کاشت و فروش انواع نشاء و قلمه گیاهان دارویی
کاشت و فروش انواع نشاء و قلمه گیاهان دارویی
بسته بندی اصولی نشاء و قلمه گیاهان دارویی
بسته بندی اصولی نشاء و قلمه گیاهان دارویی
چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال
چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال
چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال
چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال
ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران
ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران
ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران
ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران
Previous Next Play Pause
کاشت و فروش انواع نشاء و قلمه گیاهان دارویی بسته بندی اصولی نشاء و قلمه گیاهان دارویی چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران

تولید نشاء

مقدمه ای بر تولید نشاء

امروزه صنعت تولید نشای گیاهان داروی، سبزی و گیاهان زینتی به عنوان صنعتی اشتغال زا، پر در آمد و کاربردی در جهان مطرح است. پیشرفت های شگرفی که در زمینه های مختلف تولید نشاء در سراسر جهان دیده می شود، باعث شده است که شرکت های تولیدی بزرگ، این بخش از تولید را به طور تخصصی دنبال کنند.

تولید نشاء به دلیل نیاز به سازه ها و شرایط محیطی خاص پرورش، محیط کشت مخصوص، تیمار های خاص و داشتن تجربه ویژه در این زمینه، بیشتر تولید کنندگان گیاهان دارویی، سبزی و صیفی و گیاهان زینتی در سراسر دنیا را بر آن داشته است که نشاء مورد نیاز خود را از موسسات خاص پرورش نشاء تهیه کنند.

ادامه مطلب: مقدمه ای بر تولید نشاء

مزایای نشا کاری

گیاهانی که به وسیله نشاء تولید می شوند نسبت به گیاهانی که در مزرعه با بذر تولید می شوند فصل رشد کوتاه تری دارند. به همین منظور تولید کنندگان با هدف تولید محصول زود رس، کاهش زمان تولید و تولید دو یا چند مرتبه محصول در طول یک فصل رشد، از نشاء استفاده می کنند. تولید نشاء در محیط های کنترل شده این مزیت را دارد که از تنش های محیطی، عوامل بیماری زا، آفات و امراض مصون هستند. استفاده از نشاء این امکان را به کشاورز می دهد که در مزرعه خود گیاهانی داشته باشد که سن و مرحله فیزیولوژکی آنها یکنواخت بوده و به طور دقیق و با فاصله مناسبی از هم کشت شده اند.

ادامه مطلب: مزایای نشا کاری

معایب نشا کاری

هر چند مزایای بسیاری را می توان برای نشا کاری متصور شد، اما برخی موارد ممکن است به دلایل خاص فیزیولوژیکی، کدیریت نامناسب، عدم اطلاع کافی و .....معایبی را برای نشا کاری عنوان نمود:

- هزینه بالای احداث و راه اندازی سیستم تولید نشاء

- هزینه بالای کارگری در برخی از سیسم های تولید نشاء

ادامه مطلب: معایب نشا کاری

ساختار های تولید نشاء، محیط و بستر های کاشت

مقدمه

یک نشا خوب را معمولا باید بر اساس نیاز زارع  تولید نمود. تفاوت های موجود در نیاز زارعین می طلبد که تغییراتی را در سیستم مدیریتی تولید نشاء اعمال نمود. برای مثال برای پرورش گیاهان دارویی در سطوح کوچک مثل باغ خانگی نیاز به نشا های قوی و آبدار است، در صورتی که برای تولید کنندگان تجاری در سطح وسیع نیاز به نشا هایی است که عمل مقاوم سازی بیشتری در مورد شان صورت پذیرفته باشد. در این راستا نمی توان تنها به یک روش ساده تولید نشاء اکتفا نمود، بلکه باید برای تولید مستمر و تجاری، از روش های مختلف و تجربه های به دست آمده استفاده نمود.

ادامه مطلب: ساختار های تولید نشاء، محیط و بستر های کاشت

ساختار های تولید نشاء

ساختار هایی که می توان در آنها تولید نشاء نمود عبارتند از: شاسی سرد، شاسی گرم، تونل پلاستیکی و گلخانه. در درون گلخانه می توان از سینی های کاشت، سینی های خانه دار مخصوص نشاکاری (توپی)، گلدان های سفالی یا پلاستیکی، سکو های کاشت و اخیرا سیستم های کشت شناور نمود.

