کاشت و فروش انواع نشاء و قلمه گیاهان دارویی
کاشت و فروش انواع نشاء و قلمه گیاهان دارویی
بسته بندی اصولی نشاء و قلمه گیاهان دارویی
بسته بندی اصولی نشاء و قلمه گیاهان دارویی
چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال
چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال
چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال
چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال
ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران
ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران
ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران
ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران
Previous Next Play Pause
کاشت و فروش انواع نشاء و قلمه گیاهان دارویی بسته بندی اصولی نشاء و قلمه گیاهان دارویی چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران

انیسون  (بادیان رومی)

نام انگلیسی: Anise

نام علمی: Piminella anisum

خانواده: Apiaceae                                                           

 مقدمه

مردم مصر باستان از میوه های انیسون به عنوان یک گیاه دارویی استفاده می کردند. "پلینیوس" و "دیو سکورید"از حکمای معروف یونان باستان در نوشته های خود، خواص درمانی و خصوصیات ادویه ای این گیاه را شرح داداه اند. پلینیوس از این گیاه به عنوان "انیسون" و "دیوسکورید" به عنوان انیسون یاد کرده است.

مواد موثره موجود در میوه های انیسون اشتها آورند و سبب هضم غذا نیز می شوند. برای درمان دل درد و معالجه نفخ شکم و همچنین برای معالجه گلودرد (به عنوان خلط آور)از میوه های این گیاه می توان استفاده کرد.

میوه انیسون در صنایع شیرینی سازی و نوشابه سازی کاربرد فراوانی دارد.

اسانس میوه انیسون خاصیت ضد باکتریایی دارد از این اسانس در صنایع داروسازی به عنوان طعم دهنده نیز استفاده می شود. در چین علاوه بر این گیاه ، انیسون ستاره ای نیز کشت می شود. از میوه انیسون ستاره ای در صنایع داروسازی و غذایی استغاده می شود.

انیسون همه ساله در سطح وسیعی در اسپانیا ، بلغارستان ، ایتالیا ، ترکیه ، هند ، ژاپن ،چین و رومانی کشت می شود.

مشخصات گیاه

انیسون گیاهی علفی و یک ساله است. منشإ آن سواحل غربی دریای مدیترانه ، مصر و آسیای صغیر گزارش شده است. جنس پیمپینلا دارای گونه های متعددی است. که تا کنون 150 گونه در اروپا ، آسیا و افریقا متعلق به این جنس شناخته شده اند. گونه هایی از این جنس در بعضی جزایر دریای اژه به طور خودرو می رویند.

ساقه انیسون مستقیم ، استوانه ای شکل و کم و بیش پوشیده از کرکهای ظریف است . در طول ساقه شیارهای متعددی وجود دارد. ساقه ضعیف و اغلب به صورت خوابیده روی زمین قرار می گیر د . ارتفاع گیاه متفاوت است و به شرایط اقلیمی محل رویش بستگی دارد و بین 30 تا 70 سانتی متر می باشد.این گیاه دارای ریشه ای مخروطی  و ظریف به طول 20 تا30 سانتی متر است و انشعابهای کمی دارد. برگها به طور متناوب در طول ساقه پراکنده اند. این گیاه سه نوع برگ دارد. برگهایی که در قسمت تحتانی ساقه قرار گرفته و دمبرگ و دمبرگ تقریبا بلندی دارند. این برگها کم و بیش تخم مرغی شکل یا به شکل قلب می باشند. برگهای قسمت میانی ساقه دمبرگ کوچکتری دارند در حالی که برگهای ناحیه فوقانی ساقه باریکترند و انشعابهای بیشتری داشته و معمولا سه شاخه اند. این برگها فاقد دمبرگ می باشند.

