شرکت گیاهان دارویی زرین گیاه ( از تولید به مصرف ) تماس: مهندس سید حسن غیبی 09147297295

کاشت و فروش انواع نشاء و قلمه گیاهان دارویی
کاشت و فروش انواع نشاء و قلمه گیاهان دارویی
بسته بندی اصولی نشاء و قلمه گیاهان دارویی
بسته بندی اصولی نشاء و قلمه گیاهان دارویی
چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال
چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال
چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال
چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال
ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران
ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران
ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران
ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران
تولید در سینی کشت به درخواست مشتری
تولید در سینی کشت به درخواست مشتری
تولید کشت بافتی بعضی از گیاهان دارویی
تولید کشت بافتی بعضی از گیاهان دارویی
تولید گلدانی گیاهان دارویی به درخواست مشتری
تولید گلدانی گیاهان دارویی به درخواست مشتری
تولید نشاء و میوه فیسالیس خوراکی
تولید نشاء و میوه فیسالیس خوراکی
تولید نشاء فیسالیس دارویی
تولید نشاء فیسالیس دارویی
تولید نهال و قلمه گل محمدی
تولید نهال و قلمه گل محمدی
Previous Next Play Pause
کاشت و فروش انواع نشاء و قلمه گیاهان دارویی بسته بندی اصولی نشاء و قلمه گیاهان دارویی چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران تولید در سینی کشت به درخواست مشتری تولید کشت بافتی بعضی از گیاهان دارویی تولید گلدانی گیاهان دارویی به درخواست مشتری تولید نشاء و میوه فیسالیس خوراکی تولید نشاء فیسالیس دارویی تولید نهال و قلمه گل محمدی

فروش ویژه

 

هماور دارویی به صورت خشک به مقدار محدود موجود می باشد

 

کیلویی 400 هزار تومان

 

 

مریم گلی کبیر

نام انگليسي: Clary sage

اسم علمی: salvia sclarea L.

خانوادة: Apiaceae

مقدمه

این گونه مریم گلی از اوایل قرن بیستم فقط برای استفاده از گل های آن کشت می شد. این گل ها حاوی اسانس معطر خوشبویی هستند که در صنایع بهداشتی و آرایشی و نوشابه سازی کاربرد دارند. اسانس گل های این گیاه همراه با اسانس گل هایی نظیر اسطوخودوس و یاس، موارد استفاده متعدد و متفاوتی در صنایع مواد شیمیایی خانگی (نظیر عطر، ادوکلن، کرم، شامپو، صابون، لوسیون و اسپری های خوشبو کنند هوا و امثال آنها) دارد. این اسانس، خاصیت دارویی نیز دارد و به عنوان ماده ای ضد عفونی کننده و همچنین ماده ای که سبب مداوای ناراحتی های مربوط به سیستم عصبی می شود، مورد استفاده قرار می گیرد.

همه ساله، زمین های زراعی وسیعی در کشور های روسیه، بلغارستان، ایتالیا، فرانسه، اسپانیا و مجارستان، برای کشت این گیاه اختصاص می یابد.

گیاه شناسی

مریم گلی کبیر، گیاهی است علفی، دو ساله و بندرت سه ساله و به دو فرم مختلف مشاهده می شود؛ یکی پیرامیدالیس که از رشد و نمو سریعی برخوردار است و دیگری هیرسوتا که پوشیده از کرک های ضخیم است.

منشا این گیاه را مناطق شنی و خششک قفقاز، ایران و سواحل اروپایی مدیترانه گزارش کرده اند.

ریشه اصلی این گیاه طویل و مستقیم و طول آن بین 100 تا 130 سانتی متر است که انشعاب های فراوانی دارد. ساقه، مستقیم، ضخیم، چهارگوش، پوشیده از کرک و ارتفاع آن متفوات و بین 100 تا 150 سانتی متر است. این گیاه دارای برگ های طوقه ای بزرگ با سطحی نا صاف و برجستگی دار است. پهنای ان 10 تا 20 سانتی متر می باشد. برگ ها دمبرگ کوتاهی دارند. برگ های قسمت های تحتانی ساقه بزرگ هستند و به تدریج به طرف بالای ساقه کوچکتر می شوند. رنگ برگ ها نقره ای تیره است.