ادامه مطلب: ساختار های تولید نشاء

گلخانه

عبارتست از فضايي مناسب جهت رشد و نمو گياهان كه با مواد شفاف براي عبور نور پوشانده شده و مي‌توان در زير اين پوشش شرايط محيطي مناسب براي رشد و نمو انواع گياهان را به دلخواه و با توجيهات اقتصادي فراهم كرد. به عبارتی هدف اصلی از ساخت گلخانه ایجاد یک محوطه مجزا از محیط بیرون برای فراهم کردن شرایط مساعد جهت رشد گیاهان است.

ادامه مطلب: گلخانه

انواع ساختمان های گلخانه

ساختمان گلخانه ها بسته به امکانات و شرایط موجود می تواند متفاوت باشد، اما به طور کلی سه مدل اصلی در ساختمان گلخانه ها به صورت مثلثی، نیم دایره و منحنی شکل دیده می شود.

در هر منطقه بسته به شرایط موجود می توان گلخانه ها را به اشکال محختلفی بنا کرد ولی در هر حال، طرح به کار رفته می تواند در قالب یکی از مدل های اصلی بگنجد.

ادامه مطلب: انواع ساختمان های گلخانه

پوشش های گلخانه

یکی از قسمت های مهم در گلخانه پوشش آن است. از آنجا که نور خورشید معمولا یکی از عوامل محدود کننده در تولیدات گلخانه ای به ویژه در مناطق شمالی در زمستان است، پوششی را باید به کار برد که حداکثر طیف های لازم برای رشد گیاهان را از خود عبور دهد.

ادامه مطلب: پوشش های گلخانه

تهویه طبیعی

عمل تهویه گلخانه ها در مواقع لزوم می تواند به وسیله هوا کش های سقفی و دیواری نیز انجام شود. اندازه هوا کش های سقفی یا جانبی باید یک پنجم وسعت گلخانه باشد باشند. استفاده ترکیبی از هوا کش های سقفی و جانبی به دلیل حرکت رو به بالای هوای گرم، باعث ایجاد یک شیب دمایی در گلخانه و چرخش هوا می شود. تهویه گلخانه هایی که تنها توسط هوا کش های جانبی و با استفاده  از فشار باد صورت می گیرد، چندان مناسب نیست. برای افزایش تهویه باید جهت آنها را طوری قرار داد که باد زیادی بتواند در سراسر گلخانه جریان داشته باشد.

ادامه مطلب: تهویه طبیعی

سیستم های گرمایشی

هر دستگاه گرمایشی که بتواند بدون ایجاد بخارات سمی، دمای یکنواختی را برای گیاهان فراهم ماید برای گرمایش گلخانه مناسب است. منابع انرژی مناسب برای گرم کردن گلخانه می تواند شامل گاز طبیعی، گاز مایع، نفت، چوب و الکتریسته باشد. سهولت کار، سرمایه اولیه و هزینه سوخت از عوامل مهم در هنگام انتخاب سیستم گرامایشی برای گلخانه هستند.

ادامه مطلب: سیستم های گرمایشی

نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران

 

توليد و فروش انواع نشا گياهان دارویی

شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشا انواع گیاهان دارویی می باشد.

شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر پايه دانش فني روز و تجربه چندين ساله در عرصه تولید نشا گياهان دارويي توانسته است تا با توليد کيفي انواع نشا گیاهان دارویی گامي بزرگ در نهادينه کردن فرهنگ جايگزيني روش هاي کشت سنتي با کشاورزي مدرن روز جهان بردارد. لذا از متقاضیان عزیز تقاضا می گردد نسبت به دادن سفارش با آقای سید حسن غیبی به شماره موبایل ۰۹۱۴۷۲۹۷۲۹۵ تماس گرفته و جهت هماهنگی بیشتر اعلام آمادگی فرمایند. شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بعد از عقد قرارداد، در هر میزانی توانایی تولید نشاءهای گیاهان دارویی مانند نعناع فلفلی، مریم گلی دارویی، بادرنجبویه، آویشن باغی، سرخارگل، سنبل الطیب، خار مریم، زوفا، به لیمو و بسیاری از گیاهان دارویی دیگر را دارا می باشد.

شرکت زرین گیاه ارومیه سالانه بالغ بر پنج میلیون عدد نشاء، قلمه و ریزوم گیاهان دارویی را با کیفیت بالا تولید می نماید.