گلها کوچک ، سفید رنگ و در چترهای مرکب به تعداد 10 تا 15 عدد مجتمع می باشند.گلها در انتهای ساقه های اصلی و فرعی پدیدار می شوند. اولین گلها در اواخر بهار اوایل تابستان (خرداد- تیر) ظاهر می شوند. میوه فندقه دو قسمتی ، تخم مرغی شکل و یا به شکل گلابی وارونه است . در نوک میوه دو برآمدگی که بقایای اندام ماده گیاه هستند مشاهده می شود. رنگ میوه سبز تیره یا قهوه ای روشن است. طول آن سه تا شش میلی متر و ضخامت آن 5/1 تا 5/2 میلی متر است. وزن هزار دانه 5/1 تا 4 گرم است.

میوه انیسون بوی مطبوعی دارد که ناشی از وجود اسانس است. اسانس در حفره های مخصوص اسانس ساخته و ذخیره می شود. تعداد این حفره ها 32 تا 34 عدد است که از این تعداد 30 حفره کوچک و دو تا چهار حفره بزرگترند. مقدار اسانس متفاوت و بین 5/1 تا 3 درصد است.در بعضی ارقام مقدار آن به شش درصد نیز می رسد.

مهمترین عناصر تشکیل دهنده اسانس را "آنتول" (به مقدار 80 تا 90 درصد) تشکیل می دهد. "آنتول" شامل دو ایزومر سیس و ترانس است. از مواد دیگر تشکیل دهنده اسانس می توان از "متیل کاویکول" (به مقدار 5 تا 10 درصد) "انیس آلدئید" "انیس ستون" و اسیدانیسیک" نام دارد.

پس از استخراج اسانس ، کنجاله حاوی 18 تا 23 درصد روغن ، 16 تا 20 درصد پروتئین و 5/3 تا 5/5 درصد ترکیبات قندی است که مواد غذایی مناسبی برای استفاده دام و طیور می باشد.

انیسون از دوره رویشی متوسطی برخوردار است. به طوری که از بدو رویش بذر تا تولید میوه 120 تا 150 روز به طول می انجامد. بذرها پس از 17 تا 25 روز سبز می شوند.

رویش اولیه گیاهان بسیار کند و بطئی است به طوری که از بدو رویش بذر تا ساقه دهی 35 ت 40 روز، از رویش بذر تا گلدهی 65 تا 75 روز و از گلدهی تا رسیدن میوه 20 تا 25 روز به طول می انجامد. انیسون گیاهی یک پایه است و حشرات نقش عمده ای در گرده افشانی این گیاه دارند. گلهای کوچک این گیاه مقدار زیادی نکتار تولید می کنند که سبب جلب حشرات می شوند. میوه های انیسون همزمان نمی رسند و اگر برداشت میوه های رسیده با تاخیر انجام گیرد به اطراف پراکنده می شوند. قوه رویشی بذر رسیده با گذشت زمان به سرعت کاهش می یابد. به طوری که بذرها پس از پنج سال فاقد قوه رویشی می شوند.

نیازهای اکولوژیکی

انیسون گیاهی مدیترانه ای است و در طول رویش به هوای گرم و آفتاب کافی نیاز دارد.

نیسون از بدو رویش تا رسیدن میوه ها به 2200 تا 2400 روز درجه و 1500 تا1700ساعت روشنایی احتیاج دارد. بذر در دمای چهار تا پنج درجه سانتی گراد جوانه می زند ولی درجه حرارت مطلوب برای جوانه زنی 20 تا 25 درجه سانتی گراد است. این گیاه به سرما حساس نیست به طوری که دمای 7- درجه سانتی گراد را بدون هیچ آسیبی تحمل می کند.

بذر برای رویش به مقدار زیادی رطوبت نیاز دارد. تحقیقات نشان می دهد انیسون از بدو ساقه دهی تا آغاز گلدهی به مقادیر مناسبی آب نیاز دارد. ولی اگر در این مرحله گیاهان تحت آبیاری منظم و کافی قرار گیرند عملکرد بذر و مقدار اسانس به نحو چشمگیری افزایش می یابد. چنانچه در طول رویش آب کافی در دسترس گیاهان نباشد ، عملکرد بذر به مقدار قابل توجهی کاهش می یابد. گیاهان در مرحله تشکیل میوه به هوای گرم و رطوبت کمتری نیاز دارند و به منظور بهبود رشد و نمو و افزایش عملکرد به خاک مناسب ، مواد غذایی و آب کافی نیازمندند. خاکهای چرنوزیوم خاکهای بسیار مناسبی برای تولید این گیاه است . خاکهای سبک شنی و تهی از مواد غذایی و همچنین خاکهای سنگین رسی برای کشت انیسون مناسب نیست.

