شرکت گیاهان دارویی زرین گیاه ( از تولید به مصرف ) تماس: مهندس سید حسن غیبی 09147297295

کاشت و فروش انواع نشاء و قلمه گیاهان دارویی
کاشت و فروش انواع نشاء و قلمه گیاهان دارویی
بسته بندی اصولی نشاء و قلمه گیاهان دارویی
بسته بندی اصولی نشاء و قلمه گیاهان دارویی
چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال
چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال
چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال
چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال
ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران
ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران
ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران
ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران
تولید در سینی کشت به درخواست مشتری
تولید در سینی کشت به درخواست مشتری
تولید کشت بافتی بعضی از گیاهان دارویی
تولید کشت بافتی بعضی از گیاهان دارویی
تولید گلدانی گیاهان دارویی به درخواست مشتری
تولید گلدانی گیاهان دارویی به درخواست مشتری
تولید نشاء و میوه فیسالیس خوراکی
تولید نشاء و میوه فیسالیس خوراکی
تولید نشاء فیسالیس دارویی
تولید نشاء فیسالیس دارویی
تولید نهال و قلمه گل محمدی
تولید نهال و قلمه گل محمدی
Previous Next Play Pause
کاشت و فروش انواع نشاء و قلمه گیاهان دارویی بسته بندی اصولی نشاء و قلمه گیاهان دارویی چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران تولید در سینی کشت به درخواست مشتری تولید کشت بافتی بعضی از گیاهان دارویی تولید گلدانی گیاهان دارویی به درخواست مشتری تولید نشاء و میوه فیسالیس خوراکی تولید نشاء فیسالیس دارویی تولید نهال و قلمه گل محمدی

فروش ویژه

 

هماور دارویی به صورت خشک به مقدار محدود موجود می باشد

 

کیلویی 400 هزار تومان

 

 

تولیدات گلدانی گیاهان دارویی

اگر بخواهید می توانید در تمام فصول به خصوص فصل زمستان گیاهان دارویی را به عنوان سبزی در خانه تان پرورش دهید که از طعم و مزه شان در وعده های غذایی و دمنوش های خود حتی وقتی که برف پشت پنجره آشپزخانه تان نشسته، استفاده کنید. لازم نیست نور زیادی در خانه تان برای رشد این گیاهان به وجود بیاورید فقط کافی است آنها را پشت پنجره نور گیر قرار دهید.

شناخت بهتر و آموزش چگونگی رشد و پروش گیاهان دارویی در فضای منازل مسکونی دارای مزایای فراوانی از جمله: افزایش تنوع گونه های گیاهان کاربردی به این منظور که موجب پایداری و کاهش گسترش فراگیر آفات و طبع آن کاهش مصرف سموم، کمک حفظ ژرم پلاسم گیاهان دارویی، ارتقاء سلامت جامعه با توجه به خواص این گیاهان در رایحه درمانی و گل درمانی که اثر بخشی آن در پزشکی مدرن نیز تائید شده است به طوریکه برخی این مواد متشرحه گیاهی را ویتامین های جوی می نامند و در آخر کسب توجه مردم به این ثروت خدادای می باشد.

تولیدات کشت بافتی

شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه فعالیت خود را در زمینه آموزش، کشت و پرورش و فرآوری گیاهان دارویی در سال 1389 آغاز نمود. این شرکت به‌عنوان اولین شرکت تخصصی با کارشناسان دانشگاهی در زمینه گیاهان دارویی در شمال غرب کشور می‌باشد. عمده فعالیت‌ این شرکت تولید 400 نوع نشاء گیاهان دارویی و کشت و پرورش گیاهان دارویی می باشد. این شرکت جدای از تولید نشاء گیاهان دارویی از طریق بذر، قلمه و ریزم، تکثیر از طریق کشت بافت گیاهانی همچون استویا و گل محمدی) را در دستور کار دارد.