گل ها صورتی و بنفش یا سفید رنگ هستند که روس ساقه های گلدهنده که طول ان بین 40 تا 60 سانتی متر است، بر روی چرخه هایی قرار می گیرند. هر چرخه، شامل 3 تا 6 گل می باشد. گل های این گیاه نیز شهد آورند.

میوه سه مجهی از نوع کپسول، تخم مرغی شکل، به طول 2 تا 3 میلی متر و رنگ ان قهوه ای است. وزن هزار دانه، 4 تا 5 گرم است.

مقدار اسانس گل ها متغیر است و به شرایط اقلیمی محل رویش گیاه نظیر آب، نوع خاک و درجه حرارت بستگی دارد و بین 04/0 (چهار صدم) و  2/0 (دو دهم) درصد می باشد. برگ ها و ساقه های جوان نیز مقدار بسیار کمی اسانس دارند. استخراج اسانس به وسیله تبخیر با بخار صورت می گیرد. لینالیل استات از ترکیبات اصلی اسانس است که مقدار آن به شدت به زمان برداشت محصول بستگی دارد. از ترکیبات دیگر اسانس، می توان از اسکلاریول، لینالول، آلفا و بتا پینن، آلفا و بتا تویون، بورنئول و مقدار کمی میرسن و کامفور نام برد. بذر های همچنین حاوی 25 تا 30 درصد روغن می باشند.

مواد دیگری نظیر سینئول، رزین ها، مواد تلخ، اسید های تری ترپن، اسید اورسیولیک و تانن را نیز در اسانس این گیاه گزارش کرده اند.

چنانچه استخراج اسانس به روش شیمیایی صورت گیرد، مقدار اسکلاریول آن به مقدار 45% افزایش خواهد یافت.

بذر این گیاه، حاوی 25 تا 32 % درصد روغن است که در صنایع سرامیک سازی و چینی سازی، مورد استفاده قرار می گیرد. بذر های این گونه مریم گلی تا 4 الی 5 سال از قوه نامیه مناسبی برخوردارند، پس از 5 تا 6 روز جوانه می زنند و پس از 15 تا 20 روز سبز می شوند.

سرعت رشد این گیاه متوسط است. در سال اول رویش، فقط برگ های طوقه ای تشکیل می شوند. در سال دوم، پس از پشت سر گذاشتن دوره سرما، ساقه گل دهنده به وجود می آیند. معمولا اواخر بهار – اوایل تابستان (خرداد – تیر) اواین گل ها و در مدت 25 تا 27 روز همه گل ها ظاهر می شوند. چنانچه شرایط اقلیمی محل رویش گیاه مناسب باشد، پس از برداشت گل ها در اواسط پاییز (مهر ماه)، گیاهان مجددا به گل خواهند نشست که البته این گل ها مقدار کمتری از اسانس دارند. چنانچه گیاهان اوایل بهار کشت شوند، ممکن است  در سال اول رویش به گل بشینند (به ندرت و به مقدار بسیار کم گل خواهند داد).

میوه ها یکسان و در یک زمان نمی رسند و پس از رسیدن به اطراف ریزش می کنند.

نیاز های اکولوژیکی

مریم گلی کبیر، گیاهی خشکی دوست است. در طول رویش، به نور کافی، هوای گرم و آب کم نیاز دارد. در هوای گرم و خشک، مقدار اسانس گل ها، به 1/0 (یک دهم) تا 2/0 (دو دهم) می رسد. آب فراوان و هوای خنک، رشد رویشی این گیاه را افزایش می دهد ولی در مقدار اسانس گل ها تاثیر منفی خواهد گذاشت و سبب کاهش آن می شود. این گیاه پس از رویش و در مرحله ای که برگ ها به حالت رزت هستند (نظیر سایر گیاهان دو ساله) به مقدار نسبتا زیادی آب نیاز دارد و خاک باید از رطوبت کافی برخوردار باشد. بذر ها در دمای 8 تا 10 درجه سانتی گراد شروع به رویش می کنند. ولی، درجه حرارت مطلوب برای جوانه زنی بذر، 25 تا 28 درجه سانتی گراد است. وقتی تعداد برگ های طوقه ای به 5 تا 7 برسد، گیاه در برابر سرمای زمستان مقاوم شده و دچار سرما زدگی نمی شود. اما گیاهان جوان و ضعیف در اثر سرما زدگی خشک می شوند.