"پی اچ" خاک برای انیسون بین 5/6 تا 2/7 (تقریبا خنثی) مناسب است.

تناوب کاشت

انیسون به بستر مناسب و عاری از علف هرز نیاز دارد. کاربرد صحیح تناوب کشت به طور بارزی سبب کاهش علفهای هرز می شود. گیاهانی را برای تناوب با انیسون باید انتخاب کرد که سبب گسترش علفهای هرز نشوند و از دوره رویشی کوتاهی نیز برخوردار باشند. غلات و سبزیجات، گیاهان مناسبی برای کشت با انیسون هستند.

به واسطه بیماریهای مشترک بین انیسون و اکثر گیاهان تیره چتریان مانند گشنیز ، زیره و شبت تناوب کشت با آنها مناسب نیست. زیرا ، ممکن است سبب گسترش آفتها و بیماریها شده و خسارتهای سنگینی به محصول وارد شود. بذرهای گشنیز پس ز رسیدن به اطراف پراکنده می شوند و چون برگهای این گیاه و انیسون شباهت زیادی دارند ، تشخیص این دو گیاه (به خصوص در مراحل اولیه رویش) از هم مشکل است و وجین علفهای هرز را دچار اشکال می نماید.

مواد و عناصر غذایی مورد نیاز

به منظور تولید گیاهانی با عملکرد مطلوب بذر و مواد موثره با مواد و عناصر غذایی مناسب در خاک میسر است. تحقیقات نشان می دهد برای تولید هر 100 کیلوگرم میوه انیسون ، گیاهان 5/3 کیلوگرم ازت ، 5/1 کیلوگرم اکسیدفسفر و 4 کیلوگرم اکسید پتاس از خاک جذب می نمایند. گیاهان از مرحله ساقه دهی تا گلدهی بیشترین مقدار مواد و عناصر غذایی را از خاک جذب می کنند.

تحقیقات نشان می دهد که برای تولید هر 500 تا 600 کیلوگرم بذر افزودن 40 تا 60 کیلوگرم در هکتار ازت، 60 تا 90 کیلوگرم در هکتار اکسید فسفر و 40 تا 60 کیلوگرم در هکتار اکسید پتاس در فصل پاییز هنگام آماده ساختن خاک ضرورت دارد.

همچنین در مرحله ساقه دهی افزودن 20 کیلوگرم در هکتار ازت به صورت سرک نقش عمده ای در افزایش عملکرد بذر خواهد داشت.

آماده سازی خاک

فصل پاییز انجام شخم مناسبی به عمق 25 تا 30 سانتی متر ضرورت دارد. سپس مواد و عناصر غذایی مورد نیاز گیاه را باید به زمین اضافه کرد. وجود سله برای رویش بذر انیسون مناسب نیست، زیرا سبب نا هماهنگی در جوانه زنی آنها می شود. اواخر اسفند با دیسک سله ها و کلوخها را باید شکست و زمین را تسطیح کرد. چون بذرهای انیسون کوچک هستند خاک باید سطحی نرم و متراکم داشته باشد تا استقرار بذرها به خوبی انجام گیرد. از این رو، قبل از کاشت غلتک سبک ضروری است. زیرا ، سبب متراکم شدن خاک سطحی و از بین رفتن فضاهای نامناسب موجود در خاک می شود.

پس از کاشت بذر نیز انجام غلتک مناسب به منظور تماس بذر با خاک ، جهت تسریع در جذب و هماهنگی در رویش بذر ضرورت دارد.

