شرکت گیاهان دارویی زرین گیاه ( از تولید به مصرف ) تماس: مهندس سید حسن غیبی 09147297295

کاشت و فروش انواع نشاء و قلمه گیاهان دارویی
کاشت و فروش انواع نشاء و قلمه گیاهان دارویی
بسته بندی اصولی نشاء و قلمه گیاهان دارویی
بسته بندی اصولی نشاء و قلمه گیاهان دارویی
چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال
چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال
چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال
چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال
ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران
ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران
ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران
ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران
تولید در سینی کشت به درخواست مشتری
تولید در سینی کشت به درخواست مشتری
تولید کشت بافتی بعضی از گیاهان دارویی
تولید کشت بافتی بعضی از گیاهان دارویی
تولید گلدانی گیاهان دارویی به درخواست مشتری
تولید گلدانی گیاهان دارویی به درخواست مشتری
تولید نشاء و میوه فیسالیس خوراکی
تولید نشاء و میوه فیسالیس خوراکی
تولید نشاء فیسالیس دارویی
تولید نشاء فیسالیس دارویی
تولید نهال و قلمه گل محمدی
تولید نهال و قلمه گل محمدی
Previous Next Play Pause
کاشت و فروش انواع نشاء و قلمه گیاهان دارویی بسته بندی اصولی نشاء و قلمه گیاهان دارویی چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران تولید در سینی کشت به درخواست مشتری تولید کشت بافتی بعضی از گیاهان دارویی تولید گلدانی گیاهان دارویی به درخواست مشتری تولید نشاء و میوه فیسالیس خوراکی تولید نشاء فیسالیس دارویی تولید نهال و قلمه گل محمدی

فروش ویژه

 

هماور دارویی به صورت خشک به مقدار محدود موجود می باشد

 

کیلویی 400 هزار تومان

 

 

پیرتر (گل حشره کش)                                                                                          

نام انگلیسی:

Pyrethrum

نام علمی:

Tanacetum cinerariaefolium

خانواده:

Compositae

مقدمه

کاشت و تولید پیرتر در جریان جنگ جهانی اول به منظور حفاظت سربازان علیه شپش ، ساس ، کنه و دیگر حشرات موذی و همین طور به عنوان ماده ای که باعث نابودی پشه مالاریا می شد مورد توجه قرار گرفت . ژاپن اوایل جنگ جهانی دوم (سال 1933) 12500 تن گل پیرتر تولید کرد .

اوایل سال 1940 با کشف و ساخت حشره کشهای شیمیایی (مانند د.د.ت و اچ . سی. اچ) کشت و تولید پیرتر به نحو چشمگیری کاهش یافت .

از اواخر سال 1960 کاربرد و استفاده از سمومی که ماده موثره آنها را ترکیبات هیدرو کربنی کلردار تشکیل می داد ممنوع اعلام شد . از این رو کاشت پیرتر مجددا" مورد توجه قرار گرفت و به دلیل اهمیت این گیاه توجه گیاه شناسان و بیولوژیستها بیش از پیش به آن جلب شد . گل پیرتر حاوی مواد موثره حشره کش است . این گلها آسیاب شده و به صورت پودر در می آیند و از آن برای نابود کردن حشرات استفاده می شود . در حال حاضر ماده موثره پیرترین به صورت پودر ، مایع و یا به شکل اسپری فرآوری به بازار عرضه می شود .

ماده موثره این گیاه تاثیر بسیار کمی بر پستانداران دارد (مقدار کشنده 1500 میلی گرم بر هر کیلوگرم وزن بدن) . در بدن انسان انباشته نمی شود ، از این رو برای انسان و حیوانات خونگرم سمی و مضر نیست به همین جهت از گیاه پیرتر برای مبارزه و کنترل حشراتی که باعث آلودگی مواد غذایی می شوند و سلامتی عمومی را به خطر می اندازند می توان استفاده کرد . اخیرا" برای مبارزه با آفات خانگی از ماده موثره این گیاه (پیرترین) استفاده می شود .