مقدمه ای بر تولید نشاء

امروزه صنعت تولید نشای گیاهان داروی، سبزی و گیاهان زینتی به عنوان صنعتی اشتغال زا، پر در آمد و کاربردی در جهان مطرح است. پیشرفت های شگرفی که در زمینه های مختلف تولید نشاء در سراسر جهان دیده می شود، باعث شده است که شرکت های تولیدی بزرگ، این بخش از تولید را به طور تخصصی دنبال کنند.

تولید نشاء به دلیل نیاز به سازه ها و شرایط محیطی خاص پرورش، محیط کشت مخصوص، تیمار های خاص و داشتن تجربه ویژه در این زمینه، بیشتر تولید کنندگان گیاهان دارویی، سبزی و صیفی و گیاهان زینتی در سراسر دنیا را بر آن داشته است که نشاء مورد نیاز خود را از موسسات خاص پرورش نشاء تهیه کنند.

مزایای نشا کاری

گیاهانی که به وسیله نشاء تولید می شوند نسبت به گیاهانی که در مزرعه با بذر تولید می شوند فصل رشد کوتاه تری دارند. به همین منظور تولید کنندگان با هدف تولید محصول زود رس، کاهش زمان تولید و تولید دو یا چند مرتبه محصول در طول یک فصل رشد، از نشاء استفاده می کنند. تولید نشاء در محیط های کنترل شده این مزیت را دارد که از تنش های محیطی، عوامل بیماری زا، آفات و امراض مصون هستند. استفاده از نشاء این امکان را به کشاورز می دهد که در مزرعه خود گیاهانی داشته باشد که سن و مرحله فیزیولوژکی آنها یکنواخت بوده و به طور دقیق و با فاصله مناسبی از هم کشت شده اند.

معایب نشا کاری

هر چند مزایای بسیاری را می توان برای نشا کاری متصور شد، اما برخی موارد ممکن است به دلایل خاص فیزیولوژیکی، کدیریت نامناسب، عدم اطلاع کافی و .....معایبی را برای نشا کاری عنوان نمود:

- هزینه بالای احداث و راه اندازی سیستم تولید نشاء

- هزینه بالای کارگری در برخی از سیسم های تولید نشاء

ساختار های تولید نشاء، محیط و بستر های کاشت

مقدمه

یک نشا خوب را معمولا باید بر اساس نیاز زارع  تولید نمود. تفاوت های موجود در نیاز زارعین می طلبد که تغییراتی را در سیستم مدیریتی تولید نشاء اعمال نمود. برای مثال برای پرورش گیاهان دارویی در سطوح کوچک مثل باغ خانگی نیاز به نشا های قوی و آبدار است، در صورتی که برای تولید کنندگان تجاری در سطح وسیع نیاز به نشا هایی است که عمل مقاوم سازی بیشتری در مورد شان صورت پذیرفته باشد. در این راستا نمی توان تنها به یک روش ساده تولید نشاء اکتفا نمود، بلکه باید برای تولید مستمر و تجاری، از روش های مختلف و تجربه های به دست آمده استفاده نمود.

ساختار های تولید نشاء

ساختار هایی که می توان در آنها تولید نشاء نمود عبارتند از: شاسی سرد، شاسی گرم، تونل پلاستیکی و گلخانه. در درون گلخانه می توان از سینی های کاشت، سینی های خانه دار مخصوص نشاکاری (توپی)، گلدان های سفالی یا پلاستیکی، سکو های کاشت و اخیرا سیستم های کشت شناور نمود.

گلخانه

عبارتست از فضايي مناسب جهت رشد و نمو گياهان كه با مواد شفاف براي عبور نور پوشانده شده و مي‌توان در زير اين پوشش شرايط محيطي مناسب براي رشد و نمو انواع گياهان را به دلخواه و با توجيهات اقتصادي فراهم كرد. به عبارتی هدف اصلی از ساخت گلخانه ایجاد یک محوطه مجزا از محیط بیرون برای فراهم کردن شرایط مساعد جهت رشد گیاهان است.

انواع ساختمان های گلخانه

ساختمان گلخانه ها بسته به امکانات و شرایط موجود می تواند متفاوت باشد، اما به طور کلی سه مدل اصلی در ساختمان گلخانه ها به صورت مثلثی، نیم دایره و منحنی شکل دیده می شود.