تاریخ و فواصل کاشت

کاشت انیسون در زمان مناسب نقش مهمی در افزایش عملکرد بذر دارد. اگرچه بذر انیسون در دمای چهار تا پنج درجه سانتی گراد شروع به رویش می کند ولی تسریع در کاشت این گیاه مناسب نیست. زیرا، رویش بذرها به صورت نامنظم و ناهماهنگ صورت می گیرد. تاخیر در کاشت نیز مناسب نیست، زیرا از رطوبت خاک کاسته می شود که در هر دو حالت گیاهانی ضعیف به وجود خواهد آمد و از مقدار عملکرد کاسته می شود.

زمان مناسب برای کاشت بذر هنگامی است که دمای خاک در عمق سه تا پنج سانتی متری به هفت تا هشت درجه سانتی گراد برسد.

اوایل بهار (اواخر اسفند، اوایل فروردین) نه تنها دمای خاک مطلوب است ، بلکه خاک از مقادیر مناسبی رطوبت نیز برخوردار است.

بذرها در ردیفهایی به فاصله 25 تا 30 سانتی متر باید کشت شوند. عمق بذر دو تا سه سانتی متر مناسب است و در هر متر طول ردیف 50 تا 60 بوته باید رشد کند. مقدار بذر مورد نیاز برای هر هکتار زمین 15 تا 20 کیلوگرم است.

روش کاشت

از آن جا که بذرهای انیسون از قوه رویشی مناسبی برخوردارند ، کشت مستقیم در زمین اصلی نتایج مطلوبی دارد. در اکثر کشورها برای کشت انیسون از روش کشت مستقیم استفاده می شود. کشت انیسون به صورت ردیفی و با استفاده از ردیف کار انجام می گیرد.

برای کاشت از بذرهایی باید استفاده شود که وزن هزار دانه آن چها تا پنج گرم باشد. زیرا تحقیقات نشان می دهد که عملکرد محصول 20 تا 25 درصد در مقایسه با محصول حاصل از کشت بذرهای سبکتر افزایش می یابد.

پس از کاشت انجام غلتک مناسب و آبیاری کافی سبب یکنواختی در رویش بذرها می شود.

مراقبت و نگهداری

رشد اولیه گیاهان بسیار کند و بطئی است. از این رو علفهای هرز می توانند بدون رقابت و به سرعت توسعه یابند. کنترل علفهای هرز قبل از کاشت و نیز تهیه بستر فاقد علف هرز ضرورت دارد. قبل از کاشت برای مبارزه با علفهای هرز از علف کش مرکازین به مقدار 5 تا 5/5 کیلوگرم در هکتار یا از علف کش مالوران به مقدار 5/3 تا 4 کیلوگرم در هکتار به صورت محلول پاشی می توان استفاده کرد.

تحقیقات  نشان می دهد پس از رویش انیسون ، از علف کش آفالون به مقدار 2 تا 5/2 کیلوگرم در هکتار بدون هیچ آسیبی به گیاهان می توان استفاده کرد.زمان مناسب برای استفاده از این علف کش هنگامی است که ارتفاع بوته ها بین 10 تا 15 سانتی متر باشد. از دیگر علف کشهای انتخابی انیسون می توان از فوسیلاد به مقدار 1 تا 5/1 کیلوگرم در هکتار نام برد.

گیاهان ممکن است به عوامل بیماریزای باکتریایی آلوده شوند که در این صورت خسارات سنگین به محصول وارد می شود. بیماریهای باکتریایی انیسون به گشنیز بسیار شبیه است. استفاده از تکنیکهای مناسب به زراعی نقش عمده ای در کاهش بیماریهای باکتریایی دارد.

لکه برگی از بیماریهای قارچی گیاه انیسون است. آبیاری و خاک نامناسب نقش عمده ای در گسترش این بیماری دارد. آفت خاصی روی گیاه انیسون تاکنون گزارش نشده است.

گلها و همچنین میوه گیاه شوکران کبیر شباهت زیادی به گلها و میوه انیسون دارند. میوه شوکران کبیر سمی و مرگ آور است و چنانچه با میوه انیسون مخلوط شود تشخیص و جدا کردن آنها از یکدیگر بسیار مشکل است.

