شرکت گیاهان دارویی زرین گیاه ( از تولید به مصرف ) تماس: مهندس سید حسن غیبی 09147297295

کاشت و فروش انواع نشاء و قلمه گیاهان دارویی
کاشت و فروش انواع نشاء و قلمه گیاهان دارویی
بسته بندی اصولی نشاء و قلمه گیاهان دارویی
بسته بندی اصولی نشاء و قلمه گیاهان دارویی
چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال
چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال
چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال
چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال
ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران
ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران
ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران
ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران
تولید در سینی کشت به درخواست مشتری
تولید در سینی کشت به درخواست مشتری
تولید کشت بافتی بعضی از گیاهان دارویی
تولید کشت بافتی بعضی از گیاهان دارویی
تولید گلدانی گیاهان دارویی به درخواست مشتری
تولید گلدانی گیاهان دارویی به درخواست مشتری
تولید نشاء و میوه فیسالیس خوراکی
تولید نشاء و میوه فیسالیس خوراکی
تولید نشاء فیسالیس دارویی
تولید نشاء فیسالیس دارویی
تولید نهال و قلمه گل محمدی
تولید نهال و قلمه گل محمدی
Previous Next Play Pause
کاشت و فروش انواع نشاء و قلمه گیاهان دارویی بسته بندی اصولی نشاء و قلمه گیاهان دارویی چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال چینش اصولی نشاء و قلمه در موقع ارسال ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران ارسال نشاء و قلمه گیاهان دارویی به همه جای ایران تولید در سینی کشت به درخواست مشتری تولید کشت بافتی بعضی از گیاهان دارویی تولید گلدانی گیاهان دارویی به درخواست مشتری تولید نشاء و میوه فیسالیس خوراکی تولید نشاء فیسالیس دارویی تولید نهال و قلمه گل محمدی

فروش ویژه

 

هماور دارویی به صورت خشک به مقدار محدود موجود می باشد

 

کیلویی 400 هزار تومان

 

 

آنسونیا (آسونگیا)

نام انگلیسی: blue star

نام علمی: Amsonia tabernaemontana WALT

خانواده: Apocynaceae

مقدمه

آنسونیا یک گیاه دارویی جدید است که در اوایل دهه ۱۹۸۰ به عنوان گیاهی دارویی معرفی شد و خواص آن در فارماکوپه های معتبر بیان گردید. دانه های آنسونیا حاوی آلکالوییدهای ارزشمندی است که باعث کاهش فشار خون و مداوای بیماری های عروقی مربوط به مغز به خصوص سبب تسریع گردش خون  در عروق مغز و افزایش اکسیژن در آن می گردد. داروهایی که از مواد موثره این گیاه ساخته شده و در بازار دارویی به فروش می رسند، عبارتند از: کاوینتون و وینکامین. آپووینکامین ماده ای است که از تغییر آلکالوییدهای بذرهای این گیاه طی برخی واکنش های شیمیایی ساخته می شود و در مداوای بیماری های پوستی مانند پزوریازیس نقش عمده ای دارد. بذر این گیاه توسط مرحوم دکتر رضا امیدبیگی به ایران آورده شده و کشت می شود. متخصصان گیاه شناس نام آنسونیا یا آسونگیا را برای آن انتخاب کرده اید.

