شرکت گیاهان دارویی زرین گیاه ( از تولید به مصرف ) تماس: مهندس سید حسن غیبی 09147297295

کاشت و فروش انواع نشاء و قلمه گیاهان دارویی
کاشت و فروش انواع نشاء و قلمه گیاهان دارویی
بسته بندی اصولی نشاء و قلمه گیاهان دارویی
بسته بندی اصولی نشاء و قلمه گیاهان دارویی
چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال
چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال
چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال
چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال
ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران
ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران
ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران
ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران
تولید در سینی کشت به درخواست مشتری
تولید در سینی کشت به درخواست مشتری
تولید کشت بافتی بعضی از گیاهان دارویی
تولید کشت بافتی بعضی از گیاهان دارویی
تولید گلدانی گیاهان دارویی به درخواست مشتری
تولید گلدانی گیاهان دارویی به درخواست مشتری
تولید نشاء و میوه فیسالیس خوراکی
تولید نشاء و میوه فیسالیس خوراکی
تولید نشاء فیسالیس دارویی
تولید نشاء فیسالیس دارویی
تولید نهال و قلمه گل محمدی
تولید نهال و قلمه گل محمدی
Previous Next Play Pause
کاشت و فروش انواع نشاء و قلمه گیاهان دارویی بسته بندی اصولی نشاء و قلمه گیاهان دارویی چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران تولید در سینی کشت به درخواست مشتری تولید کشت بافتی بعضی از گیاهان دارویی تولید گلدانی گیاهان دارویی به درخواست مشتری تولید نشاء و میوه فیسالیس خوراکی تولید نشاء فیسالیس دارویی تولید نهال و قلمه گل محمدی

فروش ویژه

 

هماور دارویی به صورت خشک به مقدار محدود موجود می باشد

 

کیلویی 400 هزار تومان

 

 

مقدمه ای بر تولید نشاء

امروزه صنعت تولید نشای گیاهان داروی، سبزی و گیاهان زینتی به عنوان صنعتی اشتغال زا، پر در آمد و کاربردی در جهان مطرح است. پیشرفت های شگرفی که در زمینه های مختلف تولید نشاء در سراسر جهان دیده می شود، باعث شده است که شرکت های تولیدی بزرگ، این بخش از تولید را به طور تخصصی دنبال کنند.

تولید نشاء به دلیل نیاز به سازه ها و شرایط محیطی خاص پرورش، محیط کشت مخصوص، تیمار های خاص و داشتن تجربه ویژه در این زمینه، بیشتر تولید کنندگان گیاهان دارویی، سبزی و صیفی و گیاهان زینتی در سراسر دنیا را بر آن داشته است که نشاء مورد نیاز خود را از موسسات خاص پرورش نشاء تهیه کنند.

تولید نشاء با کیفیت خوب، تکنولوژی حساس و مهمی برای تولید موفق یک محصول است. اخیرا تمایل عمومی دنیا به جدا سازی صنعت تولید نشاء از تولید محصول نهایی به ویژه برای گیاهان دارویی، سبزیجات و گل هایی است که نیاز به تکنیک های ویژه ای مثل پیوند زدن یا تکثیر رویشی دارند. با این کار می توان نشا های مطلوب را تسهیل نمود.

از مزایای تهیه نشاء از موسسات پرورش نشاء به دست آوردن نشا هایی یکنواخت با کیفیت و هزینه نسبتا مناسب است که می توان با سفارش قبلی و بدون هیچ دغدغه در تغییر زمان بندی و برنامه کشت، اقدام به کاشت آنها نمود.

با رشد روز افزون و سایت های گلخانه ای پرورش گیاهان دارویی، سبزیجات و گیاهان زینتی در کشور، توجه به این بخش و تاسیس موسسات تخصصی و حرفه ای پرورش نشاء از ضروریات تولیدات کشاورزی در ایران به شمار می آید.