این گیاه تقریبا در هر نوع خاکی قادر به رویش است و می توان از بافت های مختلف خاک برای کشت آن استفاده نمود. این گونه مریم گلی، در مناطق خشک و خاک های سنگی و شنی به خوبی رشد می کند. دامنه جنوبی تپه ها و مناطقی که درخت نداشته باشد (تا روی گیاهان سایه اندازد)، مکان های مناسبی برای کشت آن می باشند.

پی اچ خاک برای کشت این گیاه بین 3/5 (پنج و سه دهم) تا 2/7 (هفت و دو دهم) مناسب گزارش شده است. غرقابی ازت فراوان و ماسه های بسیار نرم (ماسه بادی) و تهی از عناصر و مواد غذایی، برای کاشت آن مناسب نیست.

تناوب کاشت

این گیاه را می توان در تابستان یا بهار کشت کرد. در کشت بهاره می توان آن را با گیاهان یک ساله ای نظیر شوید به صورت خلوط کشت کرد. تناوب کشت مناسب، در مقدار ماده موثره گل ها تاثیر دارد. چنانچه گیاهان در بهار کشت شوند، می توان آن را در پاییز با هر گیاهی به تناوب کشت کرد.

برای کاشت این گیاه نباید از زمین هایی که در آن مقدار زیادی علف کش به کار برده شده، استفاده نمود.

در زمین هایی که این گیاه کشت می شود، نباید ریشه یا بذر سایر گیاهان معطر وجود داشته باشد.

در کشت پاییزه، باید با آن دسته از گیاهانی به تناوب کشت شود که خیلی زود یعنی اوایل تابستان (تیر)، برداشت شوند و فرصت کافی برای آماده ساختن زمین باشد.

مواد و عناصر غذایی مورد نیاز

این گیاه برای تولید 100 کیلوگرم گل، 7/1 (یک و هفت دهم) گیلو گرم ازت، 29/0 (بیست و نه صدم) کیلوگرم فسفر و 37/2 (دو ممیز سی و هفت صدم) کیلو گرم اکسید پتاس از خاک جذب می کند. در سال اول رویش، هنگام تشکیل برگ های طوقه ای، گیاه به مقدار زیاید نیتروژن و فسفر نیاز دارد. در حالی که در مرحله تشکیل ساقه های گل دهنده، احتیاج به پتاسیم، بیشتر از سایر عناصر است.

نیاز غذایی، چگونگی جذب مواد و عناصر غذایی به وسیله این گیاه و همچنین مقدار مواد و عناصر غذایی موجود در خاکی که این گیاه در آن کشت می شود، همواره باید مد نظر کشت کاران این گونه مریم گلی باشد. در فصل پاییز، هنگام آماده ساختن زمین، باید 30 تا 60 کیلو گرم در هکتار ازت، 45 تا 60 کیلو گرم در هکتار اکسید فسفر و 50 تا 90 کیلو گرم در هکتار اکسید پتاس به عنوان مقادیر پایه به زمین هایی که این گیاه در آنها کشت می شود، اضافه نمود. مطالعات نشان می دهد که پس از کاشت گیاه در سال اول رویش، افزودن 10 تا 15 کیلو گرم در هکتار اکسید فسفر به خاک، در افزایش عملکرد گل بسیار موثر است. در سانتی‌متر دوم رویش، اوایل بهار باید 30 تا 50 کیلو گرم در هکتار ازت و 20 تا 30 کیلو گرم در هکتار اکسید فسفر به خاک اضافه نمود.

