شرکت گیاهان دارویی زرین گیاه ( از تولید به مصرف ) تماس: مهندس سید حسن غیبی 09147297295

کاشت و فروش انواع نشاء و قلمه گیاهان دارویی
کاشت و فروش انواع نشاء و قلمه گیاهان دارویی
بسته بندی اصولی نشاء و قلمه گیاهان دارویی
بسته بندی اصولی نشاء و قلمه گیاهان دارویی
چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال
چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال
چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال
چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال
ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران
ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران
ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران
ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران
تولید در سینی کشت به درخواست مشتری
تولید در سینی کشت به درخواست مشتری
تولید کشت بافتی بعضی از گیاهان دارویی
تولید کشت بافتی بعضی از گیاهان دارویی
تولید گلدانی گیاهان دارویی به درخواست مشتری
تولید گلدانی گیاهان دارویی به درخواست مشتری
تولید نشاء و میوه فیسالیس خوراکی
تولید نشاء و میوه فیسالیس خوراکی
تولید نشاء فیسالیس دارویی
تولید نشاء فیسالیس دارویی
تولید نهال و قلمه گل محمدی
تولید نهال و قلمه گل محمدی
Previous Next Play Pause
کاشت و فروش انواع نشاء و قلمه گیاهان دارویی بسته بندی اصولی نشاء و قلمه گیاهان دارویی چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران تولید در سینی کشت به درخواست مشتری تولید کشت بافتی بعضی از گیاهان دارویی تولید گلدانی گیاهان دارویی به درخواست مشتری تولید نشاء و میوه فیسالیس خوراکی تولید نشاء فیسالیس دارویی تولید نهال و قلمه گل محمدی

فروش ویژه

 

هماور دارویی به صورت خشک به مقدار محدود موجود می باشد

 

کیلویی 400 هزار تومان

 

 

مورینگا

نام انگلیسی: Drumstick tree

نام علمی: Moringa oleifera

خانواده: Moringaceae

درخت مورینگا مقاوم در برابر خشکسالی و مغذی ترین گیاه است که تاکنون کشف شده است. درخت مورینگا بومی آفریقا و جنوب آسیا می باشد. در آفریقا، تنها گیاه دارویی که در فصل خشک رشد می کند و به این خاطر به درختی که هرگز نمی ‌میرد نامیده می شود. علاوه بر این، سرشار از مواد مغذی بوده و به این دلیل به گیاه شیر مادر نیز معروف است. زمانی که ممکن است در منابع مواد غذایی دیگر کمیاب باشند، گیاه مورینگا انتخاب مناسبی خواهد بود. شاید مورینگا نعمتی برای برخی ‌از مردم نواحی فقیر جهان باشد که مواد معدنی و ویتامین‌ های لازم به بدن آنان نمی ‌رسد.

گیاهی است با ارزش که از تمامی بخش های آن استفاده و بهره برداری می شود. و به دلیل فواید فراوان این درخت، درخت معجزه لقب گرفته است.

در سال 2010، درخت مورینگا اولیفرا از طرف انجمن گیاه پزشکی آمریکا، به عنوان مغذی ‌ترین و مفید ترین درخت در کره زمین شناخته شد. مورینگا اولیفرا درختی است که ارزش غذایی و خواص درمانی فراوانی دارد. این گیاه می‌تواند بیش از 300 بیماری را درمان نماید.