بذر نشاهای تولید شده از شرکت های معتبر آلمانی خریداری شده و از کیفیت بالایی برخوردارند.

لیست بعضی از نشاء های تولیدی شرکت زرین گیاه ( توانایی تولید نشاء انواع گیاهان دارویی را داریم )

آخرین تغییر قیمت: چهاردهم مردادماه 96

اگر قیمت ها و جدول را به خوبی و کامل نمی بینید جدول را به طرفین بکشید ( اسکرول کنید )

ردیف

نوع نشاء تولیدی

روش تکثیر

نام انگلیسی

نام علمی

قیمت هر عدد نشاء (تومان)

1

اسطوخودوس

بذر

Lavender

Lavandula officinalis

250

2

گل راعی

بذر

St. John̕ s wort

Hypericum perforatum

120

3

بادرنجبویه

بذر

Balm

Melissa officinalis

120

4

زوفا

بذر

Hyssop

Hyssopus officinalis L.

120

5

شیشا

بذر

Tansy

Tanacetum vulgare L.

100

6

مریم گلی

بذر

sage

Salvia officinalis

140

7

آویشن باغی

بذر

Thyme

Thymus vulgaris

140

8

سرخارگل

بذر

Purple coneflowers

Echinanaceae purpurea

140

9

فیسالیس دارویی

بذر

Alkekengi

Physalis alkekengi

250

10

آرتیشو

بذر

Artickoke

Cynara scolymus

110

11

خار مریم

بذر

Holy thistle

Silybum marianum

100

12

سنبل الطیب

بذر

valerian

Valeriana officinalis

140

13

گاوزبان ایرانی

بذر

viper̕ s bugloss

Echium amoenum

100

14

به لیمو

قلمه

Lippia

Lippia citriodora

500

15

ریزوم نعناع فلفلی

ریزوم

Pepper mint

Menthea piperita

 

خرید بالای 10000 عدد نشاء، قیمت هر عدد نشاء طبق جدول بالا می باشد.

خرید بین 1000 الی 10000 عدد نشاء، بسته به نوع نشاء، قیمت هر عدد نشاء بین 300 الی 550 تومان می باشد.

خرید زیر 1000 عدد نشاء، قیمت هر عدد نشاء از هر نوعی 600 تومان می باشد.

آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشاء انواع گیاهان دارویی هستیم.

فروش نهال موز و نهال آناناس
نهال موز و نهال آناناس برای فروش موجود است. علاقمندان برای تهیه و خرید نهال موز و نهال آناناس لطفاً با شرکت تماس بگیرید.

فروش انواع نشاء گیاهان دارویی

IMAGE فروش انواع نشاهای گیاهان داروئی

  توليد و فروش انواع نشا گياهان دارویی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشا انواع گیاهان دارویی می باشد. شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر... ادامه مطلب ..
IMAGE قلمه به لیمو

قلمه به لیمو Verbenaceae :تیره Lippa citriodora – Aloysia citriodora :نام لاتین Lemon verbena – Herb Louisa :نام انگلیسی به لیمو :نام فارسی لویزه :نام عربی   اشكال مصرف: 1-    دارويي: گياه خشك- تازه  ،... ادامه مطلب ..
IMAGE نشاء آرتیشو

آرتيشو نام انگلیسی: artichoke نام علمی: cynara scolymus خانواده: Asteraceae آرتیشو گیاه بومی مناطق مرکزی مدیترانه است ولی در حال حاضر در بیشتر نقاط معتدل دنیا کشت می‌شود. رومی‌ها در... ادامه مطلب ..
IMAGE نشاء آویشن باغی

آویشن باغی     نام انگليسي: Thyme نام علمي Thymus vulgaris خانواده: Lamiaceae   اختصاص به نواحي غرب مديترانه داشته و دو گونه از اين گياه مطرح بوده است كه يكي براي مصارف طبي بكارمي... ادامه مطلب ..
IMAGE نشاء بادرنجبویه

بادرنجبویه نام انگلیسی: Lemon balm, Bee balm, Common balm, Balm نام علمی:Mellissa officinalis خانواده: Lamiaceae   مقدمه بادرنجبویه از گیاهان معطری است که مردم بعضی سرزمین‌ها از مدت‌ها پیش خواص... ادامه مطلب ..
IMAGE نشاء زوفا