آماده سازی خاک

از آنجا که بذر این گیاه کوچک است، آماده ساختن خاک برای کشت آن مهم است. زمین هایی که این گونه از مریک گلی در آنها کشت می شود، باید فاقد سنگ، قلوه سنگ و کلوخ باشند. چنانچه بذر در بهار کشت شود، انجام شخم عمیق در فصل پاییز و جمع آوری سنگ ها و قلوه سنگ ها ضروری است. سپس کود های مورد نیاز را به خاک می افزایند و آنها را به وسیله دیسک با خاک مخلوط می کنند.

برای کشت بذر، بستر خاک را باید در فصل بهار کاملا آماده نمود. از این رو، اواخر زمستان سله ها را شکسته و زمین را تسطیح می نمایند. به منظور تراکم بخشیدن به بستر خاک، غلتک سبکی زده می شود.

چنانچه این گیاه در تابستان کشت شود، کار بیشتری را باید روی زمین انجام داد. پس از برداشت گیاهان قبلی، زمین رو دو بار (افقی و عمودی) دیسک می زنند. در این فصل، نیازی به شخم نیست اما چنانچه امکان استفاده از دیسک نباشد، باید زمین را شخم زد. خرد کردن کلوخه ها و تسطیح زمین در فصل تابستان، ضروری است. از آنجا که تابستان فصل کار کشاورزان و ماشین های کشاورزی (برای برداشت گیاهانی نظیر جو و گندم) است، صرف وقت فراوان و انجام کار زیاد در زمین برای تولید این گیاه مقرون به صرفه نیست و کاشت آن در فصل بهار توصیه می شود.

تاریخ و فواصل کاشت

این گیاه را در بهار یا تابستان می توان کشت نمود.

اوایل بهار 0نیمه اول فروردین) زمان مناسبی برای کشت بهاره و اوایل تابستان (تیرماه) نیز زمان مناسبی برای کشت تابسانی این گونه مریم گلی است. در هر دو مورد، فاصله ردیف های کاشت، بین 50 تا 60 سانتی متر و تعداد بذر هر متر در طولی 90 تا 110 عدد، مناسب می باشد. عمق بذر این گیاه در هنگام کشت، باید 2 تا 3 سانتی متر باشد. برای هر هکتار زمین، به 5 تا 7 کیلو گرم بذر با کیفیت مطلوب نیاز است.

روش کاشت

کشت این گیاه از طریق بذر و مستقیما در زمین اصلی انجام می گیرد.

چنانچه این گیاه در فصل بهار کشت شود، می توان آن را با سایر گیاهان یک ساله نظیر شبت (شوید) یا زیره سیاه به صورت مخلوط کشت کرد. بهتر است کشت مخلوط در ردیف های متقاطع صورت گثیرد. برای این کار، باید ابتدا گیاه یک ساله کشت شود، سپس در ردیف های متقاطع (عمودی)، گیاه دو ساله مریم گلی کبیر را کشت کرد.

مراقبت و نگهداری

مبارزه با علف های هرز و برگردان کردن خاک بین ردیف ها به منظور تهویه، نقش عمده ای در افزایش عملکرد گل دارد.

اگر این گیاه با شوید به طور مخلوط کشت شده باشد، می توان پس از کشت، از علف کش آفالون به مقدار 5/1 (یک و نیم) تا 2 کیلو گرم در هکتار استفاده نمود. استفاده بیشتر از این علف کش برای شوید مضر است. هنگامی که ارتفاع شوید به 10 تا 15 سانتی متر رسید، می توان از همین علف کش به مقدار 1 تا 5/1 (یک و نیم) کیلو گرم در هکتار استفاده نمود. پس از برداشت شوید، برگردان کردن خاک (به وسیله بیل یا کولتیواتور) نتایج مطلوبی را در رویش مریم گلی کبیر به دنبال خواهد  داشت.

چنانچه گیاه در فصل تابستان کاشته شده باشد، می توان پس از کاشت از علف کش آفالون به مقدار 5/2 (دو و نیم) تا 5/3 (سه و نیم) کیلو گرم در هکتار استفاده نمود.

همچنین در سال دوم، قبل از رویش گیاه، می توان از علف کش آفالون به مقدار 5/3 (سه و نیم) تا 5 کیلو گرم در هکتار به صورت محلول پاشی استفاده کرد.