نشا ها محصولات باغی ویژه ای هستند، چون از طرفی محصول نهایی تولید کنندگان نشاء به حساب می ایند و از طرف دیگر ماده اولیه با ارزشی جهت شروع کشت یک محصول بوده و محصول نهایی آن عاید تولید کنندگان گیاهان  دارویی، سبزی و گیاهان زینتی خواهد بود.

در تعریف علمی نشاء می توان گفت که نشاء دانهالی کوچک، سالم، قوی و عاری از آفات و بیماری ها است که معمولا دارای 6 – 4 برگ بوده و در محیطی مناسب رشد نموده است و به مجرد بهبود شرایط آب و هوایی مزرعه و یا آماده شدن گلخانه به آنجا منتقل خواد شد.

برای رسیدن به این منظور لازم است که نشا ها در محیطی با شرایط یکنواخت و مناسب از نظر خاک یا بستر رشد، تغذیه، آبیاری، نور، درجه حرارت و فاصله یا تراکم پرورش یابند.

چنین نشا هایی را می توان بسته به شرایط و تکنولوژی موجود، در محیط های مختلفی همچون خزانه داری ها، گلخانه ها، بستر های کاشت، محیط کشت درون شیشه ای و .... در مقیاس کوچک و یا بزرگ تجاری پرورش داد.

اصلاح نشا کاری به پرورش گیاهان کوچک در ظروف کشت خاص یا نواحی خاصی از مزرعه گفته می شود که بعدا به مکان هایی منتقل می شوند که در آنجا فر آوری قابل برداشت را تولید خواهند کرد. این عمل معمولا در مورد گیاهان دارویی و سبزی ها دارای بذر ریز و به ویژه بذر هایی انجام می شود که جوانه زنی آنها کند است. نشا کاری در مناطقی که فصل رشد کوتاه است یک روش مرسوم به حساب می آید زیرا کاشت گیاهان کوچک نسبت به کاشت بذر باعث برداشت سریع تر محصول می شود. نشا کاری استفاده بهینه از منابع آبی را به حداکثر رسانده و کنترل علف های هرز را به مقدار زیادی امکان پذیر می سازد. در این روش، کنترل جمعیت گیاهان و تعیین فضای مناسب بین آنها به طور دقیقی انجام می شود و بذر های گرانقیمت امروزی، در روش نشا کاری نسبت به روش کشت مستقیم بذر از کارآیی بیشتری برخوردار می شوند.

این مزایا باعث شده است که در سال های اخیر استفاده از نشاء برای تولید تعدادی از گیاهان دارویی افزایش یابد. امروزه تمام محصول گیاهان دارویی در آمریکا ترجیحا از پرورش نشاء به دست می آید.

پیشرفت های تکنولوژیکی در نشا کاری نیز در رشد این صنعت سهیم بوده است زیرا هزینه تولید نشاء را کاهش داده و قابلیت اطمینان از تولید محصول از طریق نشاء را افزایش داده اند. برای مثال جعبه های نشایی پلاستیکی، پرورش کوتاه مدت گیاهان را امکان پذیر ساخته و هزینه ها را نیز کاهش داده است. محیط های کشت مصنوعی و بدون خاک، کنترل مداوم و دقیق رشد گیاه را امکان پذیر نموده اند و محیطی مطلوب برای رشد فراهم آورده و میزان آب و مواد غذایی مورد نیاز گیاه را به طور منظم تامین می کنند.

به طور کلی اهداف اصلی از پرورش گیاهان به صورت نشاء در سه مورد خلاصه می شود:

1- فصل رشد در منطقه کوتاه است و گیاه چنانچه از همان ابتدا در محل اصلی خود کشت شود، نمی تواند دوره رشد خود را کامل نماید.

2- به دست آوردن محصول زود رس مد نظر است.

3- به دست اوردن گیاهان یکنواخت از نظر شکل، اندازه و .....