در هر منطقه بسته به شرایط موجود می توان گلخانه ها را به اشکال محختلفی بنا کرد ولی در هر حال، طرح به کار رفته می تواند در قالب یکی از مدل های اصلی بگنجد.

پوشش های گلخانه

یکی از قسمت های مهم در گلخانه پوشش آن است. از آنجا که نور خورشید معمولا یکی از عوامل محدود کننده در تولیدات گلخانه ای به ویژه در مناطق شمالی در زمستان است، پوششی را باید به کار برد که حداکثر طیف های لازم برای رشد گیاهان را از خود عبور دهد.

نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران

 

توليد و فروش انواع نشا گياهان دارویی

شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشا انواع گیاهان دارویی می باشد.

شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر پايه دانش فني روز و تجربه چندين ساله در عرصه تولید نشا گياهان دارويي توانسته است تا با توليد کيفي انواع نشا گیاهان دارویی گامي بزرگ در نهادينه کردن فرهنگ جايگزيني روش هاي کشت سنتي با کشاورزي مدرن روز جهان بردارد. لذا از متقاضیان عزیز تقاضا می گردد نسبت به دادن سفارش با آقای سید حسن غیبی به شماره موبایل ۰۹۱۴۷۲۹۷۲۹۵ تماس گرفته و جهت هماهنگی بیشتر اعلام آمادگی فرمایند. شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بعد از عقد قرارداد، در هر میزانی توانایی تولید نشاءهای گیاهان دارویی مانند نعناع فلفلی، مریم گلی دارویی، بادرنجبویه، آویشن باغی، سرخارگل، سنبل الطیب، خار مریم، زوفا، به لیمو و بسیاری از گیاهان دارویی دیگر را دارا می باشد.

شرکت زرین گیاه ارومیه سالانه بالغ بر پنج میلیون عدد نشاء، قلمه و ریزوم گیاهان دارویی را با کیفیت بالا تولید می نماید.

بذر نشاهای تولید شده از شرکت های معتبر آلمانی خریداری شده و از کیفیت بالایی برخوردارند.

لیست بعضی از نشاء های تولیدی شرکت زرین گیاه ( توانایی تولید نشاء انواع گیاهان دارویی را داریم )

آخرین تغییر قیمت: 20 اسفندماه 99

اگر جدول را بطور کامل نمی بینید جدول را به سمت راست یا چپ ببرید ( اسکرول کنید )

ردیف

نوع نشاء تولیدی

قیمت هر عدد نشاء (تومان)

روش تکثیر

نام انگلیسی

نام علمی

1

نهال کیسه ای گل محمدی کاشان (مخصوص اسانس گیری) 5 تن در هکتار وزن تر

بالای 5000 عدد قیمت 3500

قلمه

Persian rose, Damask rose

Rosa damascenae Mill

2

نهال کیسه ای گل محمدی تبریز (مخصوص اسانس گیری) 5 تن در هکتار وزن تر

بالای 5000 عدد قیمت 3500

قلمه

Persian rose, Damask rose

Rosa damascenae Mill

3

نهال کیسه ای گل محمدی سرخ (مخصوص خشک کردن)

بالای 5000 عدد قیمت 5000

قلمه

Persian rose, Damask rose

Rosa damascenae Mill

4

نهال کیسه ای گل محمدی صد پر (هم اسانس گیری و هم خشک کردن)

بالای 5000 عدد قیمت 10000

کشت بافت

Persian rose, Damask rose

Rosa damascenae Mill

5

اسطوخودوس

1000

بذر

Lavender

Lavandula officinalis

6

گل راعی

350

بذر

St. John̕ s wort

Hypericum perforatum

7

بادرنجبویه

350

بذر

Balm

Melissa officinalis

8

زوفا

350

بذر

Hyssop

Hyssopus officinalis L.

9

شیشا

350

بذر

Tansy

Tanacetum vulgare L.