مشخصات گیاه

آنسونیا گیاهی خشبی و چندساله است که منشا آن شمال آمریکا گزارش شده است. پیکر رویشی این گیاه به سرما حساس است و با شروع فصل زمستان خشک می شود. از این رو توصیه می شود با آغاز فصل سرما روی ریشه را با خاک به ضخامت ۱۰ تا ۲۰ سانتی متر پوشاند تا پس از گذشت فصل سرما گیاه دوباره روییده و شاخه ها و انشعاب های جدیدی تولید کند. آنسونیا به صورت بوته ای استوار و پر برگ رشد می کند. ساقه این گیاه استوانه ای، ترد و شکننده می باشد. ارتفاع بوته بین ۵۰ تا ۱۰۰ سانتی متر است. سطح ساقه صاف، بدون کرک و سبز رنگ است که حاوی مقدار کمی آنتوسیانین نیز می باشد‌. ساقه از فاصله ۵۰ تا ۶۰ سانتی متری سطح زمین منشعب می شود و شاخه های گل دهنده را به وجود می آورد. گیاهان ۲ تا ۳ ساله دارای ۲ تا ۸ انشعاب هستند، در حالی که تعداد انشعاب های ساقه در گیاهان مسن تر به ۵۰ تا ۸۰ می رسد. گل ها فقط روی برخی ساقه ها که به ساقه های زایشی معروفند، به وجود می آیند. در حالی که روی برخی دیگر از ساقه ها که به ساقه های رویشی معروفند، تنها برگ ها رشد می کنند. طول شاخه های زایشی به ۲۰ تا ۴۰ سانتی متر می رسد. شکل برگ ها متفاوت است و از شکل تخم مرغی تا بیضوی متغیر می باشند.

برگ ها دمبرگ کوتاه و کناره های صاف دارند. طول برگ ها به ۶ تا ۱۲ سانتی متر و به پهنای ۱ تا ۵/۲ سانتی متر می رسد. پهنک به رنگ سبز براق و حاوی مقادیر کمی آنتوسیانین است. برگ ها در اواخر دوره رویشی به تدریج زرد رنگ می شوند. گل ها به رنگ آبی روشن و ۵ قسمتی (لبی) هستند که در انتهای ساقه های زایشی به صورت دسته های مجتمع مشاهده می شوند.

میوه کشیده، به شکل غلاف و به طول ۸ تا ۱۰ سانتی متر است که داخل آن ۵ تا ۱۰ دانه دنبال یکدیگر قرار می گیرند. میوه کاملا رسیده به شکل مارپیچ در می آیند و بر اثر شکاف هایی که روی آن ایجاد می شود باز و دانه ها به اطراف پراکنده می شوند. دانه ها قهوه ای رنگ، استوانه ای شکل، به طول ۶ تا ۱۲ میلی متر و به ضخامت ۲/۱ تا ۲ میلی متر می باشند. دو انتهای دانه بریده به نظر می رسد. وزن هزار دانه ۱۰ تا ۱۸ گرم می باشد. دانه های حاوی آلکالویید از نوع آلکالوییدهای حقیقی می باشند. مهم ترین آلکالوییدهای دانه عبارتند از تابرسونین (مقدار آن در بذر کاملا رسیده ۹/۰ تا ۲/۱ درصد است)، وینکادیفورمین (به مقدار ۳/۰ تا ۵/۰ درصد) و از آلکالوییدهای دیگر می توان از وینکادین و سکولوگانین نام برد. دانه ها همچنین حاوی روغن (به مقدار ۱۲ تا ۱۵ درصد) و گلیکوزیدروتین می باشند.

بذرها تا ۳ سال قوه رویشی مناسبی دارند. تحقیقات انجام شده در ایران نشان می دهد که رشد اولیه گیاه در سال اول بسیار کند است. در سال دوم و سوم رویش گیاه از اوایل بهار (اواسط فروردین) آعاز می شود، سپس گیاه به سرعت رشد می کند و از اوایل اردیبهشت گل ها پدیدار می شوند. میوه ها از اواسط مرداد به تدریج می رسند. با گذشت عمر آنسونیا نه تنها بر تعداد ساقه ها افزوده می شود، بلکه تعداد ساقه های زایشی در مقایسه با ساقه های رویشی فزونی می یابد، به طوری که انشعاب های زایشی در گیاهان جوان ۱۰ درصد کل انشعاب ها را تشکیل می دهند. این نسبت در گیاهان مسن به ۶۰ تا ۸۰ درصد می رسد. از این رو در ۵ تا ۶ سال اول رویش عملکرد دانه به سرعت افزایش می یابد.