استفاده از نشاء برای تولید گیاهان دارویی، سبزی و گیاهان زینتی نسبت به کشت مستقیم بذر نیاز به درک بیشتر فرآیند های فیزیولوژیکی دارد که بر رشد گیاه در طرف حاکم هستند. این ضرورت برای روش هایی که ممانعت از رشد نشاء را به حداقل برساند نیز احساس می شود. ولی توجیه اقتصادی این است که گیاهچه قبل از نشا کاری در حداقل زمان ممکن و در کمترین مکان پرورش یابند.

نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران

 

توليد و فروش انواع نشا گياهان دارویی

شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشا انواع گیاهان دارویی می باشد.

شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر پايه دانش فني روز و تجربه چندين ساله در عرصه تولید نشا گياهان دارويي توانسته است تا با توليد کيفي انواع نشا گیاهان دارویی گامي بزرگ در نهادينه کردن فرهنگ جايگزيني روش هاي کشت سنتي با کشاورزي مدرن روز جهان بردارد. لذا از متقاضیان عزیز تقاضا می گردد نسبت به دادن سفارش با آقای سید حسن غیبی به شماره موبایل ۰۹۱۴۷۲۹۷۲۹۵ تماس گرفته و جهت هماهنگی بیشتر اعلام آمادگی فرمایند. شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بعد از عقد قرارداد، در هر میزانی توانایی تولید نشاءهای گیاهان دارویی مانند نعناع فلفلی، مریم گلی دارویی، بادرنجبویه، آویشن باغی، سرخارگل، سنبل الطیب، خار مریم، زوفا، به لیمو و بسیاری از گیاهان دارویی دیگر را دارا می باشد.

شرکت زرین گیاه ارومیه سالانه بالغ بر پنج میلیون عدد نشاء، قلمه و ریزوم گیاهان دارویی را با کیفیت بالا تولید می نماید.

بذر نشاهای تولید شده از شرکت های معتبر آلمانی خریداری شده و از کیفیت بالایی برخوردارند.

لیست بعضی از نشاء های تولیدی شرکت زرین گیاه ( توانایی تولید نشاء انواع گیاهان دارویی را داریم )

آخرین تغییر قیمت: 20 اسفندماه 99

اگر جدول را بطور کامل نمی بینید جدول را به سمت راست یا چپ ببرید ( اسکرول کنید )

ردیف

نوع نشاء تولیدی

قیمت هر عدد نشاء (تومان)

روش تکثیر

نام انگلیسی

نام علمی

1

نهال کیسه ای گل محمدی کاشان (مخصوص اسانس گیری) 5 تن در هکتار وزن تر

بالای 5000 عدد قیمت 3500

قلمه

Persian rose, Damask rose

Rosa damascenae Mill

2

نهال کیسه ای گل محمدی تبریز (مخصوص اسانس گیری) 5 تن در هکتار وزن تر

بالای 5000 عدد قیمت 3500

قلمه

Persian rose, Damask rose

Rosa damascenae Mill

3

نهال کیسه ای گل محمدی سرخ (مخصوص خشک کردن)

بالای 5000 عدد قیمت 5000

قلمه

Persian rose, Damask rose

Rosa damascenae Mill

4

نهال کیسه ای گل محمدی صد پر (هم اسانس گیری و هم خشک کردن)

بالای 5000 عدد قیمت 10000

کشت بافت

Persian rose, Damask rose

Rosa damascenae Mill

5

اسطوخودوس

1000

بذر

Lavender

Lavandula officinalis

6

گل راعی

350

بذر

St. John̕ s wort

Hypericum perforatum

7

بادرنجبویه

350

بذر

Balm

Melissa officinalis

8

زوفا

350

بذر

Hyssop

Hyssopus officinalis L.

9

شیشا

350

بذر

Tansy

Tanacetum vulgare L.

