کاشت و فروش انواع نشاء و قلمه گیاهان دارویی
کاشت و فروش انواع نشاء و قلمه گیاهان دارویی
بسته بندی اصولی نشاء و قلمه گیاهان دارویی
بسته بندی اصولی نشاء و قلمه گیاهان دارویی
چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال
چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال
چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال
چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال
ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران
ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران
ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران
ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران
Previous Next Play Pause
کاشت و فروش انواع نشاء و قلمه گیاهان دارویی بسته بندی اصولی نشاء و قلمه گیاهان دارویی چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران

 • گل راعی
 • گل راعی
 • گل راعی
 • گل راعی
 • گل راعی
 • گل راعی
 • گل راعی
 • گل راعی
 • گل راعی
 • گل راعی
 • گل راعی
 • گل راعی
 • گل راعی

گل راعی ( علف چای، هوفاریقون، هزار چشمان )

نام انگلیسی: St John's wort

نام علمی: Hypericum perforatum L

تیره: Hypericaceae

مقدمه

گیاه گل راعی با نام علمی هایپریکم پرفوراتوم از زمان های بسیار دور به عنوان یک گیاه دارویی مورد استفاده قرار می گرفته است. کلمه هایپریکوم از دو بخش هایپر به معنی بالا یا زیاد بودن و ایکون به معنی تصویر یا تمثیل تشکیل شده است. پرفوراتوم از کلمه لاتین پرفور به معنی سوراخ سوراخ است و دلالت بر ظاهر برگ های این گیاه دارد. چنانچه برگ گل راعی در مقابل نور قرار گیرد نقاط فراوان بسیار کوچک و شفافی، مانند سوراخ مشاهده می شود.

سنت جونزورت نام انگلیسی گل راعی است و در منابع مختف نام های دیگری مانند آمبر، کاموک، پنی جون، روزین رز و هرب جون به آن اطلاق شده است. نام سنت جونزورت دلالت بر گلدهی این گیاه در روز بیست و چهارم ماه جون یعنی روز سنت جونز دارد. مردم انگلستان، طبق یک رسم قدیمی در روز سنت جونز این گیاه را روی آتش قرار می دهند. برخی معتقدند مایع قرمز رنگی که هنگام سائیدن گل های این گیاه بین انگشتان دست از آن خارج می شود همان خون یحیی تعمید دهنده است. کلمه ورت نیز نشان می دهد که گل راعی گیاهی دارویی است.

حکمای یونان باستان مانند هیپوکریت، دیوسکورید، تئوفراست و جالینوس از گل راعی به عنوان یک گیاه دارویی ارزشمند یاد کرده اند. دیوسکورید از این گیاه به عنوان درمان کننده سیاتیک نامبرده است. وی همچنین مصرف دانه های گل راعی را برای معالجه تب های سه روزه و چهار روزه که احتمالا ناشی از بیماری مالاریا بوده، توصیه کرده است. جالینوس در مزاج چهارگانه، طبع گل راعی را گرم و خشک معرفی کرده است. پاراسلسوس در اوائل دهه150 اظهار داشت که از این گیاه می توان برای خنثی کردن سحر و جادو استفاده کرد. برخی حکمای قدیمی هم معتقد بود وجود این گیاه در خانه و قرار دادن آن زیر بالش سبب می شود که شخص مقدس را که متعلق به هر فرقه خاصی است در خواب ببیند و در سال های آینده نیز زنده بماند.

جرارد در سال 1633 میلادی موارد استفاده از گل راعی را مرهم زخم ها، سوختگی ها و جراحت ها اعلام کرد. در اولین فارماکوپه که در سال 1618 میلادی منتشر شد از عصاره روغنی گل راعی (که از گل ها و برگ های آن تهیه می شود)، به عنوان یکی از معتبر ترین مرهم های زخم یاد شده است. همچنین از کاربرد عصاره روغنی این گیاه در بهبود خراش های سطحی و سوختگی نیز یاد شده است.