نیازهای اکولوژیکی

این گیاه معمولا در مناطق مرطوب و ساحل رودخانه ها می روید. گیاهان در طول رویش برای تسریع در رشد و افزایش عملکرد و تشکیل مواد موثره، به آب، درجه حرارت و نور کافی و مواد و عناصر غذایی مناسب نیاز دارند؛ اما بدون نیاز به خاکی خاص، در خاک های شنی سبک و همچنین خاک های با بافت سنگین قادر به رویش می باشند. رویش گیاهان در سایه تاثیر منفی در تولید ساقه های زایشی دارد و به طور بارزی از میزان عملکرد می کاهد.

جوانه زنی بذرها در دمای ۲۰ تا ۲۵ درجه سانتی گراد انجام می گیرد. رویش گیاه و تولید ساقه های جدید در فروردین آغاز می شود و به سرعت ادامه می یابد. رویش این گیاه در اواخر شهریور متوقف می گردد.

تناوب کشت

آنسونیا ۱۰ تا ۱۵ سال در یک منطقه باقی می ماند. از این رو باید زمین هاییرا که این گیاه در آنها کاشت می شود کاملا آماده نمود. زمین های مورد نظر باید فاقد علف های هرز چند ساله و غنی از مواد غذایی باشند. آنسونیا را باید با گیاهانی به تناوب کشت نمود که نه تنها سبب افزایش مواد و عناصر غذایی خاک شوند، بلکه علف های هرز را نیز گسترش ندهند. گیاهان وجینی و گیاهان تیره پروانه آسا برای تناوب کشت با آنسونیا مناسب می باشند.

مواد و عناصر غذایی مورد نیاز

کودهای حیوانی نقش عمده ای در افزایش عملکرد بذر و افزایش کیفیت مواد موثره آنسونیا دارند. از این رو فصل پایی  قبل از کشت هنگام آماده سازی خاک، ۵۰ تا ۶۰ تن در هکتار کود حیوانی کاملا پوسیده به زمین می افزایند. از سال سوم رویش و پس از آن که رشد گیاهان متوقف می شود در فصل پاییز، کودهای شیمیایی مورد نیاز گیاه به خاک افزوده می شود که مقدار آن متفاوت بوده و به خاک و حاصلخیزی آن بستگی دارد. به هر حال در فصل پاییز ۴۰ تا ۸۰ کیلوگرم در هکتار اکسید فسفر، ۴۰ تا ۶۰ کیلوگرم در هکتار اکسید پتاس و در فصل بهار قبل از رویش گیاهان ۴۰ تا ۶۰ کیلوگرم در هکتار ازت به خاک می افزایند. ازت زیاد نیز برای این گیاه مناسب نمی باشد؛ زیرا سبب تسریع در رشد رویشی گیاه می شود و از تولید ساقه های زایشی می کاهد و میزان عملکرد کاهش می یابد.

آماده سازی خاک

بقایای محصول سال قبل را در اواخر تابستان یا اوایل پاییز با شخم عمیق زیر خاک می کنند. حدود ۵۰ تا ۶۰ تن در هکتار کود حیوانی پوسیده به خاک می افزایند. سپس اقدام به شخم عمیق پاییزه نموده و کودهای حیوانی را به عمق خاک می فرستند. اواخر زمستان یا اوایل بهار کلوخه ها را با دیسک خرد نموده، آنگاه زمین را تسطیح و بستر خاک را برای کاشت اماده می کنند.

تاریخ و فواصل کاشت

اواسط بهار (اواخر فروردین یا اوایل دیبهشت) زمان مناسبی برای کشت مستقیم بذر در زمین دایمی است. در این صورت فاصله ردیف های کاشت از یکدیگر ۷۰ تا ۸۰ سانتی متر مناسب می باشد. عمق بذر موقع کاشت ۲ تا ۳ سانتی متر باید باشد. بذر مورد نیاز برای هر هکتار ۱۰ تا ۱۲ کیلو گرم می باشد.