پیرترین در طیفی وسیع سبب مرگ گونه های مختلف حشرات می شود . ابتدا بر سیستم عصبی حشرات اثر گذاشته باعث تشنجهای عضلانی آنها می شود ، سپس در آنها رخوت و سستی و سرانجام مرگ را به همراه می آورد . به طوری که ، حشرات به هیچ وجه تاب مقاومت در مقابل پیرترین را ندارند . به منظور افزایش تاثیر ((پیرترین)) از بعضی مواد به عنوان مکمل استفاده می شود . ((سزامین)) یکی از مکملهاست . این ماده به تنهایی خاصیت حشره کشی ندارد ولی اگر با ((پیرترین)) ترکیب شود تاثیر آن را بیشتر و مدت زمان تاثیر را نیز طولانی تر می کند . به لحاظ تاثیر قوی ((پیرترین)) بر حشرات و نداشتن تاثیر سوء و مضر بر انسان ، مواد غذایی و محیط زیست ، همه ساله بر متقاضیان این گیاه اضافه می شود . تولید سالانه گل خشک پیرتر 22000 تن می باشد که از این مقدار 14000 تن (بیش از 60 درصد کل تولید) در کشور کنیا و بقیه در کشورهای تانزانیا ، مرکز و جنوب آمریکا ، ژاپن ، یوگوسلاوی و هندوستان تولید می شود .

مشخصات گیاه

پیرتر گیاهی علفی و چندساله است . این گیاه 10 تا 15 سال عمر می کند و منشا آن سواحل دریای دالمات یوگسلاوی و شبه جزیره بالکان گزارش شده است . این گیاه در ارتفاع 500 تا 2000 متری از سطح دریا در نواحی کوهستانی و صخره ای (در نواحی شیب دار کوهها) و همچنین مناطق بیابانی (با ضخامت کم خاک) دارای آب و هوای گرم می روید .

تا کنون 300 گونه متعلق به جنس کریزانتوم شناخته شده است که تعداد کمی از آنها ارزش اقتصادی دارند . مهمترین گونه های متعلق به این جنس عبارتند از : سینه راریافولیوم ، کوکسی نیوم (با روزیوم هم نام است) و مارشالکی که واژه پیرتر به آنها اطلاق می شود .

ریشه پیرتر دارای ریزومی کوتاه است و ضخامت آن بین 5/0 تا 2 سانتی متر می باشد . از این رو ریزوم ریشه های متعددی به طول 15 تا 20 سانتی متر ، استوانه ای شکل و به رنگ قهوه ای تیره منشعب می شوند . ریشه پیرتر سطحی و افشان است . از قسمت فوقانی ریزوم ، ساقه های متعددی به ارتفاع 30 تا 50 سانتی متر ، خارج می شود . ساقه شیاردار ، پنج تا شش ضلعی و پوشیده از کرکهای ظریف و خاکستری رنگ است . برگها بریدگی دار (هر برگ دو تا سه بریدگی دارد) و به صورت متناوب نسبت به یکدیگر روی ساقه قرار می گیرند . گلها در انتهای ساقه های اصلی و فرعی پدیدار می شوند . هر بوته معمولا" 100 تا 200 گل تولید می کند که در شرایط اقلیمی مناسب از نظر خاک ، آبیاری ، درجه حرارت و نور تعداد آنها به بیش از 400 گل نیز می رسد . قطر گلهای کاملا" باز شده بین 5/2 تا 5 سانتی متر است . گلچه های زبانه ای سفید و گلچه های لوله ای زرد رنگ می باشند . گیاه یک پایه است . بذر پنج وجهی ، به طول 3 تا 5 میلی متر و به ضخامت 1 تا 5/1 میلی متر و در ناحیه طولی آن شیارهایی وجود دارد . در سطح بذر همچنین کرکهای بسیار ظریفی مشاهده می شود . وزن هزار دانه 1 تا ½ گرم است .

بذرها 3 الی 4 سال از قوه رویشی مناسبی برخوردارند .