10

مریم گلی

350

بذر

sage

Salvia officinalis

11

آویشن باغی

350

بذر

Thyme

Thymus vulgaris

12

سرخارگل

400

بذر

Purple coneflowers

Echinanaceae purpurea

13

فیسالیس دارویی

350

بذر

Alkekengi

Physalis alkekengi

14

آرتیشو

350

بذر

Artickoke

Cynara scolymus

15

خار مریم

350

بذر

Holy thistle

Silybum marianum

16

سنبل الطیب

400

بذر

valerian

Valeriana officinalis

17

گاوزبان ایرانی

350

بذر

viper̕ s bugloss

Echium amoenum

18

مرزنجوش کبیر

350

بذر

Marjoram

Origanum marjorana

19

به لیمو

700

قلمه

Lippia

Lippia citriodora

20

استویا (کشت بافت)

6000

قلمه

Stevia

Stevia rebaudiana

 

استویا (بذری)

1500

بذر    

21

ریزوم نعناع فلفلی

 بالای 100 کیلو، هر کیلو 25000 

ریزوم

Pepper mint

Menthea piperita

خرید بالای 10000 عدد نشاء یا قلمه، قیمت هر عدد نشاء یا قلمه طبق جدول بالا می باشد.

خرید بین 1000 الی 10000 عدد نشاء، بسته به نوع نشاء ( به غیر از قلمه گل محمدی، به لیمو ، استویا، اسطوخودوس ) قیمت هر عدد نشاء بین 700 الی 1000 تومان می باشد.

خرید زیر 1000 عدد نشاء، بسته به نوع نشاء ( به غیر از قلمه گل محمدی، به لیمو ، استویا، اسطوخودوس ) قیمت هر عدد نشاء بین 850 الی 1500 تومان می باشد.

آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشاء انواع گیاهان دارویی هستیم.

فروش نهال موز و نهال آناناس
نهال موز و نهال آناناس برای فروش موجود است. علاقمندان برای تهیه و خرید نهال موز و نهال آناناس لطفاً با شرکت تماس بگیرید.

نشاء گیاهان دارویی تولید شرکت

نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران

فروش انواع نشاهای گیاهان داروئی

توليد و فروش انواع نشا گياهان دارویی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشا انواع گیاهان دارویی می باشد. شرکت تعاونی زرین… ادامه مطلب

گیاهان دارویی تولید شرکت

گیاهان دارویی خشک

گیاهان دارویی تولیدی شرکت

ردیف نام گیاه نام علمی نوع محصول تولیدی 1 آرتیشو Cynara scolymus گیاه خشک و غنچه گل 2 آویشن باغی Thymus vulgaris گیاه خشک و اسانس 3 اسطوخودوس… ادامه مطلب

فروش و توزیع آلوئه ورا

برگ آلوئه ورا

فروش و توزیع برگ آلوئه ورا

شرکت زرین گیاه توزیع کننده و پخش کننده برگ و فرآورده های آلوئه ورا می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت تماس بگیرید. ادامه مطلب

تولید، عرضه و فروش کلکسیون گیاهان دارویی

کلکسیون گیاهان دارویی, مجموعه گیاهان دارویی, تولید کلکسیون گیاهان دارویی, فروش کلکسیون گیاهان دارویی, عرضه کلکسیون گیاهان دارویی

تولید، عرضه و فروش کلکسیون گیاهان دارویی

تولید، عرضه و فروش کلکسیون گیاهان دارویی کلکسیون گیاهی به مكاني اطلاق مي شود كه گياهان مختلف را در آن جمع آوري نموده و به طور طبيعي از آنها نگهداري… ادامه مطلب

تولیدات کشت بافتی

تولیدات کشت بافتی

تولیدات کشت بافتی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه فعالیت خود را در زمینه آموزش، کشت و پرورش و فرآوری گیاهان دارویی در سال 1389 آغاز نمود. این شرکت… ادامه مطلب

تولید گلدانی گیاهان دارویی

تولیدات گلدانی گیاهان دارویی

تولیدات گلدانی گیاهان دارویی اگر بخواهید می توانید در تمام فصول به خصوص فصل زمستان گیاهان دارویی را به عنوان سبزی در خانه تان پرورش دهید که از طعم و… ادامه مطلب