در کشت غیز مستقیم زمان مناسب برای کشت بذر در خزانه هوای آزاد اواسط بهار است (فروردین یا اردیبهشت هنگامی که درجه حرارت خاک به ۱۶ تا ۱۸ درجه سانتی گراد می رسد). فاصله ردیف ها از یکدیگر در خزانه ۳۰ تا ۴۰ سانتی متر عمق بذر ۲ تا ۳ سانتی متر و تعداد بذر درهر متر طول ردیف ۱۰۰ تا ۱۲۰ عدد مناسب می باشد. در کشت غیر مستقیم مقدار بذر مورد نیاز برای هر هکتار زمین ۵/۰ تا ۶/۰ کیلوگرم است. اوایل پاییز (اواخر شهریور تا اوایل مهر) زمان مناسبی برای انتقال نشاها به زمین دایمی است. نشاهایی که ضخامت منطقه یقه آنها حداقل ۴ تا ۵ سانتی متر باشد، برای انتقال مناشب می باشند. نشاها را باید در ردیف هایی به فاصله ۷۰ تا ۸۰ سانتی متر در زمین دایمی کشت کرد. فاصله دو بوته روی ردیف کاشت ۳۰ تا ۴۰ سانتی متر باید باشد. برای تکثیر رویشی آنسونیا اوایل پاییز مناسب است. فاصله ردیف ها از یکدیگر ۷۰ تا ۸۰ سانتی متر و فاصله دو بوته در روی ردیف کاشت ۳۰ تا ۴۰ سانتی متر مناسب می باشد.

روش کاشت

آنسونیا را می توان به وسیله بذر یا از طریق رویشی تکثیر کرد. روش اول مناسب تر است و همواره از این روش برای تکثیر آنسونیا استفاده می شود. تکثیر به وسیله بذر به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم انجام می گیرد.

1- کشت مستقیم: آنسونیا را در زمان مناسب به صورت ردیفی با فواصل ذکر شده کشت می کنند. پس از کاشت، زمین را باید آبیاری کرد.

2- کشت غیر مستقیم: در زمان یاد شده، بذر ها را در خزانه هوای آزاد که بستر آن به همین منظور تهیه شده است، کشت می کنند. پس از کاشت، به منظور ایجاد تراکم، در بستر سطحی خاک غلتک مناسبی زده می شود. آبیاری منظم و مبارزه با علف های هرز در طول رویش گیاهان، (با روش های مکانیکی یا شیمیایی) نقش عمده ای در سرعت رشد گیاه دارد.

تکثیر رویشی: تکثیر رویشی، از طریق تقسیم ریشه انجام می گیرد. گیاهان 3 تا 5 ساله را از خاک خارج می کنند. پس از تمییز کردن ریشه بر حسب اندازه پایه مادری، آن را به 3 تا 6 بوته تقسیم می کنند، به طوری که هر قطعه باید دارای 4 تا 6 جوانه رویشی باشد. پس از حفر شیارهایی به عمق 15 تا 20 سانتی متر، قطعات مذکور با حفظ فواصل ذکر شده داخل شیار قرار می گیرند و روی آنها را با خاک می پوشانند.

مراقبت و نگهداری

رشد آنسونیا در سال های اول و دوم رویش، کند و آهسته است و علف های هرز می توانند بدون رقابت و به سرعت توسعه یابد. لذا، کنترل علف های هرز قبل از کاشت و نیز تهیه بستر فاقد علف هرز، ضرورت دارد. برای افزایش عملکرد، باید علف های هرز را وجین کرد، اندام های هوایی گیاهان را در فصل پاییز قطع و همچنین گیاهان را به موقع آبیاری نمود. چنانچه تکثیر گیاهان رویشی به صورت غیر مستقیم انجام شده باشد، در سال اول قبل از رویش می توان از علف کش های مالوران، گال و یا ریدون به مقدار 5/0 تا 1 کیلو گرم به صورت مخلوط استفاده کرد. از سال دوم یا سال های بعد، می توان از علف کش های مالوران به مقدار 4 کیلو گرم در هکتار یا لوسنیت و مالوران به مقدار 2 + 5/3 کیلو گرم در هکتار، به طور مخلوط استفاده کرد. زمان مناسب برای استفاده از این علف کش ها، اوایل بهار، قبل از رویش گیاهان است.