گیاه شناسی

مورینگا درختی که به سرعت رشد می کند، برگریز و خزان پذیر است. که می تواند به ارتفاع 10 تا 12 متر برسد. قطر تنه آن 45 سانتی متر می باشد. پوست دارای رنگ سفید مایل به خاکستری است و توسط چوب پنبه ضخیم احاطه شده است. شاخه های جوان پوستی مایل به ارغوانی یا مایل به سبز دارند و کرک مانند می باشند. درخت دارای تاج باز و حالت افتادگی دارد. شاخه ها شکننده بوده، پر برگ و با آرایش شانه ‌ایی مضاعف با تقسیمات بیشتر که مرکب از برگچه ‌های کوچک و متقابل و گل ‌هایی با اجزای ۵ قسمتی دارند می باشد. گل ها معطر و به صورت هرمروفودیتی است که توسط پنج گلبرگ نا متقارن و نا برابر، نازک باریک ، زرد مایل به سفید احاطه شده است. گلها در حدود یک تا یک و نیم  سانتی متر طول و 2 سانتی متر عرض یا پهنا دارد. آنها در ساقه های باریک و کرک مانند به صورت خوشه ای آویزان رشد می کنند که طول آنها 10 الی-25 سانتی متر است. گلدهی شش ماه پس از کاشت آغاز می شود. در مناطق خنک فصلی ، گلدهی فقط یک بار در سال بین آوریل و ژوئن رخ می دهد. در دما های فصلی ثابت و با بارندگی ثابت، گلدهی می تواند دو بار یا حتی در تمام طول سال اتفاق بیفتد. میوه به صورت آویزان و قهواه ای تیره کروی و به قطر 1 سانتی متر، داخل کپسول قهوه ای رنگ سه طرفه یا سه گوشه به طول 20 تا 45 سانتی متر قرار دارد. دانه ها دارای سه بال کاغذ سفید هستند و در اثر باد و آب پراکنده می شوند.

 

نیازهای اکولوژیکی

درخت مورینگا عمدتاً در مناطق نیمه خشک، گرمسیری و نیمه گرمسیری رشد می کند. طیف گسترده ای از شرایط خاک را تحمل می کند. اما خاک خنثی تا کمی اسیدی  (پی اچ بین  3/6  (شش و سه دهم) تا 7  و خاک شنی یا لومی دارای  زهکشی را ترجیح می دهد. در خاک غرقاب،ریشه ها تمایل به پوسیدگی دارند. مورینگا یک گیاه آفتاب و گرما دوست بوده و انجماد و یخ زدگی را تحمل نمی کند. مورینگا به ویژه برای مناطق خشک مناسب است. همچنین می توان آن را با استفاده از آب باران و بدون تکنیک های آبیاری گران قیمت پرورش داد.

 

ترکیبات شیمیایی و خواص دارویی

تجزیه و تحلیل ترکیب برگ، مقدار قابل توجهی ازویتامین ‌های A، B و C، و همچنین کلسیم، آهن و پروتئین را نشان داده اند. پروتئین 42 درصد، کلسیم 125درصد، منیزیم 61 درصد، پتاسیم 41درصد، آهن  71درصد، ویتامین A 272 درصد و ویتامین ث 22 درصد می باشد. با توجه به دردسترس بودن این مواد، زمانی که ممکن است در منابع مواد غذایی دیگرکمیاب باشند، این اعداد حیرت انگیز به نظر می رسند.

مورینگا (Moringa) یکی‌از گیاهان برتر جهان است که برای آن خواص دارویی متعدد قائل‌شده ‌اند. چندین گونه از مورینگا شناخته‌ شده‌است. مورینگا اولیفرا (Moringa oleifera) یکی‌از گونه‌ های این گیاه است که پیرامون خواص ‌دارویی آن پژوهش‌های متعدد انجام ‌شده‌ است. دربسیاری ‌از نشریات، مورینگا اولیفرا را گیاهی ‌مغذی، مؤثر درکاهش ‌وزن، ضد رادیکال‌ های ‌آزاد، آنتی ‌اکسیدان، کاهندة قندخون، مؤثر در کاهش چین ‌و ‌چروک پوست‌ ومفید برای سلامت ‌مو و پوست، محافظت‌ کنندة ‌کبد در برابر سموم، تصفیه ‌کنندة خون و مفید برای استحکام ‌استخوان ‌ها و بهبود زخم ‌ها و جراحت‌ ها معرفی ‌نموده ‌اند. خواص ضد توموری و ضد ‌سرطانی مورینگا نیز مورد بررسی قرار گرفته و مقاله ‌هایی پیرامون آن جهت مهار برخی از سرطان ‌ها نوشته شده ‌است. آزمایشات مکرر روی حیوانات آزمایشگاهی با استفاده از ترکیبات مورینگا، قدرت ‌ترکیبات این گیاه را در مهار سرطان ‌های تخمدان، کبد و ریه در‌ این حیوانات نشان‌ داده ‌است.