تمام اندامهای هوایی گیاه دارای ماده موثره ((پیرترین)) است که مقدار آن در قسمتهای مختلف متفاوت می باشد . مقدار آن در برگها کم ولی در ساقه بین 1/0 تا 15/0 درصد است . در گلها بین 5/0 تا 5/2 درصد است . بیشترین مقدار ((پیرترین)) در بذرها ساخته شده و ذخیره می شود و بین 2/2 تا 5/4 درصد است . در گلچه ها بین 2/0 تا 4/0 درصد و در براکته ها و گریبانکهای گل بسیار کم و در حدود 15/0 درصد است . ((پیرترین)) مرکب از شش ترکیب مختلف شیمیایی است که به دو گروه ((پیرتروئید1 و2)) تقسیم می شود . گروه ((پیرتروئید 1)) شامل ((پیرترین1)) ، ((سینرین1)) و ((جازمولین1)) و همچنین استراسیدهای یک کربنه است . در حالی که گروه ((پیرتروئید2)) را ((سینرین2)) ، ((جازمولین2)) و استر اسیدهای دوکربنه تشکیل می دهد . استر اسیدهای یک کربنه نسبت به استر اسیدهای دوکربنه ده برابر فعالترند و 30 تا 70 درصد کل ((پیرترین1)) را استر اسیدهای یک کربنه تشکیل می دهد و 40 تا 65 درصد استراسیدهای یک کربنه را ((پیرترین1)) تشکیل می دهد. گیاه پیرتر 10 تا 15 سال عمر می کند ، ولی 4 تا 5 سال بازدهی اقتصادی دارد . به طوری که پس از این مدت گیاه پیر شده و عملکرد گل و درنتیجه مقدار تولید مواد موثره آن نیز کاهش می یابد . بذرها 3 الی 4 سال از کیفیت رویشی مطلوبی برخوردارند . رویش بذرها نیز بسیار کند و بطئی است . رویش بذر پس از هشت روز آغاز می شود و پس از 15 تا 20 روز تمام بذرها سبز می شوند . رشد گیاه در سال اول رویش ، بسیار کند است و پس از 5/2 تا 3 ماه ارتفاع آن به 8 تا 10 سانتی متر می رسد . در سال اول رویش گیاهان به گل نمی روند یا در صورت به گل رفتن تعداد آنها بسیار کم و ناچیز خواهد بود . گیاهان از سال دوم رویش به گل می روند . اولین گلها اواخر بهار (خرداد) ظاهر می شوند و گلدهی تا اوایل تابستان (مرداد) ادامه می یابد . گلدهی در اواخر تابستان به حداقل می رسد . میوه (بذرها) به تدریج از اوایل تابستان (اواخر تیرماه) می رسد .                    

نیازهای اکولوژیکی

پیرتر در طول رویش به هوای گرم و نور کافی نیاز دارد . آب فراوان برای این گیاه مناسب نیست و سبب خشک شدن آن می شود . سرمای زمستان را بخوبی تحمل می کند ولی سرماهای شدید و طولانی برای گیاهان جوان مضر است . عده ای از محققان معتقدند که سرمای زمستان برای این گیاه مفید است و باعث افزایش عملکرد گل و همچنین بهبود در کیفیت مواد موثره آن می شود . رشد و نمو این گیاه در سایه ، نه تنها سبب کاهش تعداد گلها می شود بلکه سبب کاهش ماده موثره ((پیرترین)) به میزان 50 درصد می شود .      

پیرتر گیاهی است خشکی دوست و رویش آن در مناطق گرم و خشک با موفقیت انجام می گیرد .

برای کاشت پیرتر تغییرات درجه حرارت در ماههای آبان – آذر بین 3/15 تا 4/22 درجه سانتی گراد و حداقل آن در ماههای آذر – دی 25/5 درجه سانتی گراد تا 35/12 درجه سانتی گراد در ماههای اردی بهشت – خرداد بلامانع است .

تحقیقات نشان می دهد : اگرچه کاشت گیاه پیرتر در خاکهای شور با موفقیت امکان پذیر است ولی برای تولید انبوه این گیاه باید از زمینهای غیرشور، آهکی ، مسطح یا کمی شیب دار و از خاکهای شنی با زه کش مناسب استفاده کرد .                        

عده ای از محققان معتقدند اگر گیاهان در سال اول رویش تحت آبیاری منظم و به موقع قرار گیرند در سال اول می توان مقدار قابل توجهی گل برداشت کرد . ولی اگر به صورت دیم کاشته شوند فقط از سال دوم رویش می توان به برداشت محصول گل اقدام نمود .      

((پی اچ)) خاک برای پیرتر بین 5/5 تا 7/5 مناسب است .                                    