برای مبارزه با علف های هرز تک لپه ای مقاوم، می توان قبل از تشکیل غنچه یا بعد از گل دهی، از علف کش فوسیلاد به مقدار 2 کیلو گرم در هکتار یا از علف کش نابو به مقدار 2 کیلو گرم در هکتار، استفاده نمود.

مبارزه شیمیایی با علف های هرز، به تنهایی کافی نیست، بلکه به موازات آم وجین مکانیکی علف های هرز نیز ضروری است. به منظور تسریع در تهویه خاک، باید فاصله بین ردیف ها را در فواصل پاییز کولتیواتور زد. این عمل، نقش عمده ای در افزایش عملکرد دارد. بهتر است تا قبل از بسته شدن ردیف ها (بر اثر رشد گیاهان)، 1 تا 2 بار عمل کولتیواتور را انجام داد. آبیاری گیاهان در مواقعی که بارندگی کم است و همچنین در مراحل بحرانی رویش گیاهان (قبل از گلدهی و پس از لقاح و آغاز تشکیل میوه)، نقش عمده ای در افزایش عملکرد خواهد داشت. تحقیقات نشان می دهد ابیاری گیاهان در این مرحله، باعث افزایش محصول به مقدار 40 تا 50 % خواهد شد.

در سال اول، در خاتمه دوره رویشی (مهر – آبان) و در سال های بعد، پس از برداشت محصول، بریدن شاخه ها و اندام های هوایی، عملکرد را افزایش می دهد.

اندام های بریده شده را باید از زمین خارج نمود، یا پس از آنکه به قطعات کوپکتر تقسیم شدند، روی ریشه گیاهان قرار داده شوند. این عمل، سبب حفاظت ریشه در برابر سرمای زمستان خواهد شد.

برداشت محصول

از سال دوم رویش به بعد، می توان محصول را برداشت نمود. این عمل را می توان به صورت یک مرحله ای یا دو مرحله ای و با استفاده از ماشین جمع آوری غلات انجام داد.

زمان مناسب برای برداشت محصول در یک مرحله، هنگامی است که 50 تا 60 % پوست میوه به رنگ قهوه ای در آمده باشد. در این مرحله، رنگ دانه های داخل آن قهوه ای روشن خواهد بود. به منظور تسهیل در برداشت، می توان قبل از آن، از محلول یک درصد گراماکسول به مقدار 300 تا 500 لیتر در هکتار به صورت محلول پاشی استفاده نمود. این عمل، باعث خشک شدن و ریزش برگ ها و ریزش برگ ها می گردد. معمولا 5 تا 7 روز پس از کاربرد گراماکسون، می توان برداشت یک مرحله ای را آغاز کرد.

برداشت دو مرحله ای محصول زودتر انجام می گیرد، به طوری که در ابتدای مرحله قهوه ای شدن میوه ها، ساقه های دارای میوه را به طول 20 تا 30 سانتی متر بریده، سپس آنها را به مدت 10 تا 14 روز زوی زمین باقی می گذراند تا میوه ها برسند، و در مرحله دوم آنها را با کمباین برداشت می کنند. سپس میوه ها را خشک (رطوبت مجاز پس از خشک شدن 10 تا 11 % می باشد) و بعد بو جاری می کنند. میوه ها را باید تحت فشاری ملایم خرد کرد تا دانه ها شکسته نشوند، (10 تا 20 % را پوسته زاید میوه و بقیه را دانه ها تشکیل می دهند). دانه های تمیز شده را باید بسته بندی و در مکان خشک نگهداری کرد.

عملکرد بذر در ستل های سوم و چهارم، 2/ (دو دهم)0 تا 3/0(سه دهم) تن در هکتار می باشد. از سال پنجم به بعد، مقدار آن 5/0 تا 68/0 تن در هکتار می رسد.

نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران

 

توليد و فروش انواع نشا گياهان دارویی

شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشا انواع گیاهان دارویی می باشد.

شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بر پايه دانش فني روز و تجربه چندين ساله در عرصه تولید نشا گياهان دارويي توانسته است تا با توليد کيفي انواع نشا گیاهان دارویی گامي بزرگ در نهادينه کردن فرهنگ جايگزيني روش هاي کشت سنتي با کشاورزي مدرن روز جهان بردارد. لذا از متقاضیان عزیز تقاضا می گردد نسبت به دادن سفارش با آقای سید حسن غیبی به شماره موبایل ۰۹۱۴۷۲۹۷۲۹۵ تماس گرفته و جهت هماهنگی بیشتر اعلام آمادگی فرمایند. شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه بعد از عقد قرارداد، در هر میزانی توانایی تولید نشاءهای گیاهان دارویی مانند نعناع فلفلی، مریم گلی دارویی، بادرنجبویه، آویشن باغی، سرخارگل، سنبل الطیب، خار مریم، زوفا، به لیمو و بسیاری از گیاهان دارویی دیگر را دارا می باشد.

شرکت زرین گیاه ارومیه سالانه بالغ بر پنج میلیون عدد نشاء، قلمه و ریزوم گیاهان دارویی را با کیفیت بالا تولید می نماید.

بذر نشاهای تولید شده از شرکت های معتبر آلمانی خریداری شده و از کیفیت بالایی برخوردارند.

لیست بعضی از نشاء های تولیدی شرکت زرین گیاه ( توانایی تولید نشاء انواع گیاهان دارویی را داریم )

آخرین تغییر قیمت: 20 اسفندماه 99

اگر جدول را بطور کامل نمی بینید جدول را به سمت راست یا چپ ببرید ( اسکرول کنید )

ردیف

نوع نشاء تولیدی

قیمت هر عدد نشاء (تومان)

روش تکثیر

نام انگلیسی

نام علمی

1

نهال کیسه ای گل محمدی کاشان (مخصوص اسانس گیری) 5 تن در هکتار وزن تر

بالای 5000 عدد قیمت 3500

قلمه

Persian rose, Damask rose

Rosa damascenae Mill

2

نهال کیسه ای گل محمدی تبریز (مخصوص اسانس گیری) 5 تن در هکتار وزن تر

بالای 5000 عدد قیمت 3500

قلمه

Persian rose, Damask rose

Rosa damascenae Mill

3

نهال کیسه ای گل محمدی سرخ (مخصوص خشک کردن)

بالای 5000 عدد قیمت 5000

قلمه

Persian rose, Damask rose

Rosa damascenae Mill

4

نهال کیسه ای گل محمدی صد پر (هم اسانس گیری و هم خشک کردن)

بالای 5000 عدد قیمت 10000

کشت بافت

Persian rose, Damask rose

Rosa damascenae Mill

5

اسطوخودوس

1000

بذر

Lavender

Lavandula officinalis

6

گل راعی

350

بذر

St. John̕ s wort

Hypericum perforatum

7

بادرنجبویه

350

بذر

Balm

Melissa officinalis

8

زوفا

350

بذر

Hyssop

Hyssopus officinalis L.

9

شیشا

350

بذر

Tansy

Tanacetum vulgare L.

10

مریم گلی

350

بذر

sage

Salvia officinalis

11

آویشن باغی

350

بذر

Thyme

Thymus vulgaris

12

سرخارگل

400

بذر

Purple coneflowers

Echinanaceae purpurea

13

فیسالیس دارویی

350

بذر

Alkekengi

Physalis alkekengi

14

آرتیشو

350

بذر

Artickoke

Cynara scolymus

15

خار مریم

350

بذر

Holy thistle

Silybum marianum

16

سنبل الطیب

400

بذر

valerian

Valeriana officinalis

17

گاوزبان ایرانی

350

بذر

viper̕ s bugloss

Echium amoenum

18

مرزنجوش کبیر

350

بذر

Marjoram

Origanum marjorana

19

به لیمو

700

قلمه

Lippia

Lippia citriodora

20

استویا (کشت بافت)