از پیکر رویشی گل راعی در بسیاری از منابع معتبر به عنوان دارو یاد شده و خواص درمانی آن به تفصیل مورد بحث قرار گرفته است. امروزه در صنایع مدرن دارو سازی از مواد موثره این گیاه ارزشمند، دارو های ضد افسردگی و همچنین دارو هایی برای معالجه زخم ها تهیه شده است. تاکنون بیش از 60 نوع دارو از مواد موثره گل راعی در کشور های توسعه یافته تهیه شده که جارسین، کیرا، هایپرفورت  و هایپریسین از جمله پر فروش ترین آنها می باشند. لازم به ذکر است که فروش جارسین در سال 1996 در کشور آلمان به بیش از 125 میلیون مارک رسید.

تولید گل راعی در اروپا رو به گسترش است به طوری که سطح زیر کشت آن از 15 هکتار در سال 1992 به 300 هکتار در سال 1997 افزایش یافته است.

تجارت پیکر رویشی گل راعی در آمریکا حدود 210 میلیون دلار و در جهان 570 میلیون دلار می باشد.

از اوائل دهه 90 ازمایشات بالینی در خصوص تاثیر هیپریسین در درمان بیماری های ایجاد شده توسط رتروویروس ها آغاز شد و از گل راعی به عنوان یک گیاه مناسب برای کنترل بیماری ایدز نام برده شد.

در منابع فارسی به گل راعی، علف چای، هوفاریقون و هزار چشمان (هزار چشم) نیز گفته می شود.

مشخصات گیاه

گل راعی گیاهی علفی، چند ساله و متلق به تیره کلازیاسه می باشد. این گیاه در آسیا تا سیبری و شمال غرب چین گسترش دارد. گل راعی در آسیای صغیر، شمال و جنوب آفریقا نیز می روید. گل راعی در مناطق مدیترانه ای اروپا و آسیا روئیده و همچنین در شمال و جنوب آمریکا، استرالیا و نیوزلند گسترش دارد. این گیاه کم و بیش در تمام نقاط اروپا می روید. جنس هایپریکم در حدود 400 گونه دارد که مهمترین آنها عبارتند از پرافوراتوم، هیرسوتوم، تتراپتروم، ماکولاتوم، مونتانوم و الگانس که از بین گونه آنها گونه پرفوراتوم در صنایع دارو سازی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

گل راعی دارای ساقه ای مستقیم و استوانه ای شکل بوده که ارتفاع آن متفاوت است. ارتفاع گیاه به رقم و شرایط اقلیمی محل رویش بستگی دارد و بین 50 تا 100 سانتی متر متغیر است. قسمت انتهایی ساقه انشعاب های فراوانی دارد. ضخامت ساقه به سه تا پنج میلی متر می رسد. این گیاه دو نوع ساقه تولید می کند که عبارتند از ساقه های گل دهنده و ساقه های رویشی. ساقه های گل دهنده هر ساله از روی طوقه یا تاج گیاه خارج شده و معمولا قرمز رنگ هستند. این ساقه ها در انتها از انشعاب های فراوانی برخوردارند. رشد این ساقه ها از اواخر زمستان شروع شده و در بهار به گل می روند.

هر طوقه یا تاج قوی توانایی تولید 30 ساقه گل دهنده را دارد. ساقه های رویشی در اواخر تابستان یا پاییز از روی تاج گیاه منشعب شده و طول آنها به 30 سانتی متر می رسد. این ساقه ها گل تولید نمی کنند.

برگ های گل راعی تخم مرغی شکل یا کشیده، متقابل، صاف، بدون کرک و بدون دمبرگ است. طول برگ ها متفاوت و بین 2 تا 5/3 (سه و نیم) سانتی متر است. نوک برگ ه گرد و لبه آنها صاف و بدون دندانه است.