تناوب کاشت                                                                    

این گیاه حداقل چهار تا پنج سال در یک منطقه باقی می ماند . لذا تناوب کشت مناسب و مواد و عناصر غذایی کافی در خاک ضروری است . در تناوب کاشت باید از گیاهانی استفاده کرد که نه تنها خاک را از مواد و عناصر غذایی تهی نکنند بلکه زمینه ایجاد بیماری گیاه را فراهم نسازند و سبب گسترش علفهای هرز نیز نشوند . دو سال پس از برداشت پیرتر آن را مجددا" می توان در همان زمین کشت کرد .                                        

مواد و عناصر غذایی مورد نیاز                                              

پیرتر در طول رویش به مواد و عناصر غذایی خاصی نیاز ندارد . ولی برای افزایش عملکرد گل و بهبود کمیت و کیفیت مواد موثره ، وجود مواد و عناصر غذایی مناسب در خاک ضرورت دارد . توصیه می شود قبل از کاشت گیاه و در فصل پاییز 80 تا 100 کیلوگرم در هکتار ازت و همین مقدار اکسید فسفر و اکسید پتاس به عنوان مقادیر پایه به خاک اضافه شود . همه ساله در فصل پاییز 60 تا 80 کیلوگرم در هکتار اکسید فسفر و همین مقدار اکسید پتاس باید در اختیار گیاهان قرار گیرد . در فصل بهار نیز 60 تا 70 کیلوگرم در هکتار ازت به صورت سرک باید به خاک اضافه شود .                          

آماده سازی خاک                                                                

در فصل پاییز پس از افزودن کودهای شیمیایی مورد نیاز گیاه شخم مناسبی باید زده شود . عمق شخم به نوع و ضخامت خاک زراعی بستگی دارد . همان طور که ذکر شد ریشه این گیاه افشان است و دارای انشعابهای ظریفی است . و این ریشه به سختی می تواند در خاکهای حاوی سنگ و قلوه سنگ گسترش یابد . از این رو ، در بهار قبل از کاشت گیاه باید زمین را از سنگها و قلوه سنگها پاک کرد سپس زمین را تسطیح و بستر آن را برای کاشت آماده نمود .                                                                                    

تاریخ و فواصل کاشت                                                          

اوایل بهار (فروردین) زمان مناسبی برای کشت مستقیم بذر در زمین اصلی است . بذرها در ردیفهایی به فاصله 60 سانتی متر کشت می شوند . در هر هکتار به شش تا هشت کیلوگرم بذر با کیفیت مناسب نیاز است .

اوایل بهار (فروردین) یا تابستان (مرداد-شهریور) زمان مناسبی برای کاشت بذر در خزانه هوای آزاد است . در این صورت بذرها در ردیفهایی به فاصله 30 تا 40 سانتی متر در خزانه کشت می شوند . عمق بذر پیرتر در هنگام کاشت 5/0 تا 1 سانتی متر مناسب است . برای هر هکتار زمین به 1 تا 5/1 کیلوگرم بذر با کیفیت مناسب نیاز می باشد . اوایل شهریور تا اوایل بهار یا اواسط بهار (اردی بهشت) سال بعد نشاءها را در ردیفهایی به فاصله 60 سانتی متر و فاصله دو بوته روی ردیف کاشت 20 تا 30 سانتی متر به زمین اصلی منتقل می کنند .                                                                              

اوایل پاییز (اوایل مهر) یا اوایل بهار (نیمه دوم اسفند) زمان مناسبی برای تکثیر رویشی گیاه پیرتر است . در تکثیر رویشی بوته ها در ردیفهایی به فاصله 60 سانتی متر و فاصله دو بوته در طول ردیف 20 تا 30 سانتی متر باید کشت شوند .

روش کاشت

کاشت و تکثیر پیرتر توسط بذر یا به روش رویشی انجام می گیرد .

تکثیر توسط بذر معمولا" به دو روش مستقیم یا غیر مستقیم صورت می گیرد .

کشت مستقیم : در زمان مناسب به کشت مستقیم بذر در زمین اصلی اقدام می شود . از آن جا که رشد اولیه این گیاه بسیار کند است و علفهای هرز می توانند بدون رقابت تمام زمین را بپوشانند و وجین علفهای هرز هزینه زیادی را تحمل می کند از این رو کشت مستقیم پیرتروم مناسب نیست مگر در سطوح کوچک کشت .

کشت غیر مستقیم : در زمان مناسب به کشت ردیفی بذرها و در خزانه هوای آزاد اقدام می شود . چون رویش بذرها به کندی انجام می گیرد بهتر است همراه بذر پیرتر بذرهای گیاهان سریع الرشدی مانند خردل (به طور مخلوط) کشت شود تا با رشد آنها و شناسایی ردیفها بهتر بتوان به وجین علفهای هرز فواصل بین ردیفها پرداخت . پس از کشت انجام غلتک مناسب به منظور تراکم بخشیدن به قسمت خارجی خاک جهت تسریع در جوانه زنی ضروری است . با آبیاری مناسب و وجین علفهای هرز سطح خزانه بذرها پس از دو تا سه هفته سبز می شوند . چنانچه در اواخر تابستان به کشت بذر در خزانه اقدام شود برای جلوگیری از سرمازدگی بوته ها روی آن را با پلاستیک یا کاه یا پوشال چوب می پوشانند .