از برگ‌ های خشک ‌شدة مورینگا پودر و کپسول‌ هایی تهیه ‌می‌شود که به ‌عنوان مکمل‌ غذایی عرضه ‌می‌گردند. شاید مورینگا نعمتی برای برخی‌ از مردم نواحی فقیر جهان باشد که مواد معدنی و ویتامین ‌های لازم به بدن آنان نمی ‌رسد.

 

وجود مادة Quercetin در مورینگا اولیفرا که یک آنتی ‌آکسیدان نیرومند است، در بیماری ‌های مزمن ‌قلبی و دیابت نوع ۲ مفید شناخته ‌شده و به کاهش فشار خون کمک می ‌کند. کرستین یک فلاوانول گیاهی است که از فلاونوئیدهای گروه ‌Polyphenols   می‌باشد. این ماده یک آنتی ‌اکسیدان و یک ضدالتهابی است که التهاب و تورم پروستات را نیز کاهش‌ می‌دهد. البته باید به نقش اسید کلروژنیک (Chlorogenic acid) موجود در گیاه که در قهوه نیز یافت ‌می‌شود، توجه ‌داشت. این ترکیبات می‌توانند به کاهش مقدار قند خون کمک‌ کنند. بررسی ‌هایی ‌درمورد زنانی ‌که مدت 3 ماه از این گیاه استفاده نموده ‌اند نشان ‌داده ‌است که مصرف 5/1 (یک و نیم) قاشق چای خوری (۷گرم) از پودر برگ Moringa oleifera، سطح آنتی ‌اکسیدانی آنها را به ‌نحو چشمگیری افزایش ‌داده‌ است. در واقع مورینگا اولیفرا را باید گیاهی غنی ‌از آنتی ‌اکسیدان ‌ها دانست. با وجود مواد مهم آنتی ‌اکسیدان موجود در مورینگا، می ‌توان عصارة برگ‌ های آن‌ را برای افزایش عمر مفید گوشت و نگهداری بیشتر آن استفاده ‌‌نمود.

به ‌همین‌ ترتیب دربررسی ‌هایی‌که درباره  ۳۰تن از زنانی‌که روزانه 5/1 (یک و نیم) قاشق چایخوری (حدود ۷ گرم) پودر برگ Moringa oleifera را به ‌مدت ۳ ماه استفاده نموده ‌اند، نشان داده ‌شده‌ است که این مقدار مصرف از این گیاه موجب کاهش‌ قند خون ناشتا به ‌میزان متوسط ۱۳/ ۵درصد شده ‌است. به عقیدة دانشمندان ترکیبات Isothiocyanates نیز در برگ ‌های‌گیاه وجود دارد. ایزوتیوسیانات خاصیت ضد میکروبی و ضد قارچی و ضد سرطانی دارد و از رشد تومور پیشگیری ‌‌می ‌کند. پژوهش ‌هایی که به ‌طور آزمایشی روی حیوانات انجام‌شده‌، نشان‌ داده ‌است که ترکیبات ضد التهابی موجود در برگ، غلاف و دانه ‌های مورینگا توانسته تا از میزان التهاب موجود در‌این جانوران بکاهد. اگر چه در این ‌مورد تحقیقات کافی برای اثبات اثر ضد التهابی مورینگا در انسان انجام ‌نشده ولی شاید در‌آینده این موضوع نیز مشخص‌گردد. Isothiocyanates درمورینگا موجب اثر ضد التهابی گیاه می ‌شود و از ‌این ‌رو می ‌توان مورینگا را به ‌عنوان کاهندة التهاب تجویز نمود و در سرطان ‌ها نیز به ‌کار برد.

پژوهش ‌هایی که روی موش ‌ها و نیز انسان انجام ‌شده نشان ‌داده‌ که مصرف Moringa oleifera توانسته است تا از مقدار کلسترول ‌خون نیز بکاهد. در مورد دیگر، بررسی ‌ها نشان‌داده است که مورینگا می‌ تواند بدن را در برابر مسمومیت با آرسنیک حمایت‌ نماید. این تحقیقات برای این صورت گرفته ‌است که در مناطقی از جهان که مردم از محصولات کشاورزی، به ‌ویژه برنجی که با آرسنیک آلوده‌ شده‌ تغذیه ‌می‌ کنند، در معرض‌ خطر بروز بیماری ‌های‌ قلبی و سرطان قرار می ‌گیرند. مصرف برگ ‌ها و دانه ‌های مورینگا در ‌این مناطق می ‌تواند از میزان این خطر بکاهد.