زوفا نام انگلیسی: Hyssop نام علمی: Hyssopus officinalis L. خانواده:Lamiaceae مقدمه زوفا یکی از مهم‌ترین گیاهان دارویی و ادویه‌ای به شمار می‌رود. در اکثر فارماکوپه های معتبر از پیکر... ادامه مطلب ..
IMAGE نشاء سرخارگل

سرخار گل نام انگلیسی: Purple coneflower نام علمی:Echanacea purpurea خانواده:Asteraceae   مقدمه گونه‌های مختلف سرخارگل گیاهانی هستند که در گذشته نزد بومیان آمریکایی  از اهمیت فراوانی... ادامه مطلب ..
IMAGE نشاء سنبل الطیب

سنبل الطیب نام انگلیسی: Valerian نام علمی: Valeriana officinalis خانواده: Valerianaceae مقدمه ریشه و ریزوم سنبل الطیب در تمام فارماکوپه های معتبر به عنوان یک گیاه دارویی معروفی شده است.... ادامه مطلب ..
IMAGE نشاء گل راعی

گل راعی یا علف چای یا هوفاریقون نام انگلیسی: St John's wort نام علمی: Hypericum perforatum L تیره: Hypericaceae  مقدمه امروزه در صنایع مدرن داروسازی از مواد مؤثره این گیاه ارزشمند، داروهای... ادامه مطلب ..
IMAGE نشاء مریم گلی

مریم گلی نام انگلیسی: Sage نام علمی: Salvia officinalis L خانواده: Labiatae (Lamiaceae) مقدمه بیش از یک هزار سال پیش، از مریم گلی به عنوان گیاهی دارویی استفاده می شده است. مردم در گذشته از... ادامه مطلب ..
IMAGE نشاء نعناع فلفلی

نعناع فلفلی نام انگلیسی: Peppermint نام علمی: Mentha piperita L. خانواده: Lamiaceae  مقدمه از هزاران سال قبل تاکنون، از گونه های مختلف نعناع به عنوان ادویه و دارو استفاده می شود. از... ادامه مطلب ..

کانال تلگرام شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه

نشاء گیاهان دارویی تولید شرکت

IMAGE فروش انواع نشاهای گیاهان داروئی

  توليد و فروش انواع نشا گياهان دارویی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشا انواع گیاهان دارویی می باشد. شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر... ادامه مطلب ..

تولید، عرضه و فروش کلکسیون گیاهان دارویی

IMAGE تولید، عرضه و فروش کلکسیون گیاهان دارویی

تولید، عرضه و فروش کلکسیون گیاهان دارویی کلکسیون گیاهی به مكاني اطلاق مي شود كه گياهان مختلف را در آن جمع آوري نموده و به طور طبيعي از آنها نگهداري مي نمايند. به... ادامه مطلب ..

گیاهان دارویی تولید شرکت

IMAGE گیاهان دارویی تولیدی شرکت

ردیف نام گیاه نام علمی نوع محصول تولیدی 1 آرتیشو Cynara scolymus گیاه خشک و غنچه گل 2 آویشن باغی Thymus vulgaris گیاه خشک و اسانس 3 اسطوخودوس Lavandula officinalis گیاه خشک و گل خشک و اسانس 4... ادامه مطلب ..

نرم افزار آموزشی تولید شرکت

IMAGE نرم افزار شناخت گیاهان دارویی

نرم افزار شناخت گیاهان دارویی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه با استفاده از منابع معتبر کشور در جهت شناسایی گیاهان دارویی و آشنایی با خواص آنها تهیه و تولید گردید. 1 عدد... ادامه مطلب ..

فروش و توزیع آلوئه ورا

IMAGE فروش و توزیع برگ آلوئه ورا

شرکت زرین گیاه توزیع کننده و پخش کننده برگ و فرآورده های آلوئه ورا می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت تماس بگیرید.   ادامه مطلب ..

مشاوره، آموزش، انجام پایان نامه و پروژه

IMAGE مشاوره، آموزش و همکاری در اجرای پروژه ها و پایان نامه ها

  مشاوره، آموزش و همکاری در اجرای پروژه ها و پایان نامه های تحقیقاتی و دانشجویی از سطوح کاردانی تا دکتری ادامه مطلب ..