6000

قلمه

Stevia

Stevia rebaudiana

 

استویا (بذری)

1500

بذر    

21

ریزوم نعناع فلفلی

 بالای 100 کیلو، هر کیلو 25000 

ریزوم

Pepper mint

Menthea piperita

خرید بالای 10000 عدد نشاء یا قلمه، قیمت هر عدد نشاء یا قلمه طبق جدول بالا می باشد.

خرید بین 1000 الی 10000 عدد نشاء، بسته به نوع نشاء ( به غیر از قلمه گل محمدی، به لیمو ، استویا، اسطوخودوس ) قیمت هر عدد نشاء بین 700 الی 1000 تومان می باشد.

خرید زیر 1000 عدد نشاء، بسته به نوع نشاء ( به غیر از قلمه گل محمدی، به لیمو ، استویا، اسطوخودوس ) قیمت هر عدد نشاء بین 850 الی 1500 تومان می باشد.

آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشاء انواع گیاهان دارویی هستیم.

فروش نهال موز و نهال آناناس
نهال موز و نهال آناناس برای فروش موجود است. علاقمندان برای تهیه و خرید نهال موز و نهال آناناس لطفاً با شرکت تماس بگیرید.

نشاء گیاهان دارویی تولید شرکت

نشا, نشاء, فروش نشا, تولید نشا گیاهان دارویی, خرید نشا, نشا گیاهان دارویی, فروش نشا گیاهان دارویی, ارسال نشا گیاهان دارویی به سراسر ایران

فروش انواع نشاهای گیاهان داروئی

توليد و فروش انواع نشا گياهان دارویی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه آماده دریافت سفارش شما جهت تولید نشا انواع گیاهان دارویی می باشد. شرکت تعاونی زرین… ادامه مطلب

گیاهان دارویی تولید شرکت

گیاهان دارویی خشک

گیاهان دارویی تولیدی شرکت

ردیف نام گیاه نام علمی نوع محصول تولیدی 1 آرتیشو Cynara scolymus گیاه خشک و غنچه گل 2 آویشن باغی Thymus vulgaris گیاه خشک و اسانس 3 اسطوخودوس… ادامه مطلب

فروش و توزیع آلوئه ورا

برگ آلوئه ورا

فروش و توزیع برگ آلوئه ورا

شرکت زرین گیاه توزیع کننده و پخش کننده برگ و فرآورده های آلوئه ورا می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت تماس بگیرید. ادامه مطلب

تولید، عرضه و فروش کلکسیون گیاهان دارویی

کلکسیون گیاهان دارویی, مجموعه گیاهان دارویی, تولید کلکسیون گیاهان دارویی, فروش کلکسیون گیاهان دارویی, عرضه کلکسیون گیاهان دارویی

تولید، عرضه و فروش کلکسیون گیاهان دارویی

تولید، عرضه و فروش کلکسیون گیاهان دارویی کلکسیون گیاهی به مكاني اطلاق مي شود كه گياهان مختلف را در آن جمع آوري نموده و به طور طبيعي از آنها نگهداري… ادامه مطلب

تولیدات کشت بافتی

تولیدات کشت بافتی

تولیدات کشت بافتی شرکت تعاونی زرین گیاه ارومیه فعالیت خود را در زمینه آموزش، کشت و پرورش و فرآوری گیاهان دارویی در سال 1389 آغاز نمود. این شرکت… ادامه مطلب

تولید گلدانی گیاهان دارویی

تولیدات گلدانی گیاهان دارویی

تولیدات گلدانی گیاهان دارویی اگر بخواهید می توانید در تمام فصول به خصوص فصل زمستان گیاهان دارویی را به عنوان سبزی در خانه تان پرورش دهید که از طعم و… ادامه مطلب