برگ ‌ها، دانه ‌ها، غلاف و چوب مورینگا می ‌تواند به‌ صورت دمنوش، پودر و کپسول مورد استفاده قرارگیرد. در تصاویر مندرج در مقاله می‌ توان برگ ‌ها، غلاف ‌ها و برخی ‌از فرآورده ‌های‌ دارویی مورینگا را مشاهده ‌‌نمود. همانطورکه اشاره ‌شد، این برگ ‌ها و دانه‌ ها حاوی آنتی‌اکسیدان‌ ها، مواد معدنی، ویتامین ‌ها و ترکیبات‌ مفید دیگر می ‌باشند. از روغن مورینگا نیز برای بهبود آرتریت استفاده ‌شده ‌است. دانه ‌های ‌مورینگا اولیفرا حدود ۴۰درصد روغن دارند.

 

به این ‌ترتیب مورینگا را گیاهی دانسته‌اند که:

ـ گرسنگی را کاهش‌ داده و می ‌تواند از وزن ‌اضافی بکاهد.

ـ با تنظیم قند خون در بیماری دیابت نوع ۲ مفید است.

ـ با تقویت سیستم ‌ایمنی ‌مقاومت بدن را افزایش‌ می‌دهد.

ـ‌ متابولیسم را بهبود بخشیده و سطح کلسترول ‌خون را کاهش ‌می‌دهد.

ـ‌ از ازدیاد فشار خون می‌ کاهد.

ـ خاصیت ضد سرطان و ضد تومور دارد.

ـ خاصیت ضد باکتریایی نشان ‌‌داده و از تجمع ‌سموم در بدن پیشگیری ‌می‌کند.

ـ با داشتن خواص ضد اکسیدانی و ضد التهابی خود برای سلامت ‌عمومی و سلامت و زیبایی پوست مفید می ‌باشد.

برای تهیه یک دمنوش مطبوع از مورینگا می‌ توان یک ‌قاشق چایخوری از برگ آن را در یک ‌فنجان آب ‌جوش دم ‌‌نموده و با افزودن مقداری عسل به آن نوشید.

چای حاصله از برگ های مورینگا انرژی زا بوده و بر خلاف نوشابه های انرژی زا، مثل قهوه یا چای های دیگر که محتوی کافئین هستد، باعث بروز مشکلات سلامتی نمی گردد. همچنین نوشیدنی بدون قند است که سوخت و ساز بدن را افزایش داده و موجب کاهش وزن خواهد شد.

با توجه به پیشگیری از 300 بیماری با خواص ضد التهابی، تقویت سیستم ایمنی بدن و تنظیم اختلالات متابولیک در افراد در معرض بیماریهایی مانند ایدز، دیابت، فشار خون بالا، بیماری قلبی، سرطان و مالاریا مورد تحسین قرار گرفته است. برگ ها را می توان برای چای استفاده کرد و به راحتی جایگزین سبزیجاتی مانند اسفناج در دستورالعمل های غذایی قرار داد.

 

برگ تازه مورینگا

برگ خشک مورینگا

4 برابر ویتامین A نسبت به هویج

10 برابر ویتامین A نسبت به هویج

7 برابر ویتامین C نسبت به پرتقال

1/2 برابر ویتامین C نسبت به پرتقال

7 برابر ویتامین C نسبت به پرتقال

17 برابر ویتامین C نسبت به پرتقال

3 برابر پتاسیم نسبت به موز

15 برابر پتاسیم نسبت به موز

3/4 برابر آهن نسبت به اسفناج

25 برابر آهن نسبت به اسفناج

2 برابر پروتئین نسبت به ماست

9 برابر پروتئین نسبت به ماست


 

کاشت، داشت و برداشت

تکثیر این گیاه توسط بذر و قلمه به راحتی امکان پذیر می باشد.

بذر هم به صورت مستقیم در زمین اصلی و هم به صورت خزانه در داخل کیسه های پلاستیکی و سینی نشاء کاشته می‌شود.