در این صورت از چنین میوه هایی نباید استفاده کرد.

برداشت محصول

میوه های گیاه انیسون مانند اکثر گیاهان خانواده چتریان به طور همزمان نمی رسند. ابتدا بذرهای نواحی میانی چترهای اصلی و سپس بذرهای قسمتهای دیگر می رسند. بدین جهت، تاخیر در برداشت محصول سبب کاهش عملکرد می شود.

محصول را می توان در یک یا دو مرحله برداشت کرد.

برداشت در یک مرحله: برداشت یک مرحله ای هنگامی انجام می گیرد که میوه ها رسیده و رطوبت آنها نیز پایین باشد. هنگام رسیدن میوه ها، برگها به تدریج خشک می شوند.

برداشت در دو مرحله: برداشت دو مرحله ای هنگامی آغاز می شود که بیش از 30 درصد میوه ها رسیده باشند. در مرحله اول ابتدا گیاهان را از فاصله 10 تا 12 سانتی متری سطح زمین برداشت می کنند. پس از چهار تا شش روز که گیاهان روی زمین ماندند و از رطوبت آنها کاسته شد اقدام به برداشت نهایی محصول می شود.

برداشت محصول در دو مرحله مناسب نیست و کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. زیرا گیاهانی که روی زمین قرار گرفته اند ممکن است تحت تاثیر عوامل نا مناسب جوی (بارندگی) قرار گیرند و از کیفیت محصول کاسته شود. از آن جا که بذرهای رسیده از ریزش کمی برخوردارند(مگر با تاخیر زیاد برداشت شوند) لذا برداشت محصول در یک مرحله مناسبتر است.

بذرهای برداشت شده مقدار زیادی رطوبت دارند. از این رو ، پس از برداشت ، باید به سرعت خشک و سپس بسته بندی شوند. دمای مناسب برای خشک کردن میوه های انیسون 40 درجه سانتی گراد است. مقدار رطوبت مجاز پس از خشک شدن 10 تا 11 درصد می باشد.

عملکرد میوه متفاوت و به شرایط اقلیمی و روش برداشت محصول بستگی دارد و بین 4/0 تا 1 تن در هکتار است.

 

نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران

 

توليد و فروش انواع نشا گياهان دارویی

شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشا انواع گیاهان دارویی می باشد.

شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر پايه دانش فني روز و تجربه چندين ساله در عرصه تولید نشا گياهان دارويي توانسته است تا با توليد کيفي انواع نشا گیاهان دارویی گامي بزرگ در نهادينه کردن فرهنگ جايگزيني روش هاي کشت سنتي با کشاورزي مدرن روز جهان بردارد. لذا از متقاضیان عزیز تقاضا می گردد نسبت به دادن سفارش با آقای سید حسن غیبی به شماره موبایل ۰۹۱۴۷۲۹۷۲۹۵ تماس گرفته و جهت هماهنگی بیشتر اعلام آمادگی فرمایند. شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بعد از عقد قرارداد، در هر میزانی توانایی تولید نشاءهای گیاهان دارویی مانند نعناع فلفلی، مریم گلی دارویی، بادرنجبویه، آویشن باغی، سرخارگل، سنبل الطیب، خار مریم، زوفا، به لیمو و بسیاری از گیاهان دارویی دیگر را دارا می باشد.

شرکت زرین گیاه ارومیه سالانه بالغ بر پنج میلیون عدد نشاء، قلمه و ریزوم گیاهان دارویی را با کیفیت بالا تولید می نماید.

بذر نشاهای تولید شده از شرکت های معتبر آلمانی خریداری شده و از کیفیت بالایی برخوردارند.