روی سطح برگ ها دو نوع لکه دیده می شود که شامل لکه های روشن و لکه های تیره می باشد. لکه های روشن در تمام سطح برگ گسترش داشته و با قرار دادن برگ ها در برابر نور، به وضوح مشاهده می شوند.

این نقاط روشن کیسه های ترشحی شیزوژن می باشند که از اپیدرم فوقانی تا اپیدرم تحتانی برگ را اشغال کرده و محل تجمع اسانس هستند. این کیسه ها از اطراف توسط یک سری سلول های ترشحی پهن و متراکم احاطه شده اند. غیر از لکه های روشن، لکه های تیره ای نیز در حاشیه برگ ها وجود دارند که این نقاط محل تجمع هیپریسین می باشند.

گل ها فراوان، زرد رنگ، به قطر یک تا سه سانتی متر و دارای تقارن شعاعی است. تعداد گلبرگ ها پنج عدد و طول آن به 8 تا 12 میلی متر می رسند. در حاشیه گلبرگ ها نیز نقاط تیره رنگی مشاهده می شود که حاوی هیپریسین می باشند. گل ها بسته به شرایط اقلیمی محل رویش معمولا از خرداد تا شهریور ماه پدیدار می شوند. عمل گرده افشانی در این گیاه توسط حشرات انجام می گیرد.

ریشه اصلی گل راعی دوکی شکل بوده و طول آن 70 سانتی متر است. از ریشه اصلی، ریشه های فرعی فراوانی به طول 5 تا 8 سانتی متر منشعب می شوند. گل راعی گیاهی تتراپلوئید است. (32 = x4 = n2) که تعداد کروموزوم های پایه آن 8 = x می باشد.

میوه به شکل کپسولی طویل به طول 6 تا 10 میلی متر و قهوه ای روشن است دانه ها سخت، به رنگ قهوه ای تیره و به طول 1 تا 3/1 (یک و سه دهم) میلی متر می باشند. سطح دانه زبر و ناصاف است. وزن هزار دانه 1/0 (یک دهم) تا 14/0 (چهارده دهم) گرم است.

پیکر رویشی گل راعی حاوی مواد موثره ارزشمندی است که در صنایع دارو سازی به عنوان مواد اولیه در تولید دارو های ارزشمند از اهمیت فراوانی برخوردار است.

این مواد به گروه هایی چون نفتودیانترون ها، فلاونوئید ها، اسانس ها و فلوروگلوسینول ها تعلق دارند. نفتودیانترون ها شامل هیپریسین، سودوهیپریسین و پیش ماده آنها یعنی پروتوهیپریسین و پروتوسودوهیپریسین می باشند که مقدار آنها در گیاه متفاوت و بین 05/0 (پنج صدم) تا 5/0 (نیم) درصد است. این پیش ماده ها با قرار گرفتن در معرض نور به ترکیب های حلقوی مربوطه تبدیل می شوند.

فلاونوئید ها از دیگر ترکیب هایی هستند که در گل ها و برگ ها وجود داشته و مقدار آنها به یک تا هفت درصد می رسد. برخی محققین اظهار می دارند، مقدار فلاونوئید ها در گل 7/11 درصد و در برگ ها و ساقه های جوان 7/4 درصد است. گل راعی همچنین شامل فلاون گلیکوزید هایی مانند هیپروزید (در حدود 1 درصد)، روتین (کمتر از 2 درصد)، تانن ها (4 تا 15 درصد) و اسانس (05/0 (پنج صدم) تا 3/0 (سه دهم) درصد می باشد.

در تحقیقی که بر روی رقم توپاز انجام گردید از پیکر رویشی این رقم از گل راعی 1/0 (یک دهم) درصد اسانس استخراج گردید. همچنین در این تحقیق 61 ترکیب شناسایی شد که جرماکرن د (7/12درصد) بتا – کاریوفیلن (8/10درصد) و کاریوفیلن اکساید (3/8 درصد) بیشترین ترکیب های تشکیل دهنده اسانس بودند.