10

مریم گلی

350

بذر

sage

Salvia officinalis

11

آویشن باغی

350

بذر

Thyme

Thymus vulgaris

12

سرخارگل

400

بذر

Purple coneflowers

Echinanaceae purpurea

13

فیسالیس دارویی

350

بذر

Alkekengi

Physalis alkekengi

14

آرتیشو

350

بذر

Artickoke

Cynara scolymus

15

خار مریم

350

بذر

Holy thistle

Silybum marianum

16

سنبل الطیب

400

بذر

valerian

Valeriana officinalis

17

گاوزبان ایرانی

350

بذر

viper̕ s bugloss

Echium amoenum

18

مرزنجوش کبیر

350

بذر

Marjoram

Origanum marjorana

19

به لیمو

700

قلمه

Lippia

Lippia citriodora

20

استویا (کشت بافت)

6000

قلمه

Stevia

Stevia rebaudiana

 

استویا (بذری)

1500

بذر    

21

ریزوم نعناع فلفلی

 بالای 100 کیلو، هر کیلو 25000 

ریزوم

Pepper mint

Menthea piperita

خرید بالای 10000 عدد نشاء یا قلمه، قیمت هر عدد نشاء یا قلمه طبق جدول بالا می باشد.

خرید بین 1000 الی 10000 عدد نشاء، بسته به نوع نشاء ( به غیر از قلمه گل محمدی، به لیمو ، استویا، اسطوخودوس ) قیمت هر عدد نشاء بین 700 الی 1000 تومان می باشد.

خرید زیر 1000 عدد نشاء، بسته به نوع نشاء ( به غیر از قلمه گل محمدی، به لیمو ، استویا، اسطوخودوس ) قیمت هر عدد نشاء بین 850 الی 1500 تومان می باشد.

آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشاء انواع گیاهان دارویی هستیم.

فروش نهال موز و نهال آناناس
نهال موز و نهال آناناس برای فروش موجود است. علاقمندان برای تهیه و خرید نهال موز و نهال آناناس لطفاً با شرکت تماس بگیرید.

نشاء گیاهان دارویی تولید شرکت

نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران

فروش انواع نشاهای گیاهان داروئی

توليد و فروش انواع نشا گياهان دارویی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشا انواع گیاهان دارویی می باشد. شرکت تعاونی زرین… ادامه مطلب

گیاهان دارویی تولید شرکت

گیاهان دارویی خشک

گیاهان دارویی تولیدی شرکت

ردیف نام گیاه نام علمی نوع محصول تولیدی 1 آرتیشو Cynara scolymus گیاه خشک و غنچه گل 2 آویشن باغی Thymus vulgaris گیاه خشک و اسانس 3 اسطوخودوس… ادامه مطلب

فروش و توزیع آلوئه ورا

برگ آلوئه ورا

فروش و توزیع برگ آلوئه ورا

شرکت زرین گیاه توزیع کننده و پخش کننده برگ و فرآورده های آلوئه ورا می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت تماس بگیرید. ادامه مطلب

تولید، عرضه و فروش کلکسیون گیاهان دارویی

کلکسیون گیاهان دارویی, مجموعه گیاهان دارویی, تولید کلکسیون گیاهان دارویی, فروش کلکسیون گیاهان دارویی, عرضه کلکسیون گیاهان دارویی

تولید، عرضه و فروش کلکسیون گیاهان دارویی

تولید، عرضه و فروش کلکسیون گیاهان دارویی کلکسیون گیاهی به مكاني اطلاق مي شود كه گياهان مختلف را در آن جمع آوري نموده و به طور طبيعي از آنها نگهداري… ادامه مطلب

تولیدات کشت بافتی

تولیدات کشت بافتی

تولیدات کشت بافتی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه فعالیت خود را در زمینه آموزش، کشت و پرورش و فرآوری گیاهان دارویی در سال 1389 آغاز نمود. این شرکت… ادامه مطلب

تولید گلدانی گیاهان دارویی

تولیدات گلدانی گیاهان دارویی

تولیدات گلدانی گیاهان دارویی اگر بخواهید می توانید در تمام فصول به خصوص فصل زمستان گیاهان دارویی را به عنوان سبزی در خانه تان پرورش دهید که از طعم و… ادامه مطلب