نشاءها را می توان پس از 5/2 تا 3 ماه به زمین اصلی منتقل کرد . عمل انتقال نشاءها به زمین اصلی توسط کارگر (در سطوح کوچک کشت) یا توسط ماشین نشاءکار (در سطوح وسیع کشت) انجام می گیرد . هنگام انتقال نشاءها به زمین اصلی باید توجه داشت تا گیاه بیشتر از منطقه یقه در خاک قرار نگیرد زیرا ، بوته ها خشک خواهند شد . برای هر هکتار زمین به 60 تا 80 هزار بوته نیاز است .

تکثیر رویشی : تکثیر رویشی با تقسیم بوته انجام می گیرد . در زمان مناسب پس از خارج کردن پایه های مادری سه تا چهار ساله از خاک ، هر بوته را به 5 تا 10 قطعه تقسیم کرده و به زمین اصلی منتقل می کنند . بوته های انتخاب شده باید کاملا" سالم و عاری از هر گونه عوامل بیماریزای قارچی یا باکتریایی باشد .

نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران

 

توليد و فروش انواع نشا گياهان دارویی

شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشا انواع گیاهان دارویی می باشد.

شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر پايه دانش فني روز و تجربه چندين ساله در عرصه تولید نشا گياهان دارويي توانسته است تا با توليد کيفي انواع نشا گیاهان دارویی گامي بزرگ در نهادينه کردن فرهنگ جايگزيني روش هاي کشت سنتي با کشاورزي مدرن روز جهان بردارد. لذا از متقاضیان عزیز تقاضا می گردد نسبت به دادن سفارش با آقای سید حسن غیبی به شماره موبایل ۰۹۱۴۷۲۹۷۲۹۵ تماس گرفته و جهت هماهنگی بیشتر اعلام آمادگی فرمایند. شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بعد از عقد قرارداد، در هر میزانی توانایی تولید نشاءهای گیاهان دارویی مانند نعناع فلفلی، مریم گلی دارویی، بادرنجبویه، آویشن باغی، سرخارگل، سنبل الطیب، خار مریم، زوفا، به لیمو و بسیاری از گیاهان دارویی دیگر را دارا می باشد.

شرکت زرین گیاه ارومیه سالانه بالغ بر پنج میلیون عدد نشاء، قلمه و ریزوم گیاهان دارویی را با کیفیت بالا تولید می نماید.

بذر نشاهای تولید شده از شرکت های معتبر آلمانی خریداری شده و از کیفیت بالایی برخوردارند.

لیست بعضی از نشاء های تولیدی شرکت زرین گیاه ( توانایی تولید نشاء انواع گیاهان دارویی را داریم )

آخرین تغییر قیمت: 20 اسفندماه 99

اگر جدول را بطور کامل نمی بینید جدول را به سمت راست یا چپ ببرید ( اسکرول کنید )

ردیف

نوع نشاء تولیدی

قیمت هر عدد نشاء (تومان)

روش تکثیر

نام انگلیسی

نام علمی

1

نهال کیسه ای گل محمدی کاشان (مخصوص اسانس گیری) 5 تن در هکتار وزن تر

بالای 5000 عدد قیمت 3500

قلمه

Persian rose, Damask rose

Rosa damascenae Mill

2

نهال کیسه ای گل محمدی تبریز (مخصوص اسانس گیری) 5 تن در هکتار وزن تر

بالای 5000 عدد قیمت 3500

قلمه

Persian rose, Damask rose

Rosa damascenae Mill

3

نهال کیسه ای گل محمدی سرخ (مخصوص خشک کردن)

بالای 5000 عدد قیمت 5000

قلمه

Persian rose, Damask rose

Rosa damascenae Mill

4

نهال کیسه ای گل محمدی صد پر (هم اسانس گیری و هم خشک کردن)

بالای 5000 عدد قیمت 10000

کشت بافت

Persian rose, Damask rose

Rosa damascenae Mill

5

اسطوخودوس

1000

بذر

Lavender

Lavandula officinalis

6

گل راعی

350

بذر

St. John̕ s wort

Hypericum perforatum

7

بادرنجبویه

350

بذر

Balm

Melissa officinalis

8

زوفا

350

بذر

Hyssop

Hyssopus officinalis L.