نیاز های اکولوژیکی

گل راعی از دامنه اکولوژیکی وسیعی برخوردار است و تقریبا در اکثر نقاط جهان می روید. وسیع ترین پوشش گیاهی گل راعی در کشور استرالیا و در ارتفاع 600 متری از سطح دریا با 760 میلی متر بارندگی سالانه مشاهده می شود.

تحقیقات نشان می دهد مقدار مواد موثره گل راعی به ارتفاع از سطح دریا بستگی دارد. به طوری که افزایش ارتفاع سبب کاهش مواد و مقدار فلاونوئید های گیاه می شود. این گیاه در هوای گرم و آفتابی از کیفیت مناسب مواد موثره برخوردار می شود. اگر چه گل راعی تا حدودی قادر به تحمل خشکی است و در خاک های سبک شنی با رطوبت کم می روید، ولی در سطوح وسیع کشت باید تحت آبیاری مناسب قرار گیرد. مقدار هایپرین و روتین در شرایط خشک بیشتر از شرایط مرطوب است.

رویش گل راعی در اماکن سایه سبب افزایش تانن در پیکر رویشی آن می شود. تحقیقات نشان می دهد که با افزایش دما، مقدار هیپریسین به طور خطی افزایش می یابد. گل راعی را باید در زمین هایی کشت کرد که فاقد علف های هرز به خصوص علف های هرز چند ساله بوده و از مقادیر مناسب مواد و عناصر غذایی برخوردار باشند. این گیاه در دشت ها و خاک هایی که از مقادیر فراوان ترکیب های هوموسی برخوردار باشند، گل های کمی تولید می کند. گیاه گل راعی همچنین مقادیر زیادی کادمیوم را از خاک جدب و در خود ذخیره می کند. از این رو آن را می توان در خاک هایی که مقدار زیادی فلزات سنگین (نیم میلی گرم در کیلو گرم) داشته باشند، کشت کرد.

گل راعی گیاهی روز بلند بوده و به سرما نیز مقاوم می باشد. پی اچ مناسب خاک برای کشت گل راعی 6 تا 7 می باشد.

تناوب کاشت

تحقیقات نشان می دهد که غلات مناسب ترین گیاهان برای تناوب کاشت با گل راعی هستند. علف های هرز حاصل از غلات نمی توانند تاثیر سویی بر رویش این گیاه داشته باشند. گیاهان وجینی مانند سیب زمینی نیز از گیاهان مناسب دیگری برای تناوب کشت با گل راعی است. تاکنون هیچ گونه عوارض قارچی یا باکتریایی در تناوب کشت با سیب زمینی برای گل راعی گزارش نشده است. پس از چهار تا پنج سال می بایست گل راعی را با غلات یا سایر گیاهان وجینی به تناوب کشت نمود.

مواد و عناصر غذایی مورد نیاز

یکی از محققین نشان داد که برای 20 تن پیکره رویشی، گیاهان 105 کیلو گرم ازت، 40 کیلو گرم اکسید فسفر، 119 کیلو گرم اکسید پتاس و 13 کیلو گرم اکسید منیزیم را از خاک جذب می کنند. در رابطه با مواد و عناصر غذایی مورد نیاز گل راعی نقطه نظرات متعددی وجود دارد. تعدادی از محققین اظهار می دارند، کود دهی بیش از حد به مزرعه گل راعی، سبب افزایش و توسعه بیماری ها بخصوص بیماری های قارچی می گردد.

یکی از محققین افزودن 70 تا 80 کیلو گرم در هکتار اکسید فسفر، همین اکسید پتاس و 50 تا 60 کیلو گرم در هکتار ازت را در فصل پاییز و در هنگام آماده سازی خاک برای کشت گل راعی توصیه می کند. وی همچنین توصیه می کند پس از اولین برداشت، مقدار 20 تا 30 کیلو گرم در هکتار ازت به همراه آبیاری بیاد به طور سرک در اختیار گیاهان قرار گیرد. اگر چه افزودن بیش از حد ازت مناسب نیست، زیرا نه تنها سبب کاهش گلدهی می شود بلکه شرایط را برای ابتلاء گیاهان به بیماری های قارچی مساعد می کند، لیکن افزودن مقادیر مناسب ازت به خاک سبب افزایش مقدار هیپریسین می شود.