هنگام کاشت بذر به صورت مستقیم، دو الی 3 عدد بذر را داخل گودال قرار دهید . عمق آنها نباید بیش از 5/1 (یک و نیم) سانتی متر از هم و به اندازه یک بند انگشت باشد. و فاصله کشت 10 در 20 سانتی متر می باشد. درصد جوانه زنی این بذر این گیاه 80 الی 90 درصد می باشد. نهالی که از همه سالمتر و قوی باشد نگهداشته و بقیه را حذف می کنیم. زمانی که ارتفاع درخت به یک و نیم (5/1) متر الی 2 متر رسید، از ارتفاع 20 الی 45 سانتی متری زمین اقدام به برداشت می کنند. که این کار توسط چاقوی تیزی انجام می گیرد. برداشت های بعدی 35 الی 40 روز بعد برداشت قبلی می باشد.

  • مورینگا الیفرا - Moringa oleifera
  • مورینگا الیفرا - Moringa oleifera
  • مورینگا الیفرا - Moringa oleifera

  • مورینگا پرگرینا یا گز روغنی - Moringa peregrina
  • مورینگا پرگرینا یا گز روغنی - Moringa peregrina

نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران

 

توليد و فروش انواع نشا گياهان دارویی

شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشا انواع گیاهان دارویی می باشد.

شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر پايه دانش فني روز و تجربه چندين ساله در عرصه تولید نشا گياهان دارويي توانسته است تا با توليد کيفي انواع نشا گیاهان دارویی گامي بزرگ در نهادينه کردن فرهنگ جايگزيني روش هاي کشت سنتي با کشاورزي مدرن روز جهان بردارد. لذا از متقاضیان عزیز تقاضا می گردد نسبت به دادن سفارش با آقای سید حسن غیبی به شماره موبایل ۰۹۱۴۷۲۹۷۲۹۵ تماس گرفته و جهت هماهنگی بیشتر اعلام آمادگی فرمایند. شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بعد از عقد قرارداد، در هر میزانی توانایی تولید نشاءهای گیاهان دارویی مانند نعناع فلفلی، مریم گلی دارویی، بادرنجبویه، آویشن باغی، سرخارگل، سنبل الطیب، خار مریم، زوفا، به لیمو و بسیاری از گیاهان دارویی دیگر را دارا می باشد.

شرکت زرین گیاه ارومیه سالانه بالغ بر پنج میلیون عدد نشاء، قلمه و ریزوم گیاهان دارویی را با کیفیت بالا تولید می نماید.

بذر نشاهای تولید شده از شرکت های معتبر آلمانی خریداری شده و از کیفیت بالایی برخوردارند.

لیست بعضی از نشاء های تولیدی شرکت زرین گیاه ( توانایی تولید نشاء انواع گیاهان دارویی را داریم )

آخرین تغییر قیمت: 20 اسفندماه 99

اگر جدول را بطور کامل نمی بینید جدول را به سمت راست یا چپ ببرید ( اسکرول کنید )

ردیف

نوع نشاء تولیدی

قیمت هر عدد نشاء (تومان)

روش تکثیر

نام انگلیسی

نام علمی

1

نهال کیسه ای گل محمدی کاشان (مخصوص اسانس گیری) 5 تن در هکتار وزن تر

بالای 5000 عدد قیمت 3500

قلمه

Persian rose, Damask rose

Rosa damascenae Mill

2

نهال کیسه ای گل محمدی تبریز (مخصوص اسانس گیری) 5 تن در هکتار وزن تر

بالای 5000 عدد قیمت 3500

قلمه

Persian rose, Damask rose

Rosa damascenae Mill

3

نهال کیسه ای گل محمدی سرخ (مخصوص خشک کردن)

بالای 5000 عدد قیمت 5000

قلمه

Persian rose, Damask rose

Rosa damascenae Mill

4

نهال کیسه ای گل محمدی صد پر (هم اسانس گیری و هم خشک کردن)

بالای 5000 عدد قیمت 10000

کشت بافت

Persian rose, Damask rose

Rosa damascenae Mill

5

اسطوخودوس

1000

بذر

Lavender

Lavandula officinalis

6

گل راعی

350

بذر

St. John̕ s wort

Hypericum perforatum

7

بادرنجبویه

350

بذر

Balm

Melissa officinalis

8

زوفا

350

بذر

Hyssop

Hyssopus officinalis L.

9

شیشا

350

بذر

Tansy

Tanacetum vulgare L.