در فصل پاییز، می توان علف کش کارمکس را نیز به کار برد که مقدار آن 30 % بیش از مقدار ذکر شده (5/3 (سه ونیم) تا 5/4 (چهار و نیم) کیلو گرم در هکتار خواهد بود.

کاشت این گیاه پس از برداشت گندم (در تابستان) مناسب نیست، زیرا رویش مجدد بذر هایی که از گندم در زمین مانده اند اشکال هایی زیادی برای مریم گلی کبیر ایجاد می کند و باعث رویش و گسترش علف هرز می شود. از این رو، توصیه می شود پس از برداشت گندم، از علف کش ناتا به مقدار 10 تا 15 کیلو گرم در هکتار به صورت محلول پاشی استفاده و سپس گیاه مورد نظر را کشت نمود.

در صورتی که علف هار هرز در مقابل آفالون و یا کارمکس مقاوم باشند، می توان از محلول گراماکسون 1 % یا رگلون % استفاده کرد. زمان مناسب برای کاربرد آنها، هنگامی است که برگ های مریم گلی کبیر کوچک باشند.

اگر گیاهان در تابستان کشت شوند، ممکن است در ایام گرم و خشک مورد حمله آفات قرار گیرند و خسارت هایی به بار آید. استفاده از بارودین به مقدار 15 کیلو گرم در هکتار، به صورت طعمه یا محلول پاشی، نقش عمده ای را در از بین بردن لارو حشرات مضر دارد.

استفاده از محلول 1 % آزودرین به صورت محلول پاشی، نتایج مطلوبی در مبارزه با آفات این گیاه دارد. به لحاظ سمی بودن این محلول ها، توصیه می شود صبح زود یا شب مورد استفاده قرار گیرند و کارگران هنگام استفاده از آنها باید از روپوش و ماسک استفاده کنند.

برداشت محصول

این گیاه برای استفاده از اسانس آن که در گل ها ساخته و ذخیره می گردد، کشت می شود. از این رو، باید زمانی گل ها را برداشت کرد که از بیشترین مقدار ماده موثره برخوردار باشند. اسانس از بدو تشکیل گل ها در آنها تولید می گردد و به تدریج با کامل شدن گل ها بر مقدار آن افزوده می شود. اما با شروع تشکیل بذر، از مقدار آن کاسته می شود. در مرحله ای که بذر ها می رسند، گل ها حداقل مقدار اسانس را خواهند داشت. بیشترین مقدار اسانس در گل ها، 8 تا 10 روز پس از آغاز گل دهی است. از این رو، 8 تا 10 روز پس از گلدهی، زمان مناسبی برای برداشت گل هاست و باید طی 10 الی 15 روز همه گل ها را برداشت کرد. اگر برداشت بیش از 15 روز به طول انجامد، تاثیر نامطلوبی در کمیت و کیفیت اسانس خواهد داشت.

مقدار و کیقیت اسانس، در ساعت های مختلف شبانه روز متفاوت است. مثلا بین ساعت های 21 تا 3 گل ها از بیشترین مقدار اسانس با کیفیت مناسب برخوردارند. در ساعات ظهر بین (12 تا 15) مقدار اسانس و کیفیت آن کاهش می یابد. لذا زمان مناسب برای برداشت گل ها، بین ساعات 21 تا 3 یا حداکثر 2 تا 6 صبح می باشد.

اگر گل ها بعد از ظهر برداشت شوند، اسانس حاصل کمیت و کیفیت نامطلوبی خواهد داشت.

برداشت محصول در سطوح کم را می توان با دست انجام داد، در حالی که در کشت های وسیع جمع آوری گل ها تنها با ماشین های مخصوص امکان پذیر است. هنگام برداشت، فقط باید ساقه های گلدار را جمع نمود. چنانچه اندام های برداشت شده به قطعات کوچکی بریده و برای مدت کوتاهی انبار شوند، مقدار اسانس آن کاهش چشمگیری خواهد یافت. از این رو، باید پس از برداشت بلافاصله اسانس گل ها استخراج شود که این عمل از طریق تقطیر با بخار انجام می شود.