بررسی های انجام شده نشان می دهد که کاربرد 150 کیلو گرم در هکتار ازت در سال اول رویش سبب افزایش محصول نمی شود، در حالی که کاربرد همین مقدار ازت در سال دوم رویش به همراه کاربرد مالچ پلاستیکی سبب افزایش عملکرد محصول پیکر رویشی می گردد.

طبق اظهار یکی از محققین، مصرف مقدار 60 کیلو گرم ازت، 80 کیلو گرم اکسید فسفر و 120 کیلو گرم اکسید پتاس در هکتار حداکثر عملکرد پیکر رویشی را بر اساس وزن تر، در سال اول (4 تن در هکتار) و در سال دوم رویش (5/9 (نه و نیم) تن در هکتار) تولید می کند.

تحقیقات انجام شده در ایران نشان می دهد، کاربرد 100 کیلو گرم اکسید فسفر و 250 کیلو گرم ازت در هکتار به طور معنی داری سبب افزایش عملکرد پیکر رویشی می شود.

آماده سازی خاک

گل راعی چهار تا پنج سال در یک زمین باقی می ماند. از این رو آماه ساختن زمین به طور علمی و اصولی نقش عمده ای در افزایش عملکرد پیکر رویشی و مواد مثره این گیاه دارد. در فصل پاییز شخم عمیقی زده و پس از اضافه کردن کود ها و عناصر غذایی مورد نیاز گیاه، زمین را تسطیح و بستر خاک را باید برای کشت آماده کرد.

نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران

 

توليد و فروش انواع نشا گياهان دارویی

شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشا انواع گیاهان دارویی می باشد.

شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر پايه دانش فني روز و تجربه چندين ساله در عرصه تولید نشا گياهان دارويي توانسته است تا با توليد کيفي انواع نشا گیاهان دارویی گامي بزرگ در نهادينه کردن فرهنگ جايگزيني روش هاي کشت سنتي با کشاورزي مدرن روز جهان بردارد. لذا از متقاضیان عزیز تقاضا می گردد نسبت به دادن سفارش با آقای سید حسن غیبی به شماره موبایل ۰۹۱۴۷۲۹۷۲۹۵ تماس گرفته و جهت هماهنگی بیشتر اعلام آمادگی فرمایند. شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بعد از عقد قرارداد، در هر میزانی توانایی تولید نشاءهای گیاهان دارویی مانند نعناع فلفلی، مریم گلی دارویی، بادرنجبویه، آویشن باغی، سرخارگل، سنبل الطیب، خار مریم، زوفا، به لیمو و بسیاری از گیاهان دارویی دیگر را دارا می باشد.

شرکت زرین گیاه ارومیه سالانه بالغ بر پنج میلیون عدد نشاء، قلمه و ریزوم گیاهان دارویی را با کیفیت بالا تولید می نماید.

بذر نشاهای تولید شده از شرکت های معتبر آلمانی خریداری شده و از کیفیت بالایی برخوردارند.

لیست بعضی از نشاء های تولیدی شرکت زرین گیاه ( توانایی تولید نشاء انواع گیاهان دارویی را داریم )

آخرین تغییر قیمت: چهاردهم مردادماه 96

اگر قیمت ها و جدول را به خوبی و کامل نمی بینید جدول را به طرفین بکشید ( اسکرول کنید )

ردیف

نوع نشاء تولیدی

روش تکثیر

نام انگلیسی

نام علمی

قیمت هر عدد نشاء (تومان)

1

اسطوخودوس

بذر

Lavender

Lavandula officinalis

250

2

گل راعی

بذر

St. John̕ s wort

Hypericum perforatum

120

3

بادرنجبویه

بذر

Balm

Melissa officinalis

120

4

زوفا

بذر

Hyssop

Hyssopus officinalis L.