لیست بعضی از نشاء های تولیدی شرکت زرین گیاه ( توانایی تولید نشاء انواع گیاهان دارویی را داریم )

آخرین تغییر قیمت: چهاردهم مردادماه 96

اگر قیمت ها و جدول را به خوبی و کامل نمی بینید جدول را به طرفین بکشید ( اسکرول کنید )

ردیف

نوع نشاء تولیدی

روش تکثیر

نام انگلیسی

نام علمی

قیمت هر عدد نشاء (تومان)

1

اسطوخودوس

بذر

Lavender

Lavandula officinalis

250

2

گل راعی

بذر

St. John̕ s wort

Hypericum perforatum

120

3

بادرنجبویه

بذر

Balm

Melissa officinalis

120

4

زوفا

بذر

Hyssop

Hyssopus officinalis L.

120

5

شیشا

بذر

Tansy

Tanacetum vulgare L.

100

6

مریم گلی

بذر

sage

Salvia officinalis

140

7

آویشن باغی

بذر

Thyme

Thymus vulgaris

140

8

سرخارگل

بذر

Purple coneflowers

Echinanaceae purpurea

140

9

فیسالیس دارویی

بذر

Alkekengi

Physalis alkekengi

250

10

آرتیشو

بذر

Artickoke

Cynara scolymus

110

11

خار مریم

بذر

Holy thistle

Silybum marianum

100

12

سنبل الطیب

بذر

valerian

Valeriana officinalis

140

13

گاوزبان ایرانی

بذر

viper̕ s bugloss

Echium amoenum

100

14

به لیمو

قلمه

Lippia

Lippia citriodora

500

15

ریزوم نعناع فلفلی

ریزوم

Pepper mint

Menthea piperita

 

خرید بالای 10000 عدد نشاء، قیمت هر عدد نشاء طبق جدول بالا می باشد.

خرید بین 1000 الی 10000 عدد نشاء، بسته به نوع نشاء، قیمت هر عدد نشاء بین 300 الی 550 تومان می باشد.

خرید زیر 1000 عدد نشاء، قیمت هر عدد نشاء از هر نوعی 600 تومان می باشد.

آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشاء انواع گیاهان دارویی هستیم.

فروش نهال موز و نهال آناناس
نهال موز و نهال آناناس برای فروش موجود است. علاقمندان برای تهیه و خرید نهال موز و نهال آناناس لطفاً با شرکت تماس بگیرید.

فروش انواع نشاء گیاهان دارویی

IMAGE فروش انواع نشاهای گیاهان داروئی

  توليد و فروش انواع نشا گياهان دارویی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشا انواع گیاهان دارویی می باشد. شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر... ادامه مطلب ..
IMAGE قلمه به لیمو

قلمه به لیمو Verbenaceae :تیره Lippa citriodora – Aloysia citriodora :نام لاتین Lemon verbena – Herb Louisa :نام انگلیسی به لیمو :نام فارسی لویزه :نام عربی   اشكال مصرف: 1-    دارويي: گياه خشك- تازه  ،... ادامه مطلب ..
IMAGE نشاء آرتیشو

آرتيشو نام انگلیسی: artichoke نام علمی: cynara scolymus خانواده: Asteraceae آرتیشو گیاه بومی مناطق مرکزی مدیترانه است ولی در حال حاضر در بیشتر نقاط معتدل دنیا کشت می‌شود. رومی‌ها در... ادامه مطلب ..
IMAGE نشاء آویشن باغی

آویشن باغی     نام انگليسي: Thyme نام علمي Thymus vulgaris خانواده: Lamiaceae   اختصاص به نواحي غرب مديترانه داشته و دو گونه از اين گياه مطرح بوده است كه يكي براي مصارف طبي بكارمي... ادامه مطلب ..
IMAGE نشاء بادرنجبویه

بادرنجبویه نام انگلیسی: Lemon balm, Bee balm, Common balm, Balm نام علمی:Mellissa officinalis خانواده: Lamiaceae   مقدمه بادرنجبویه از گیاهان معطری است که مردم بعضی سرزمین‌ها از مدت‌ها پیش خواص... ادامه مطلب ..
IMAGE نشاء زوفا

زوفا نام انگلیسی: Hyssop نام علمی: Hyssopus officinalis L. خانواده:Lamiaceae مقدمه زوفا یکی از مهم‌ترین گیاهان دارویی و ادویه‌ای به شمار می‌رود. در اکثر فارماکوپه های معتبر از پیکر... ادامه مطلب ..
IMAGE نشاء سرخارگل