مقدار محصول تازه ساقه ها گلدار، 5 تا 9 تن در هکتار خواهد بود که از این مقدار 6 تا 10 کیلو گرم اسانس استخراج می شود.

 • مریم گلی کبیر
 • مریم گلی کبیر
 • مریم گلی کبیر
 • مریم گلی کبیر
 • مریم گلی کبیر
 • مریم گلی کبیر
 • مریم گلی کبیر
 • مریم گلی کبیر
 • مریم گلی کبیر
 • مریم گلی کبیر
 • مریم گلی کبیر
 • مریم گلی کبیر
 • مریم گلی کبیر
 • مریم گلی کبیر
 • مریم گلی کبیر

نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران

 

توليد و فروش انواع نشا گياهان دارویی

شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشا انواع گیاهان دارویی می باشد.

شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر پايه دانش فني روز و تجربه چندين ساله در عرصه تولید نشا گياهان دارويي توانسته است تا با توليد کيفي انواع نشا گیاهان دارویی گامي بزرگ در نهادينه کردن فرهنگ جايگزيني روش هاي کشت سنتي با کشاورزي مدرن روز جهان بردارد. لذا از متقاضیان عزیز تقاضا می گردد نسبت به دادن سفارش با آقای سید حسن غیبی به شماره موبایل ۰۹۱۴۷۲۹۷۲۹۵ تماس گرفته و جهت هماهنگی بیشتر اعلام آمادگی فرمایند. شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بعد از عقد قرارداد، در هر میزانی توانایی تولید نشاءهای گیاهان دارویی مانند نعناع فلفلی، مریم گلی دارویی، بادرنجبویه، آویشن باغی، سرخارگل، سنبل الطیب، خار مریم، زوفا، به لیمو و بسیاری از گیاهان دارویی دیگر را دارا می باشد.

شرکت زرین گیاه ارومیه سالانه بالغ بر پنج میلیون عدد نشاء، قلمه و ریزوم گیاهان دارویی را با کیفیت بالا تولید می نماید.

بذر نشاهای تولید شده از شرکت های معتبر آلمانی خریداری شده و از کیفیت بالایی برخوردارند.

لیست بعضی از نشاء های تولیدی شرکت زرین گیاه ( توانایی تولید نشاء انواع گیاهان دارویی را داریم )

آخرین تغییر قیمت: 20 اسفندماه 99

اگر جدول را بطور کامل نمی بینید جدول را به سمت راست یا چپ ببرید ( اسکرول کنید )

ردیف

نوع نشاء تولیدی

قیمت هر عدد نشاء (تومان)

روش تکثیر

نام انگلیسی

نام علمی

1

نهال کیسه ای گل محمدی کاشان (مخصوص اسانس گیری) 5 تن در هکتار وزن تر

بالای 5000 عدد قیمت 3500

قلمه

Persian rose, Damask rose

Rosa damascenae Mill

2

نهال کیسه ای گل محمدی تبریز (مخصوص اسانس گیری) 5 تن در هکتار وزن تر

بالای 5000 عدد قیمت 3500

قلمه

Persian rose, Damask rose

Rosa damascenae Mill

3

نهال کیسه ای گل محمدی سرخ (مخصوص خشک کردن)

بالای 5000 عدد قیمت 5000

قلمه

Persian rose, Damask rose

Rosa damascenae Mill

4

نهال کیسه ای گل محمدی صد پر (هم اسانس گیری و هم خشک کردن)

بالای 5000 عدد قیمت 10000

کشت بافت

Persian rose, Damask rose

Rosa damascenae Mill

5

اسطوخودوس

1000

بذر

Lavender

Lavandula officinalis

6

گل راعی

350

بذر

St. John̕ s wort

Hypericum perforatum

7

بادرنجبویه

350

بذر

Balm

Melissa officinalis

8

زوفا

350

بذر

Hyssop

Hyssopus officinalis L.

9

شیشا

350

بذر

Tansy

Tanacetum vulgare L.