120

5

شیشا

بذر

Tansy

Tanacetum vulgare L.

100

6

مریم گلی

بذر

sage

Salvia officinalis

140

7

آویشن باغی

بذر

Thyme

Thymus vulgaris

140

8

سرخارگل

بذر

Purple coneflowers

Echinanaceae purpurea

140

9

فیسالیس دارویی

بذر

Alkekengi

Physalis alkekengi

250

10

آرتیشو

بذر

Artickoke

Cynara scolymus

110

11

خار مریم

بذر

Holy thistle

Silybum marianum

100

12

سنبل الطیب

بذر

valerian

Valeriana officinalis

140

13

گاوزبان ایرانی

بذر

viper̕ s bugloss

Echium amoenum

100

14

به لیمو

قلمه

Lippia

Lippia citriodora

500

15

ریزوم نعناع فلفلی

ریزوم

Pepper mint

Menthea piperita

 

خرید بالای 10000 عدد نشاء، قیمت هر عدد نشاء طبق جدول بالا می باشد.

خرید بین 1000 الی 10000 عدد نشاء، بسته به نوع نشاء، قیمت هر عدد نشاء بین 300 الی 550 تومان می باشد.

خرید زیر 1000 عدد نشاء، قیمت هر عدد نشاء از هر نوعی 600 تومان می باشد.

آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشاء انواع گیاهان دارویی هستیم.

فروش نهال موز و نهال آناناس
نهال موز و نهال آناناس برای فروش موجود است. علاقمندان برای تهیه و خرید نهال موز و نهال آناناس لطفاً با شرکت تماس بگیرید.

فروش انواع نشاء گیاهان دارویی

IMAGE فروش انواع نشاهای گیاهان داروئی

  توليد و فروش انواع نشا گياهان دارویی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشا انواع گیاهان دارویی می باشد. شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر... ادامه مطلب ..
IMAGE قلمه به لیمو

قلمه به لیمو Verbenaceae :تیره Lippa citriodora – Aloysia citriodora :نام لاتین Lemon verbena – Herb Louisa :نام انگلیسی به لیمو :نام فارسی لویزه :نام عربی   اشكال مصرف: 1-    دارويي: گياه خشك- تازه  ،... ادامه مطلب ..
IMAGE نشاء آرتیشو

آرتيشو نام انگلیسی: artichoke نام علمی: cynara scolymus خانواده: Asteraceae آرتیشو گیاه بومی مناطق مرکزی مدیترانه است ولی در حال حاضر در بیشتر نقاط معتدل دنیا کشت می‌شود. رومی‌ها در... ادامه مطلب ..
IMAGE نشاء آویشن باغی

آویشن باغی     نام انگليسي: Thyme نام علمي Thymus vulgaris خانواده: Lamiaceae   اختصاص به نواحي غرب مديترانه داشته و دو گونه از اين گياه مطرح بوده است كه يكي براي مصارف طبي بكارمي... ادامه مطلب ..
IMAGE نشاء بادرنجبویه

بادرنجبویه نام انگلیسی: Lemon balm, Bee balm, Common balm, Balm نام علمی:Mellissa officinalis خانواده: Lamiaceae   مقدمه بادرنجبویه از گیاهان معطری است که مردم بعضی سرزمین‌ها از مدت‌ها پیش خواص... ادامه مطلب ..
IMAGE نشاء زوفا

زوفا نام انگلیسی: Hyssop نام علمی: Hyssopus officinalis L. خانواده:Lamiaceae مقدمه زوفا یکی از مهم‌ترین گیاهان دارویی و ادویه‌ای به شمار می‌رود. در اکثر فارماکوپه های معتبر از پیکر... ادامه مطلب ..
IMAGE نشاء سرخارگل