سرخار گل نام انگلیسی: Purple coneflower نام علمی:Echanacea purpurea خانواده:Asteraceae   مقدمه گونه‌های مختلف سرخارگل گیاهانی هستند که در گذشته نزد بومیان آمریکایی  از اهمیت فراوانی... ادامه مطلب ..
IMAGE نشاء سنبل الطیب

سنبل الطیب نام انگلیسی: Valerian نام علمی: Valeriana officinalis خانواده: Valerianaceae مقدمه ریشه و ریزوم سنبل الطیب در تمام فارماکوپه های معتبر به عنوان یک گیاه دارویی معروفی شده است.... ادامه مطلب ..
IMAGE نشاء گل راعی

گل راعی یا علف چای یا هوفاریقون نام انگلیسی: St John's wort نام علمی: Hypericum perforatum L تیره: Hypericaceae  مقدمه امروزه در صنایع مدرن داروسازی از مواد مؤثره این گیاه ارزشمند، داروهای... ادامه مطلب ..
IMAGE نشاء مریم گلی

مریم گلی نام انگلیسی: Sage نام علمی: Salvia officinalis L خانواده: Labiatae (Lamiaceae) مقدمه بیش از یک هزار سال پیش، از مریم گلی به عنوان گیاهی دارویی استفاده می شده است. مردم در گذشته از... ادامه مطلب ..
IMAGE نشاء نعناع فلفلی

نعناع فلفلی نام انگلیسی: Peppermint نام علمی: Mentha piperita L. خانواده: Lamiaceae  مقدمه از هزاران سال قبل تاکنون، از گونه های مختلف نعناع به عنوان ادویه و دارو استفاده می شود. از... ادامه مطلب ..

کانال تلگرام شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه

نشاء گیاهان دارویی تولید شرکت

IMAGE فروش انواع نشاهای گیاهان داروئی

  توليد و فروش انواع نشا گياهان دارویی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشا انواع گیاهان دارویی می باشد. شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر... ادامه مطلب ..

تولید، عرضه و فروش کلکسیون گیاهان دارویی

IMAGE تولید، عرضه و فروش کلکسیون گیاهان دارویی

تولید، عرضه و فروش کلکسیون گیاهان دارویی کلکسیون گیاهی به مكاني اطلاق مي شود كه گياهان مختلف را در آن جمع آوري نموده و به طور طبيعي از آنها نگهداري مي نمايند. به... ادامه مطلب ..

گیاهان دارویی تولید شرکت

IMAGE گیاهان دارویی تولیدی شرکت

ردیف نام گیاه نام علمی نوع محصول تولیدی 1 آرتیشو Cynara scolymus گیاه خشک و غنچه گل 2 آویشن باغی Thymus vulgaris گیاه خشک و اسانس 3 اسطوخودوس Lavandula officinalis گیاه خشک و گل خشک و اسانس 4... ادامه مطلب ..

نرم افزار آموزشی تولید شرکت

IMAGE نرم افزار شناخت گیاهان دارویی

نرم افزار شناخت گیاهان دارویی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه با استفاده از منابع معتبر کشور در جهت شناسایی گیاهان دارویی و آشنایی با خواص آنها تهیه و تولید گردید. 1 عدد... ادامه مطلب ..

فروش و توزیع آلوئه ورا

IMAGE فروش و توزیع برگ آلوئه ورا

شرکت زرین گیاه توزیع کننده و پخش کننده برگ و فرآورده های آلوئه ورا می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت تماس بگیرید.   ادامه مطلب ..

مشاوره، آموزش، انجام پایان نامه و پروژه

IMAGE مشاوره، آموزش و همکاری در اجرای پروژه ها و پایان نامه ها

  مشاوره، آموزش و همکاری در اجرای پروژه ها و پایان نامه های تحقیقاتی و دانشجویی از سطوح کاردانی تا دکتری ادامه مطلب ..