10

مریم گلی

350

بذر

sage

Salvia officinalis

11

آویشن باغی

350

بذر

Thyme

Thymus vulgaris

12

سرخارگل

400

بذر

Purple coneflowers

Echinanaceae purpurea

13

فیسالیس دارویی

350

بذر

Alkekengi

Physalis alkekengi

14

آرتیشو

350

بذر

Artickoke

Cynara scolymus

15

خار مریم

350

بذر

Holy thistle

Silybum marianum

16

سنبل الطیب

400

بذر

valerian

Valeriana officinalis

17

گاوزبان ایرانی

350

بذر

viper̕ s bugloss

Echium amoenum

18

مرزنجوش کبیر

350

بذر

Marjoram

Origanum marjorana

19

به لیمو

700

قلمه

Lippia

Lippia citriodora

20

استویا (کشت بافت)

6000

قلمه

Stevia

Stevia rebaudiana

 

استویا (بذری)

1500

بذر    

21

ریزوم نعناع فلفلی

 بالای 100 کیلو، هر کیلو 25000 

ریزوم

Pepper mint

Menthea piperita

خرید بالای 10000 عدد نشاء یا قلمه، قیمت هر عدد نشاء یا قلمه طبق جدول بالا می باشد.

خرید بین 1000 الی 10000 عدد نشاء، بسته به نوع نشاء ( به غیر از قلمه گل محمدی، به لیمو ، استویا، اسطوخودوس ) قیمت هر عدد نشاء بین 700 الی 1000 تومان می باشد.

خرید زیر 1000 عدد نشاء، بسته به نوع نشاء ( به غیر از قلمه گل محمدی، به لیمو ، استویا، اسطوخودوس ) قیمت هر عدد نشاء بین 850 الی 1500 تومان می باشد.

آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشاء انواع گیاهان دارویی هستیم.

فروش نهال موز و نهال آناناس
نهال موز و نهال آناناس برای فروش موجود است. علاقمندان برای تهیه و خرید نهال موز و نهال آناناس لطفاً با شرکت تماس بگیرید.

نشاء گیاهان دارویی تولید شرکت

نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران

فروش انواع نشاهای گیاهان داروئی

توليد و فروش انواع نشا گياهان دارویی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشا انواع گیاهان دارویی می باشد. شرکت تعاونی زرین… ادامه مطلب

گیاهان دارویی تولید شرکت

گیاهان دارویی خشک

گیاهان دارویی تولیدی شرکت

ردیف نام گیاه نام علمی نوع محصول تولیدی 1 آرتیشو Cynara scolymus گیاه خشک و غنچه گل 2 آویشن باغی Thymus vulgaris گیاه خشک و اسانس 3 اسطوخودوس… ادامه مطلب

فروش و توزیع آلوئه ورا

برگ آلوئه ورا

فروش و توزیع برگ آلوئه ورا

شرکت زرین گیاه توزیع کننده و پخش کننده برگ و فرآورده های آلوئه ورا می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت تماس بگیرید. ادامه مطلب

تولید، عرضه و فروش کلکسیون گیاهان دارویی

کلکسیون گیاهان دارویی, مجموعه گیاهان دارویی, تولید کلکسیون گیاهان دارویی, فروش کلکسیون گیاهان دارویی, عرضه کلکسیون گیاهان دارویی

تولید، عرضه و فروش کلکسیون گیاهان دارویی

تولید، عرضه و فروش کلکسیون گیاهان دارویی کلکسیون گیاهی به مكاني اطلاق مي شود كه گياهان مختلف را در آن جمع آوري نموده و به طور طبيعي از آنها نگهداري… ادامه مطلب

تولیدات کشت بافتی

تولیدات کشت بافتی

تولیدات کشت بافتی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه فعالیت خود را در زمینه آموزش، کشت و پرورش و فرآوری گیاهان دارویی در سال 1389 آغاز نمود. این شرکت… ادامه مطلب

تولید گلدانی گیاهان دارویی

تولیدات گلدانی گیاهان دارویی

تولیدات گلدانی گیاهان دارویی اگر بخواهید می توانید در تمام فصول به خصوص فصل زمستان گیاهان دارویی را به عنوان سبزی در خانه تان پرورش دهید که از طعم و… ادامه مطلب