سرخار گل نام انگلیسی: Purple coneflower نام علمی:Echanacea purpurea خانواده:Asteraceae   مقدمه گونه‌های مختلف سرخارگل گیاهانی هستند که در گذشته نزد بومیان آمریکایی  از اهمیت فراوانی... ادامه مطلب ..
IMAGE نشاء سنبل الطیب

سنبل الطیب نام انگلیسی: Valerian نام علمی: Valeriana officinalis خانواده: Valerianaceae مقدمه ریشه و ریزوم سنبل الطیب در تمام فارماکوپه های معتبر به عنوان یک گیاه دارویی معروفی شده است.... ادامه مطلب ..
IMAGE نشاء گل راعی

گل راعی یا علف چای یا هوفاریقون نام انگلیسی: St John's wort نام علمی: Hypericum perforatum L تیره: Hypericaceae  مقدمه امروزه در صنایع مدرن داروسازی از مواد مؤثره این گیاه ارزشمند، داروهای... ادامه مطلب ..
IMAGE نشاء مریم گلی

مریم گلی نام انگلیسی: Sage نام علمی: Salvia officinalis L خانواده: Labiatae (Lamiaceae) مقدمه بیش از یک هزار سال پیش، از مریم گلی به عنوان گیاهی دارویی استفاده می شده است. مردم در گذشته از... ادامه مطلب ..
IMAGE نشاء نعناع فلفلی

نعناع فلفلی نام انگلیسی: Peppermint نام علمی: Mentha piperita L. خانواده: Lamiaceae  مقدمه از هزاران سال قبل تاکنون، از گونه های مختلف نعناع به عنوان ادویه و دارو استفاده می شود. از... ادامه مطلب ..

کانال تلگرام شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه

نشاء گیاهان دارویی تولید شرکت

IMAGE فروش انواع نشاهای گیاهان داروئی

  توليد و فروش انواع نشا گياهان دارویی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشا انواع گیاهان دارویی می باشد. شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر... ادامه مطلب ..

تولید، عرضه و فروش کلکسیون گیاهان دارویی

IMAGE تولید، عرضه و فروش کلکسیون گیاهان دارویی

تولید، عرضه و فروش کلکسیون گیاهان دارویی کلکسیون گیاهی به مكاني اطلاق مي شود كه گياهان مختلف را در آن جمع آوري نموده و به طور طبيعي از آنها نگهداري مي نمايند. به... ادامه مطلب ..

گیاهان دارویی تولید شرکت

IMAGE گیاهان دارویی تولیدی شرکت

ردیف نام گیاه نام علمی نوع محصول تولیدی 1 آرتیشو Cynara scolymus گیاه خشک و غنچه گل 2 آویشن باغی Thymus vulgaris گیاه خشک و اسانس 3 اسطوخودوس Lavandula officinalis گیاه خشک و گل خشک و اسانس 4... ادامه مطلب ..

نرم افزار آموزشی تولید شرکت

IMAGE نرم افزار شناخت گیاهان دارویی

نرم افزار شناخت گیاهان دارویی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه با استفاده از منابع معتبر کشور در جهت شناسایی گیاهان دارویی و آشنایی با خواص آنها تهیه و تولید گردید. 1 عدد... ادامه مطلب ..

فروش و توزیع آلوئه ورا

IMAGE فروش و توزیع برگ آلوئه ورا

شرکت زرین گیاه توزیع کننده و پخش کننده برگ و فرآورده های آلوئه ورا می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت تماس بگیرید.   ادامه مطلب ..

مشاوره، آموزش، انجام پایان نامه و پروژه

IMAGE مشاوره، آموزش و همکاری در اجرای پروژه ها و پایان نامه ها

  مشاوره، آموزش و همکاری در اجرای پروژه ها و پایان نامه های تحقیقاتی و دانشجویی از سطوح کاردانی تا دکتری ادامه مطلب ..