10

مریم گلی

350

بذر

sage

Salvia officinalis

11

آویشن باغی

350

بذر

Thyme

Thymus vulgaris

12

سرخارگل

400

بذر

Purple coneflowers

Echinanaceae purpurea

13

فیسالیس دارویی

350

بذر

Alkekengi

Physalis alkekengi

14

آرتیشو

350

بذر

Artickoke

Cynara scolymus

15

خار مریم

350

بذر

Holy thistle

Silybum marianum

16

سنبل الطیب

400

بذر

valerian

Valeriana officinalis

17

گاوزبان ایرانی

350

بذر

viper̕ s bugloss

Echium amoenum

18

مرزنجوش کبیر

350

بذر

Marjoram

Origanum marjorana

19

به لیمو

700

قلمه

Lippia

Lippia citriodora

20

استویا (کشت بافت)

6000

قلمه

Stevia

Stevia rebaudiana

 

استویا (بذری)

1500

بذر    

21

ریزوم نعناع فلفلی

 بالای 100 کیلو، هر کیلو 25000 

ریزوم

Pepper mint

Menthea piperita

خرید بالای 10000 عدد نشاء یا قلمه، قیمت هر عدد نشاء یا قلمه طبق جدول بالا می باشد.

خرید بین 1000 الی 10000 عدد نشاء، بسته به نوع نشاء ( به غیر از قلمه گل محمدی، به لیمو ، استویا، اسطوخودوس ) قیمت هر عدد نشاء بین 700 الی 1000 تومان می باشد.

خرید زیر 1000 عدد نشاء، بسته به نوع نشاء ( به غیر از قلمه گل محمدی، به لیمو ، استویا، اسطوخودوس ) قیمت هر عدد نشاء بین 850 الی 1500 تومان می باشد.

آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشاء انواع گیاهان دارویی هستیم.

فروش نهال موز و نهال آناناس
نهال موز و نهال آناناس برای فروش موجود است. علاقمندان برای تهیه و خرید نهال موز و نهال آناناس لطفاً با شرکت تماس بگیرید.

نشاء گیاهان دارویی تولید شرکت

نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران

فروش انواع نشاهای گیاهان داروئی

توليد و فروش انواع نشا گياهان دارویی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشا انواع گیاهان دارویی می باشد. شرکت تعاونی زرین… ادامه مطلب

گیاهان دارویی تولید شرکت

گیاهان دارویی خشک

گیاهان دارویی تولیدی شرکت

ردیف نام گیاه نام علمی نوع محصول تولیدی 1 آرتیشو Cynara scolymus گیاه خشک و غنچه گل 2 آویشن باغی Thymus vulgaris گیاه خشک و اسانس 3 اسطوخودوس… ادامه مطلب

فروش و توزیع آلوئه ورا

برگ آلوئه ورا

فروش و توزیع برگ آلوئه ورا

شرکت زرین گیاه توزیع کننده و پخش کننده برگ و فرآورده های آلوئه ورا می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت تماس بگیرید. ادامه مطلب

تولید، عرضه و فروش کلکسیون گیاهان دارویی

کلکسیون گیاهان دارویی, مجموعه گیاهان دارویی, تولید کلکسیون گیاهان دارویی, فروش کلکسیون گیاهان دارویی, عرضه کلکسیون گیاهان دارویی

تولید، عرضه و فروش کلکسیون گیاهان دارویی

تولید، عرضه و فروش کلکسیون گیاهان دارویی کلکسیون گیاهی به مكاني اطلاق مي شود كه گياهان مختلف را در آن جمع آوري نموده و به طور طبيعي از آنها نگهداري… ادامه مطلب

تولیدات کشت بافتی

تولیدات کشت بافتی

تولیدات کشت بافتی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه فعالیت خود را در زمینه آموزش، کشت و پرورش و فرآوری گیاهان دارویی در سال 1389 آغاز نمود. این شرکت… ادامه مطلب

تولید گلدانی گیاهان دارویی

تولیدات گلدانی گیاهان دارویی

تولیدات گلدانی گیاهان دارویی اگر بخواهید می توانید در تمام فصول به خصوص فصل زمستان گیاهان دارویی را به عنوان سبزی در خانه تان پرورش دهید که از طعم و… ادامه مطلب