9

شیشا

350

بذر

Tansy

Tanacetum vulgare L.

10

مریم گلی

350

بذر

sage

Salvia officinalis

11

آویشن باغی

350

بذر

Thyme

Thymus vulgaris

12

سرخارگل

400

بذر

Purple coneflowers

Echinanaceae purpurea

13

فیسالیس دارویی

350

بذر

Alkekengi

Physalis alkekengi

14

آرتیشو

350

بذر

Artickoke

Cynara scolymus

15

خار مریم

350

بذر

Holy thistle

Silybum marianum

16

سنبل الطیب

400

بذر

valerian

Valeriana officinalis

17

گاوزبان ایرانی

350

بذر

viper̕ s bugloss

Echium amoenum

18

مرزنجوش کبیر

350

بذر

Marjoram

Origanum marjorana

19

به لیمو

700

قلمه

Lippia

Lippia citriodora

20

استویا (کشت بافت)

6000

قلمه

Stevia

Stevia rebaudiana

 

استویا (بذری)

1500

بذر    

21

ریزوم نعناع فلفلی

 بالای 100 کیلو، هر کیلو 25000 

ریزوم

Pepper mint

Menthea piperita

خرید بالای 10000 عدد نشاء یا قلمه، قیمت هر عدد نشاء یا قلمه طبق جدول بالا می باشد.

خرید بین 1000 الی 10000 عدد نشاء، بسته به نوع نشاء ( به غیر از قلمه گل محمدی، به لیمو ، استویا، اسطوخودوس ) قیمت هر عدد نشاء بین 700 الی 1000 تومان می باشد.

خرید زیر 1000 عدد نشاء، بسته به نوع نشاء ( به غیر از قلمه گل محمدی، به لیمو ، استویا، اسطوخودوس ) قیمت هر عدد نشاء بین 850 الی 1500 تومان می باشد.

آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشاء انواع گیاهان دارویی هستیم.

فروش نهال موز و نهال آناناس
نهال موز و نهال آناناس برای فروش موجود است. علاقمندان برای تهیه و خرید نهال موز و نهال آناناس لطفاً با شرکت تماس بگیرید.

نشاء گیاهان دارویی تولید شرکت

نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران

فروش انواع نشاهای گیاهان داروئی

توليد و فروش انواع نشا گياهان دارویی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشا انواع گیاهان دارویی می باشد. شرکت تعاونی زرین… ادامه مطلب

گیاهان دارویی تولید شرکت

گیاهان دارویی خشک

گیاهان دارویی تولیدی شرکت

ردیف نام گیاه نام علمی نوع محصول تولیدی 1 آرتیشو Cynara scolymus گیاه خشک و غنچه گل 2 آویشن باغی Thymus vulgaris گیاه خشک و اسانس 3 اسطوخودوس… ادامه مطلب

فروش و توزیع آلوئه ورا

برگ آلوئه ورا

فروش و توزیع برگ آلوئه ورا

شرکت زرین گیاه توزیع کننده و پخش کننده برگ و فرآورده های آلوئه ورا می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت تماس بگیرید. ادامه مطلب

تولید، عرضه و فروش کلکسیون گیاهان دارویی

کلکسیون گیاهان دارویی, مجموعه گیاهان دارویی, تولید کلکسیون گیاهان دارویی, فروش کلکسیون گیاهان دارویی, عرضه کلکسیون گیاهان دارویی

تولید، عرضه و فروش کلکسیون گیاهان دارویی

تولید، عرضه و فروش کلکسیون گیاهان دارویی کلکسیون گیاهی به مكاني اطلاق مي شود كه گياهان مختلف را در آن جمع آوري نموده و به طور طبيعي از آنها نگهداري… ادامه مطلب

تولیدات کشت بافتی

تولیدات کشت بافتی

تولیدات کشت بافتی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه فعالیت خود را در زمینه آموزش، کشت و پرورش و فرآوری گیاهان دارویی در سال 1389 آغاز نمود. این شرکت… ادامه مطلب

تولید گلدانی گیاهان دارویی

تولیدات گلدانی گیاهان دارویی

تولیدات گلدانی گیاهان دارویی اگر بخواهید می توانید در تمام فصول به خصوص فصل زمستان گیاهان دارویی را به عنوان سبزی در خانه تان پرورش دهید که از طعم و… ادامه مطلب